۱۰ حقیقت جالب درباره سلبریتی های محبوب هالیوودی که حتماً غافلگیرتان می کند

۱۰ حقیقت جالب درباره سلبریتی های محبوب هالیوودی که حتماً غافلگیرتان می کند

سلبریتی بودن هم دشواری های خودش را دارد. همیشه باید ظاهر و رفتار خوبی داشته باشند و انتظارات میلیون ها طرفدار خود در سرتاسر دنیا را برآورده کنند. با این حال، آن ها هم مانند بقیه ی آدم ها هستند و ترس ها، آرزوها و امیدهای خودشان را دارند.

با چند حقیقت خواندنی درباره ی سلبریتی های هالیوودی همراه باشید.

۱- رابرت پتینسون زنی که مزاحمش شده بود را به یک قرار خسته کننده برد

رابرت پتیسنون یک طرفدار زن داشت که هفته ها هر روز بیرون آپارتمانش منتظر می ماند. یک روز که کاری برای انجام دادن نداشت، آن زن را با خود به رستوران برد. اما تنها کاری که انجام داد گله و شکایت از زندگی اش بود و حوصله ی آن زن را سر برد. لازم به گفتن نیست که آن ها دیگر هرگز یکدیگر را ندیدند.

۲- نیکلاس کیج یک اختاپوس خانگی داشت

نیکلاس کیج به خریدهای خاص و نامتعارفش مشهور است. یکی از چیزهای عجیبی که تا به حال خریده یک اختاپوس عظیم الجثه است که اسمش را کول (Cool) گذاشته بود. او این اختاپوس را در سال ۱۹۹۸ خرید تا به گفته ی خودش، در ایفای نقش هایش به او کمک کند.

۳- اسکارلت جوهانسون ۲ آلبوم موسیقی منتشر کرده است

اسکارلت جوهانسون یکی از مشهورترین صداهای دنیا را دارد اما خواننده ی حرفه ای نیست. با این حال، او تاکنون ۲ آلبوم موسیقی منتشر کرده است. اولی به نام Anywhere I Lay My Head در سال ۲۰۰۸ منتشر شد. دومی هم Break Up نام دارد که در سال ۲۰۰۹ منتشر شد.

۴- اد شیران زمانی بی خانمان بود

اد شیران پیش از به شهرت رسیدن در دنیای موسیقی، ۲ سال و نیم بیرون کاخ باکینگهام می خوابید و میان دوستانش کوچ سرفینگ (اقامت رایگان در خانه ی افراد داوطلب میزبانی) می کرد. او قطعه ی «بی خانمان» (Homeless) خود را هم در همین دوران نوشت.

۵- نام لئوناردو دیکاپریو از لئوناردو داوینچی گرفته شده

پدر و مادر لئوناردو دیکاپریو در موزه ای در ایتالیا در حال تماشای پرتره ای از داوینچی بودند که پسرشان در شکم مادر خود شروع به لگد زدن کرد. پدر دیکاپریو این را یک نشانه دانست و تصمیم گرفت نام این نقاش سرشناس ایتالیایی را روی پسرش بگذارد.

۶- برد پیت گواهینامه خلبانی دارد

برد پیت علاوه بر اینکه یکی از موفق ترین بازیگران هالیوود است، یکی از جالب ترین چهره های آن هم هست. او یک سرگرمی غافلگیرکننده دارد که بیشتر مردم از آن بی خبرند. برد پیت گواهینامه ی خلبانی دارد و در کلاس های آموزش خلبانی شرکت می کند.

۷- جودی فاستر بازیگری را از ۳ سالگی آغاز کرد

جودی فاستر بازیگری را اولین بار در ۳ سالگی با حضور در تبلیغ یک کرم ضد آفتاب شروع کرد.

۸- ریس ویترسپون در دانشگاه استنفورد ِ آمریکا درس خوانده

این بازیگر محبوب و موفق برای ادامه ی تحصیل وارد دانشگاه استنفورد شد اما پس از یک سال دانشگاه را رها کرد تا به دنبال بازیگری رود.

۹- رنگ موهای الویس پرسلی در اصل طلایی بود

الویس پرسلی با موهای سیاهش شناخته می شود. اما کمتر کسی می داند که رنگ موهای او در اصل طلایی بود و خود از یک زمانی تصمیم گرفت موهایش را سیاه کند.

۱۰- مدونا درامر یک گروه موسیقی بود

مدونا در دهه ی ۸۰ میلادی درامر یک گروه موسیقی به نام The Breakfast Club بود.

منبع: brightside
دیجیاتو
بدون نظر

ورود