تمسخر کامالا هریس به خاطر گاف هایش در بازدید از مرز مشترک کره شمالی و جنوبی + ویدیو

تمسخر کامالا هریس به خاطر گاف هایش در بازدید از مرز مشترک کره شمالی و جنوبی + ویدیو

ویدئویی از سفر کامالا هریس به کره جنوبی نشان می دهد که معاون رئیس جمهوری آمریکا در کنار سربازان آمریکایی با دوربین به خاک کره شمالی نگاه می کند و شگفت زده می شود. اما این تمام ماجرا نیست.ماجرای صحبت های کامالا هریس درباره اتحاد آمریکا و کره شمالی چیست؟هریس پس از اینکه با دوربین به خاک کره شمالی نگاه می کند می گوید: «دیدن آن با چشم غیرمسلح حس عجیبی دارد و خیلی نزدیک است» افسری که در کنار اوست تصحیح می کند و می گوید: «فقط ۵۰ متر دورتر است»

در ادامه معاون رئیس جمهور برای سربازان ایالات متحده و کره جنوبی در DMZ سخنرانی کرد. DMZ که منطقه غیرنظامی یا خلع سلاح‌شده در کره است، یک نوار مرزیست که شبه جزیره کره را به دو قسمت تقسیم می‌کند و نقش حائل را میان دو کشور کره‌ی شمالی و کره‌ی جنوبی دارد.ماجرای صحبت های کامالا هریس درباره اتحاد آمریکا و کره شمالی چیست؟کامالا هریس در سخنرانی خود به اشتباه به جای تمجید از اتحاد ایالات متحده و کره جنوبی، نام کره شمالی را برد و گفت: «ایالات متحده روابط و اتحاد بسیار مهمی با جمهوری کره شمالی دارد.» او ادامه داد: «این اتحادی قوی و بادوام است» و به نظر نمی رسید متوجه اشتباه خود شده باشد. تد کروز، مشاور ارتباطات سناتور تگزاس، هریس را به خاطر اظهاراتش احمق خواند.

پس از آن که کره شمالی آزمایش‌های موشکی خود در واکنشی آشکار به آموزش‌های دوجانبه نیروهای کره جنوبی و ایالات متحده از سر گرفت، کشتی‌های جنگی کره جنوبی، آمریکا و ژاپن اولین رزمایش ضد زیردریایی سه جانبه خود را در پنج سال گذشته آغاز کردند.ماجرای صحبت های کامالا هریس درباره اتحاد آمریکا و کره شمالی چیست؟شلیک پنج موشک کره شمالی، اولین بار در یک ماه گذشته، قبل و بعد از دیدار معاون رئیس جمهور آمریکا از کره جنوبی در روز پنجشنبه انجام شد که بر تعهد آهنین آمریکا به امنیت متحدان آسیایی خود تاکید داشت. مقامات کره جنوبی آخر هفته گذشته گفتند که نشانه هایی از آمادگی کره شمالی برای آزمایش موشکی یک زیردریایی کشف کرده اند. کره شمالی علاوه بر موشک‌های زیردریایی خود، انواع موشک‌های با قابلیت حمل کلاهک هسته‌ای را نیز در اختیار دارد.ماجرای صحبت های کامالا هریس درباره اتحاد آمریکا و کره شمالی چیست؟تمرین روز جمعه در حالی برگزار می شود که کره جنوبی و ژاپن تلاش می کنند تا روابط به هم ریخته خود بر سر اختلافات تاریخی و تجاری را اصلاح کنند. این دو کشور آسیایی در مجموع میزبان ۸۰,۰۰۰ سرباز آمریکایی هستند. اوایل این هفته، ناو یو اس اس رونالد ریگان در مانورهای مشترک آمریکا و کره جنوبی شرکت کرد که اولین بار از سال ۲۰۱۷ بود که یک ناو هواپیمابر آمریکایی در آن شرکت داشته است.ماجرای صحبت های کامالا هریس درباره اتحاد آمریکا و کره شمالی چیست؟کامالا هریس در جریان بازدید از منطقه غیرنظامی که دو کره را از هم جدا می کند، گفت: «در جنوب، شاهد دموکراسی پر رونق هستیم. در شمال، ما شاهد یک دیکتاتوری بی رحم هستیم.»ماجرای صحبت های کامالا هریس درباره اتحاد آمریکا و کره شمالی چیست؟جدیدترین آزمایش های موشکی کره شمالی روز پنجشنبه، ساعاتی پس از خروج هریس از کره جنوبی انجام شد.

بیشتر بخوانید:

روسیه چه نوع سلاح هایی را از کره شمالی خریداری خواهد کرد؟

اعزام ۱۰۰,۰۰۰ سرباز کره شمالی به اوکراین برای کمک به روسیه در ازای دریافت سوخت و گندم

تصاویر بازگرداندن فراریان وحشت زده اهل کره شمالی به کشورشان در مرز با کره جنوبی

منبع: dailymai
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۲ نظر

ورود

 • Ali مهر ۹, ۱۴۰۱

  این چه گاگوله با دوربین ۵۰ متری رو میبینه 😏
  هیتلر خدا بیامرز با چشم غیرمسلح تا روسیه و آمریکا رو میدید😂🥺🥺🥺🥺
  انقدر تو مرز ترسیده به خودش کره شمالی و جنوبی رو هم قاطی کرده باهم فکرکن این بخواد دستور حمله نظامی بده به کره شمالی (البته درصورت وجود چیزی به نام تخم)، یهو میگه جنوبی حالا بیا و جمعش کن!!!!
  این کره ای ها چقدر احمقن که رو اینا حساب بازکردن نمیدونن آمریکا هیچ زمانی هیچ کسی در هیچ مکانی به جنگ کره شمالی-جنوبی نخواهد فرستاد
  به جای این جومونگ شون(حاکم کره جنوبی) رو بدن به تسو(کره شمالی) تاهمه چی حل بشه😄 سوسانو هم (با ۱۰۰ سربازش و مشاور دوجنس گراش)با جومونگ متحد نمیشه که بخوان به بویو حمله کنن🤭 یه بار تو داستان ها و سریال هاتون کره شمالی رو شکست دادید دیگه بس کنین بیاین بگین تو واقعیت چی دارین
  ۱۲ سرباز چترباز که ازروی یه هواپیمای دره پیت مانند پرت کردین پایین اونم با چتر های Made in USA میخوان چه غلطی درمقابل کلاهک هسته ای با قدرت نابودی کل کشورشون بکنن فکرمیکنین کیم جونگ اون از شلیک کلاهک اتمی ترسی داره اونم به کره جنوبی

 • امیر مهر ۹, ۱۴۰۱

  دروغ چرا؟
  اتفاقا کاملا یکسان هستند فقط با یه تفاوت؛ آمریکا دیکتاتور جهانی هست و کره شمالی دیکتاتور منطقه ای.
  طبق اعترافات ادوارد اسنودن؛ در سیا تحت پروژه پریزم؛ تمامی اطلاعات کاربران در سطح جهانی از شرکت هایی با نام های گوگل، متا و… جمع آوری می شده و در قالب کلان داده بررسی میشده.
  از سمت دیگه کره شمالی هم همین کار رو با مردم خودش می کنه.
  آمریکا در اکثر مناطق جهان زندان های فوق امنیتی داره؛ کره شمالی هم در اکثر شهر های کشورش زندان های فوق امنیتی داده.
  آمریکا همش در حال پروپاگاندا برای کل جهان با هالییود و… هست؛ کره شمالی همش در حال پروپوگاندا برای مردمش هست.
  و ده ها شباهت دیگه که یه چیز رو ثابت می کنه:
  اگه کره شمالی قاتلی باشه که تفنگ رو سمت مردم کشور خودش میگیره و اون ها رو نابود می کنه؛ آمریکا قاتلی هست که با سم کل مردم جهان رو نابود می کنه.
  اولی خشن و زشت و حال بهم زن؛ دومی زیبا و جذاب و فوق العاده.