اسناد جاسوسی از ابتلای ولادیمیر پوتین به پارکینسون و سرطان پانکراس خبر می دهد + ویدیو

اسناد جاسوسی از ابتلای ولادیمیر پوتین به پارکینسون و سرطان پانکراس خبر می دهد + ویدیو

ماه‌هاست که شایعات مربوط به بیماری ولادیمیر پوتین بر سر زبان هاست و او مرتباً با حالتی بی قرار و بی ثبات در انظار عمومی ظاهر می‌شود. شایعات در مورد وضعیت جسمانی او اوکراینی ها و کشورهای غربی را به ترک قدرت پوتین امیدوار کرده است. حالا اسناد جاسوسی فاش شده ابتلای او را به سرطان لوزالمعده و بیماری پارکینسون تایید می کند.

اسناد جاسوسی از کرملین بیماری ولادیمیر پوتین را تایید کرد

پیش از این بیماری پوتین توسط چهره‌های اپوزیسیون روسیه مطرح می‌شد که اغلب به غیبت‌های غیرقابل توضیح و حضورهای متزلزل او در انظار عمومی اشاره داشت. آنها معتقد بودند که او با مشکلات جدی سلامتی دست و پنجه نرم می‌کند، اما کرملین همیشه این ادعاها را نادیده می‌گرفت. اکنون به نظر می رسد ایمیل های یک منبع اطلاعاتی روسیه تایید کرده است که ولادیمیر پوتین ۷۰ ساله به سرطان و پارکینسون مبتلا شده است.

در اسناد فاش شده آمده است: «می توانم تأیید کنم که او در مراحل اولیه بیماری پارکینسون است که در حال حاضر در حال پیشرفت است. این واقعیت به هر طریق ممکن انکار و پنهان خواهد شد.
پوتین برای جلوگیری از گسترش سرطان پانکراس که اخیراً تشخیص داده شده است، مرتباً تحت درمان با انواع استروئیدهای سنگین و تزریق‌ مسکن های ابتکاری قرار می گیرد.»

اسناد جاسوسی از کرملین بیماری ولادیمیر پوتین را تایید کرد

این شرایط نه تنها باعث درد زیادی وی می شود، بلکه سایر عوارض آن مانند حالت پف کردگی صورت و ضعف حافظه را بروز می دهد.

در حلقه نزدیکان وی شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه پوتین علاوه بر سرطان پانکراس که به تدریج در حال گسترش است، به سرطان پروستات نیز مبتلا است.

پوتین اخیراً با علائم آشکاری از درمان IV در پشت دستش مشاهده شد که تاییدی بر این اخبار است.

هفته گذشته گزارش شد که بستگان پوتین، نگران سرفه، حالت تهوع مداوم و بی اشتهایی او هستند و او تحت معاینه پزشکی قرار گرفته است.

حلقه نزدیکان او نگرانند که لاغری و سرفه مداوم رهبر روسیه توجه ها را جلب کند و در روسیه به عنوان نشانه ای از وخامت وضعیت جسمی او برداشت شود.

اسناد جاسوسی از کرملین بیماری ولادیمیر پوتین را تایید کرد

کانالی که ادعا می‌کند منابعی در داخل کرملین دارد، گفت که رئیس‌جمهور روسیه در ماه‌های اخیر، علی‌رغم ظاهر بسیار پف کرده، دچار کاهش وزن چشمگیری شده است.

از زمانی که پوتین در ۲۴ فوریه به نیروهای نظامی خود دستور حمله به اوکراین را داد، شایعاتی در مورد وضعیت سلامتی او به گوش می رسید. او به شکل غیرقابل کنترلی تکان می‌خورد، از میز و صندلی‌ها برای محکم نگه داشتن خود استفاده می کند. او همچنین در سال‌های اخیر بارها برای هفته‌ها از انظار عمومی ناپدید شد که شایعات علت این غیبت ها را عمل های جراحی او می دانستند.

اسناد جاسوسی از کرملین بیماری ولادیمیر پوتین را تایید کرد

با توجه به تصاویر او در طول تابستان، رئیس جمهور روسیه به طرز عجیبی پشه‌ها با دست چپش از سمت راست صورتش کنار می زد در حالی که دست راستش بی حرکت آویزان بود.

به طور مشابه، در رژه بزرگ روز پیروزی در مسکو در ماه مه، به نظر می رسید که رهبر روسیه هنگام راه رفتن لنگ می زند و پس از نشستن پتویی روی پاهایش انداخت. او در آوریل، در حالی که در یک جلسه تلویزیونی با سرگئی شویگو وزیر دفاع روسیه حضور داشت، به نظر می رسید که گوشه میز را در دست گرفته بود.

اسناد جاسوسی از کرملین بیماری ولادیمیر پوتین را تایید کرد

دیمیتری پسکوف، سخنگوی کرملین، همچنان هرگونه شایعه، در مورد بیماری پوتین را جعلی خوانده و تمام این ادعاها را رد کرده است.

کانال جنرال SVR مدت هاست که ادعا می کند پوتین از سرطان شکم، بیماری پارکینسون و اختلال اسکیزوافکتیو رنج می برد. ادعاهای آن را نمی توان تأیید کرد، اما او، یکی از اولین کسانی بود که از قبل شکل فراخوان بسیج اخیر پوتین، این خبر را گزارش کرده بود. بنا بر گزارش ها، این کانال توسط یک ژنرال تبعیدی کرملین که با نام مستعار ویکتور میخایلوویچ شناخته می شود، ساخته شده است.

بیشتر بخوانید:

کارگردان مشهور آمریکایی و دوست نزدیک ولادیمیر پوتین ابتلای او به سرطان را تایید کرد

پیشگوی مشهور روسی زمان مرگ ولادیمیر پوتین و نوع مرگ او را پیش بینی کرد

منبع: dailymail
دیجیاتو
بدون نظر

ورود