مردی به خاطر ازدواج با دو عروسک جنسی در مقدس ترین مکان بودایی ها دستگیر شد

مردی به خاطر ازدواج با دو عروسک جنسی در مقدس ترین مکان بودایی ها دستگیر شد

زرنی آنگ ۲۶ ساله، به تن عروسک های جنسی بسیار طبیعی، لباس سنتی پوشاند و در عروسی عجیب و غریبی در معبد شوداگون یانگون – مقدس ترین مکان بودایی های میانمار، با آنها ازدواج کرد.

ماجرای عروسی عروسک های جنسی در مقدس ترین معبد بودایی ها چیست؟

زارنی آنگ، این عروسک های جنسی را با لباس سنتی و تاج پوشاند و آنها را برای عروسی عجیب و غریبی در ۲۲ اکتبر به پاگودای شوداگون یانگون برد. او که رهبر یک فرقه است، با هفت نفر دیگر بود که ماموران امنیتی آنها را متوقف کردند. پس از آن، آنها یک مراسم خیمه شب بازی در پارکینگ محوطه برای اجرای مراسم برپا کردند.

ماجرای عروسی عروسک های جنسی در مقدس ترین معبد بودایی ها چیست؟

آنها مراسم مذهبی خود را در حالی برگزار کردند که تماشاگران کنجکاو به تماشا ایستاده و سبدهایی از گل و میوه را به عنوان هدیه عروسی دو عروسک ۱.۶۷ متری هدیه می‌دادند.

مقامات وزارت امور دینی و فرهنگ برمه در بیانیه ای اعلام کردند: «ما علیه زارنی آنگ و این گروه به اتهام افترا به دین بودایی پرونده تشکیل داده ایم.»

ماجرای عروسی عروسک های جنسی در مقدس ترین معبد بودایی ها چیست؟

گروه زرنی حدود ساعت ۷ صبح با یک ماشین تویوتا آلفارد مشکی رنگ با دو عروسک بزرگ وارد شدند. طبق گزارشات، هر دو عروسک از چین خریداری شده‌اند و حدود قدشان ۱.۶۷ متر است، با موهای قهوه‌ای، چشم‌های قهوه‌ای و از اسکلت EVO که در فاکتور خرید توضیح داده شده است.

به گفته سازندگان، اسکلت EVO پیشرفته‌ و بسیار انعطاف‌پذیر است چنانکه باعث می شود عروسک ها بتوانند مانند یک انسان واقعی ژست بگیرند. مقامات وزارت امور دینی و فرهنگ برمه افزودند که این گروه همچنین عروسک کوچکی را با خود آورده بودند که طبق گزارش ها حدود ۱۸ سانت قد داشت.

ماجرای عروسی عروسک های جنسی در مقدس ترین معبد بودایی ها چیست؟ یکی از کارکنان ناشناس که گفته می شود به گروه اجازه داده است که در پارکینگ مراسمشان را انجام دهند نیز مورد بازجویی قرار خواهد گرفت. همراهان زرنی نیز در جریان تحقیقات در بازداشت پلیس قرار خواهند گرفت.

بیشتر بخوانید:

زنی هندی که می خواهد با خودش ازدواج کند و به ماه عسل برود

عجیب‌ترین ازدواج‌های جهان؛ وقتی عروس خانم یک لقمه نان خوردنی است

منبع: mirror
مطالب مرتبط
دیجیاتو
بدون نظر

ورود