داستان عجیب زنی که ۳ بار توسط خودروی خودش زیر گرفته شد

داستان عجیب زنی که ۳ بار توسط خودروی خودش زیر گرفته شد

حوادث رانندگی، یکی از دلایل اصلی تلفات جانی و مالی در دنیاست. اکثر مواقع تصادفات به علت تخلف در قوانین یا سهل انگاری رانندگان اتفاق می افتد. اما در موارد نادری اشتباهات به ظاهر کوچک رانندگان باعث آسیب جدی خودشان می شود؛ مانند زنی که سه بار با ماشین خودش زیر گرفته شد.

زنی که سه بار با ماشین خودش زیر گرفته شد

زنی ۴۵ ساله در منطقه ای مسکونی در خیابان سنت گالن سوئیس، از خودروی خود خارج شده بود تا چیزی از صندوق عقب بردارد، اما خودرو که در شیب کمی قرار داشت به سمت عقب حرکت کرد و به این زن را زیر گرفت.

ماجرای زنی که سه بار با ماشین خودش زیر گرفته شد چیست؟

خودرو پس از آن به وسیله نقلیه دیگری برخورد کرده و در جهت مخالف برگشته و برای بار دوم از روی این زن که نامش فاش نشده است، رد شد.

پلیس گفت که ماشین سپس به پیاده رو برخورد کرده، که همین برخورد باعث شد خودرو دوباره به سمت زن برگردد و برای بار سوم او را زیر بگیرد. در نهایت خودرو به یک مانع چوبی برخورد کرده و متوقف شد.
به گزارش خبرگزاری سوئیس، این زن در شرایط وخیم به بیمارستان منتقل شد.

ماجرای زنی که سه بار با ماشین خودش زیر گرفته شد چیست؟

در سپتامبر ۲۰۲۰ نیز یک راننده کامیون، هنگامی که فراموش کرد ترمز دستی کامیونش را فعال کند، جان خود را از دست داد. گوردون فیلیپ موکسون ۶۵ ساله، در این تراژدی توسط کامیون خود به کامیون دیگری کوبیده شد.

ماجرای زنی که سه بار با ماشین خودش زیر گرفته شد چیست؟
تحقیقات درباره مرگ او نشان داد که آقای موکسون صدمات متعددی از جمله شکستگی دنده‌ها، شکستگی ستون فقرات و پارگی کبد را متحمل شده بود.

تحقیقات در دادگاه پزشکی به این نتیجه رسید که این راننده باتجربه کامیون یا هشدار خودکار کامیونش را نشنیده بود و یا آن را نادیده گرفته بود.

بیشتر بخوانید:

انرژی مثبت ها چگونه رانندگی می کنند؟

نجات معجزه آسای کرگدن سر به هوا بعد از تصادف با کامیون در حال حرکت + ویدئو

منبع: mirror
دیجیاتو
بدون نظر

ورود