کاپریو؛ یک فنجان قهوه ویژه شما

کاپریو؛ یک فنجان قهوه ویژه شما

سلب مسئولیت: روزیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

تجربه خرید قهوه به صورت حضوری یا آنلاین برای بیش‍تر افراد شبیه هم است. همه به فروشگاه می‌روند، قهوه مورد نظر خود را از میان گزینه‌های موجود سفارش می‌دهند و تحویل می‌گیرند. اما آیا تا به حال به این فکر کرده‌اید که یک قهوه اختصاصی برای خودتان داشته باشید!؟ قهوه‌ای با ویژگی‌های مورد علاقه، عطر و طعم و حتی اسم خودتان؛ تا وقتی دوستان‌تان طعم آن را می‌چشند به یاد شما بیفتند!

البته ترکیب کردن دانه‌های قهوه و ساختن یک ترکیب خاص کار سختی به نظر می‌رسد؛ چون همه ما که متخصص قهوه نیستیم! در همین راستا قهوه ریو به عنوان باسابقه‌ترین و یکی از خلاق‌ترین فروشگاه‌های قهوه در ایران، امکان ساخت ترکیب قهوه دلخواه را با در وب سایت خود  “کاپریو” برای مشتریان خود فراهم کرده است. اگر می‌خواهید بدانید کاپریو چیست و چطور می‌توان از آن استفاده کرد، تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

کاپریو چیست؟

کاپریو چیست؟

کاپریو که یکی از جدیدترین خدمات قهوه ریو به حساب می‌آید، به شما کمک می‌کند تا یک یا چند ترکیب قهوه اختصاصی برای خودتان بسازید و آن را در حساب کاربری خود نگه دارید. ترکیب قهوه شما کاملا مختص خودتان است و شبیه قهوه هیچکس دیگری نیست! با ثبت قهوه دلخواه خود، شما می‌توانید در خریدهای بعدی هم همان ترکیب ویژه خودتان را سفارش دهید یا یک ترکیب جدید با دانه‌های قهوه جدید بسازید. کاپریو به شما کمک می‌کند تا بدانید:

  • ترکیب قهوه، طعم، میزان کافئین، تلخی و اسیدیته قهوه انتخابی شما چقدر است
  • ترکیب شما چه نوع آسیابی داشته باشد و با چه دستگاهی دم آوری می کنید .

چطور کاپریو بسازیم؟

ساخت کاپریو بسیار آسان است و فقط به چند دقیقه وقت و دسترسی به اینترنت نیاز دارد. شما برای این کار وارد سایت قهوه ریو می‌شوید، بخش کاپریو را انتخاب می‌کنید و مراحل کار را مشاهده می‌کنید. ساخت قهوه دلخواه در کاپریو چند مرحله دارد که در ادامه شما را برای انجام آن راهنمایی می‌کنیم:

مرحله اول: انتخاب قهوه

انتخاب قهوه اولین و مهم‌ترین مرحله ساخت قهوه دلخواه شماست. از آن‌جا که آگاهی در مورد انواع قهوه، ویژگی‌ها، تلخی، میزان کافئین و… آن‌ها نیاز به مهارت و دانش تخصصی دارد، انتخاب قهوه کار سختی به نظر می‌رسد. به همین دلیل، قهوه ریو اطلاعات کافی و مناسبی در مورد انواع قهوه برای شما فراهم کرده است.

شما در این بخش می‌توانید انواع قهوه‌های موجود در این فروشگاه را بررسی کنید، ویژگی‌های آن‌ها را با هم مقایسه کنید و بر اساس ذائقه خود، یک تا سه نوع قهوه را برای ترکیب ویژه خود انتخاب کنید. پیشنهاد ما این است که برای دستیابی به بهترین ترکیب، حداقل از دو نوع قهوه استفاده کنید: یک قهوه عربیکا و یک قهوه روبوستا.

هر نوع از این قهوه‌ها ویژگی‌های منحصربه‌فردی دارند که باعث می‌شود قهوه‌ای جذاب و باکیفیت داشته باشید. قهوه عربیکا طعم عالی و عطر فوق‌العاده‌ای دارد؛ اما برای رسیدن به تلخی، غلظت، کرما و کافئین مورد نظرتان، به قهوه روبوستا هم نیاز دارید. از دیگر ویژگی‌های خوب این بخش این است که شما می‌توانید قیمت هر کیلوگرم از انواع قهوه را هم مشاهده کنید تا بتوانید بر اساس بودجه موجود، قهوه مورد نظرتان را انتخاب کنید.

کاپریو چیست؟

مرحله دوم: تعیین سهم هر قهوه در ترکیب

در این مرحله شما می‌توانید تصمیم بگیرید که قهوه‌های انتخابی چه سهمی در ترکیب نهایی قهوه داشته باشند. در این بخش بر اساس تعداد قهوه انتخابی، یک تا سه گزینه پیش روی شما خواهد بود. با انتخاب درصد مورد نظر برای هر نوع قهوه، ترکیب هایی مشخص می‌شود. کاپریو این امکان را به شما می‌دهد تا درصدهای متفاوتی از قهوه‌های انتخابی خود را با هم ترکیب کنید تا بر اساس ویژگی‌های هر نوع دانه قهوه، بهترین کیفیت را در فنجان نوشیدنی خود داشته باشید.

مرحله سوم: انتخاب دستگاه قهوه‌ساز

این یکی از مهم‌ترین مراحل کار است. در این بخش که به انتخاب دستگاه قهوه‌ساز شما مرتبط است، میزان تلخی، اسیدیته، کافئین و رایحه ترکیب انتخابی خود را می‌بینید. شما می‌توانید با جابه‌جا کردن ترکیبات قهوه یا درصد آن، میزان تلخی، کافئین و… نوشیدنی خود را تغییر دهید. به این نکته توجه کنید که هر بار فقط یک نوع دستگاه را می‌توانید انتخاب کنید؛ چون میزان آسیاب دانه‌های قهوه بر اساس دستگاه انتخابی شما متفاوت است.

مرحله چهارم: تعیین وزن قهوه دلخواه

در این بخش، وزن ترکیب قهوه انتخابی خود را مشخص می‌کنید. در حال حاضر شما می‌توانید ترکیب قهوه اختصاصی خود را در بسته‌های یک کیلوگرمی و ۲۵۰ گرمی تهیه کنید. پیشنهاد ما به شما این است که اگر مصرف قهوه کمی دارید، برای حفظ تازگی قهوه و داشتن نوشیدنی خوش‌طعم‌تر، آن را در بسته‌های کوچک تهیه کنید.

کاپریو چیست؟

مرحله پنجم: نامگذاری ترکیب قهوه دلخواه و آسیاب آن

حالا ترکیب قهوه شما کاملا متناسب با سلیقه و ذائقه‌تان آماده شده است. در این مرحله شما می‌توانید تصمیم بگیرید که دانه قهوه ترکیبی بر اساس نوع دستگاه قهوه‌سازتان آسیاب شود یا خیر. پس از انتخاب آن، وقت نامگذاری قهوه‌تان است. شما می‌توانید آن را به نام خودتان یا هر نام ویژه دیگری در کاپریو ثبت کنید تا بتوانید همان ترکیب را در خریدهای بعدی هم سفارش دهید. اگر از چند نوع قهوه استفاده می‌کنید، هر یک را با نام ویژه‌ای ثبت کنید و با اضافه کردن هر کدام به سبد خرید، به راحتی یک کلیک آن را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید.

کلام پایانی

کاپریو یک خدمت منحصر به فرد از قهوه ریو است که کاملا سلیقه مشتریان را در انتخاب قهوه دلخواه در نظر می‌گیرد. این ویژگی قهوه ریو به شما اجازه می‌دهد از نوشیدن یک فنجان قهوه که متناسب با علاقه و ترجیح شما ترکیب شده است، لذت بیش‌تری ببرید. علاوه بر این، کاپریو می‌تواند یک انتخاب عالی برای هدیه به دوستان و عزیزان‌تان هم باشد. قطعا عزیزان‌تان از این که شما با دقت زیادی به سلیقه آن‌ها در مورد قهوه توجه کرده‌اید، شگفت‌زده خواهند شد! کاپریو پیشنهاد وسوسه‌انگیزی است. همین حالا به سایت قهوه ریو بروید و ترکیب قهوه دلخواه خود را بسازید…

شما همچنین می توانید ترکیب های آماده مخصوص قهوه اسپرسو و قهوه دمی را انتخاب و به صورت آنلاین خریداری کنید.

بدون نظر

ورود