بدنساز معروف به «پادشاه کبد» به استفاده از داروهای استروئیدی اعتراف کرد + ویدیو

بدنساز معروف به «پادشاه کبد» به استفاده از داروهای استروئیدی اعتراف کرد + ویدیو

برایان جانسون، بدنساز معروف به «پادشاه کبد» که در ابتدا ادعا می کرد هیکل خوش فرم خود را به سبک زندگی پیشینیان و به لطف رژیم غذایی که شامل کبد خام و سایر اندام های حیوانی است فرم داده است، به مصرف داروهای افزایش دهنده عملکرد اعتراف کرده است. ایمیل‌های لو رفته از او فاش کرد که «پادشاه کبد» تا ۱۱,۰۰۰ دلار در ماه برای استروئیدها خرج می‌کند.

ماجرای اعتراف بدنساز معروف به «پادشاه کبد» چیست؟

جانسون که در آستین تگزاس زندگی می کند، برای اولین بار در آگوست ۲۰۲۱ با به اشتراک گذاشتن دیدگاه هایش در مورد شیوه زندگی خود، به خاطر بدن بسیار خوش فرم و عادات غذایی غیرعادی‌اش مشهور شد.

رژیم غذایی او، که نه تنها ظاهرا خودش از آنها مصرف می کرد بلکه برای سود به مشتریان می فروخت، شامل ریه ها و سایر قسمت های حیوانات نیز می شد. او به طرفدارانش می گفت که آنها نیز می توانند با پیروی از رژیم غذایی او و ورزش کردن، به موفقیت برسند.

ماجرای اعتراف بدنساز معروف به «پادشاه کبد» چیست؟
اما او که پدر دو کودک است، پس از متهم شدن توسط یک بدنساز دیگر به استفاده از داروهای تقویت‌کننده عملکرد، که ادعا می‌کند به ایمیل‌های افشا شده‌ای که گفته می‌شود توسط جانسون ارسال شده است دسترسی داشته‌اند، اکنون به مصرف استروئید اعتراف کرده است.

جانسون در نهایت در ویدئویی که در یوتیوب منتشر شد، از گمراه کردن طرفدارانش عذرخواهی کرد. او گفت: «وقتی از من پرسیده می شود که آیا تا به حال استروئید مصرف کرده‌ام یا نه، همیشه پاسخ می‌دهم نه. این یک دروغ بود.»

ماجرای اعتراف بدنساز معروف به «پادشاه کبد» چیست؟

این مرد ۴۴ ساله به ۱.۷ میلیون دنبال کننده خود گفت که تستوسترون و هورمون رشد انسانی (HGH) را امتحان کرده است. جانسون قبلاً گفته بود که بدن او ۱۰۰ درصد طبیعی است و با تمرینات شدید و رژیم غذایی ویژه اش خود را روی فرم نگه می دارد.

این اعتراف پس از بررسی های آنلاین روزافزون یک بدنساز و ایمیل های فاش شده که نشان می داد جانسون در مورد مصرف مواد استروئیدی خود صحبت می کند، صورت می گیرد. یک ویدیوی یک ساعته که در کانال یوتیوب More Plates More Dates منتشر شده است، به بررسی اینکه آیا بدن این بدنساز طبیعی هستند یا نه اختصاص داده شد. میزبان که فقط با نام درک شناخته می شود، می گوید که او ایمیل ها را کشف کرده است.

ماجرای اعتراف بدنساز معروف به «پادشاه کبد» چیست؟

مکاتبات نشان داد که جانسون اعتراف می‌کند که می‌خواهد برند Liver King را معروف کند و اعتراف کرد که ماهانه ۱۱,۰۰۰ دلار برای هورمون رشد انسانی هزینه می‌کند.

گفته می شود که این ایمیل ها در سال ۲۰۲۱ برای مربی ناشناسی ارسال شده است، همان سالی که «پادشاه کبد» شروع به اشتراک گذاری پست هایی در اینستاگرام خود کرد و برای تبلیغ این سبک از بیش از ۱.۷ میلیون دنبال کننده خود استفاده کرد.

این ویدئو پس از انتشار به سرعت توجه ها را به خود جلب کرد و در کمتر از ۲۴ ساعت بیش از ۶۷۵,۰۰۰ بار تماشا شد.

ماجرای اعتراف بدنساز معروف به «پادشاه کبد» چیست؟

بسیاری از بینندگان به سرعت به این مرد عضلانی حمله کردند و برخی امیدوار بودند که این امر باعث تشویق سایر چهره ها در عرصه تناسب اندام شود تا در مورد استفاده از استروئید خود صادق باشند.

یک کاربر داشت: «این اتفاق حتما می افتاد. من متعجبم که او اینقدر دوام آورد.»

کاربر دیگری گفت: «امیدوارم این لحظه نقطه عطفی برای صنعت تناسب اندام باشد و منجر به شفافیت بیشتر شود.»

شخص سومی نوشت: «مرد، خیلی خوب است که می بینم در نهایت آنچه همه ما فکر می کردیم صحت دارد».

بیشتر بخوانید:

بدنساز و مبارز MMA لهستانی با «بزرگ ترین جلو بازوی جهان» مورد جراحی اضطراری قرار گرفت

تغییر چشمگیر فیزیک بدنساز معروف به «فرانکشتاین» پس از ترک بدنسازی حرفه ای

منبع: the sun
مطالب مرتبط
بدون نظر

ورود