مشکل در خانواده بکهام؟ ویکتوریا خالکوبی اسم دیوید بکهام را از روی دستش پاک کرد

مشکل در خانواده بکهام؟ ویکتوریا خالکوبی اسم دیوید بکهام را از روی دستش پاک کرد

یکی از معروف ترین زوج های جهان ویکتوریا بکهام و دیوید بکهام هستند. این دو سلبریتی از سال ۱۹۹۹ با هم هستند و رابطه پایدارشان همواره زبانزد خاص و عام بوده است. اما اخیرا طرفداران این زوج نگران تتویی هستند که ویکتوریا از روی دستش پاک کرده است.

ویکتوریا به تازگی یک ویدیو در صفحه شخصی خود در اینستاگرام آپلود کرده که در آن به بررسی یک محصول آرایشی جدید می‌پردازد. این خواننده یک تینت لب (چیزی بین برق لب و رژ لب) را روی دست راست خود می‌کشد تا رنگ آن را به طرفدارانش نشان دهد اما دنبال کنندگان ویکتوریا خیلی زود متوجه می‌شوند که او تتوی حرف اول اسم همسرش را از روی دستش پاک کرده و همین موضوع باعث شکل گیری گمانه‌زنی‌هایی درباره رابطه این زوج می‌شود.

گمانه زنی ها درباره اختلاف ویکتوریا و دیوید بکهام

ویکتوریا در دهمین سالگرد رابطه رویایی‌‌اش با دیوید بکهام در کنار حروف «D» و «B» که حرف اول نام و نام خانوادگی David Beckham است، عبارت «تا همیشه با هم» را روی دستش تتو کرده بود.

گمانه زنی ها درباره اختلاف ویکتوریا و دیوید بکهام

ویکتوریا و دیوید بکهام با هم اختلاف دارند؟

چندی پیش، زمانی که ملکه الیزابت دوم درگذشت، این زوج با یکدیگر در مراسم تشییع جنازه حضور پیدا کردند. به علاوه، آنها در یک مراسم عمومی هم دست در دست هم دیده شدند. با این حال هیچ کس به‌طور قطع نمی‌داند که رابطه این زوج معروف چطور پیش می‌رود و بسیاری به این موضوع مشکوک هستند که چرا ویکتوریا تصمیم به پاک کردن خالکوبی اش گرفته است.

گمانه زنی ها درباره اختلاف ویکتوریا و دیوید بکهام

دیوید و ویکتوریا در سال ۱۹۹۷ با هم آشنا شدند و در سال ۱۹۹۹ ازدواج کردند. ازدواج این‌ دو نفر یکی از رسانه ای ترین جشن های ازدواج در بریتانیا بود. آنها چهار فرزند به نام های بروکلین، رومئو، کروز و هارپر دارند. بروکلین بکهام که همین چند ماه پیش با نیکولا پلتز ازدواج کرد هم مثل پدرش خالکوبی های زیادی روی پوستش دارد که از میان آنها ۷۰ تتو را به همسرش نیکولا اختصاص داده است.

بیشتر بخوانید:

بروکلین بکهام روی بدنش ۷۰ تتو برای اثبات عشق به نیکولا پلتز دارد

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
یک نظر

ورود

  • Ali مهر ۷, ۱۴۰۱

    یکی از دوستان پیشبینی کرده بود که احتمالا بعد از ورشکستگی برندش شکایت میکنه که دیوید کتکش میزنه یا تجاوز میکنه
    ساده ترین کار برای گرفتن پول اعلام تجاوز، کتک و به طور کلی جنبش ME TOO
    بهترین پیشبینی قرن بود😁