کیت وینسلت به بحث جنجالی درب چوبی فیلم «تایتانیک» پایان داد + ویدیو

کیت وینسلت به بحث جنجالی درب چوبی فیلم «تایتانیک» پایان داد + ویدیو

کیت وینسلت که در سال ۱۹۹۷ در کنار لئوناردو دی کاپریو در فیلم پرفروش «تایتانیک» بازی کرد. او در جریان حضور اخیر خود در پادکست «شاد غمگین گیج‌»، در نهایت به این سوال قدیمی در مورد اینکه آیا جک می‌توانست در کنار رز، روی در چوبی قرار بگیرد یا نه، پاسخ داد.

نجات یافتن جک در «تایتانیک»

وینسلت ۴۷ ساله گفت: «برای اولین بار، بله او می توانست جا شود، می توانست روی آن در قرار بگیرد، اما شناور نمی ماند.»
در طول مکالمه ۴۳ دقیقه ای، جاشوا هوروویتز (Joshua Horowitz)، مجری برنامه «شاد غمگین گیج» با نشان دادن ویدیویی به وینسلت که چندین سال قبل همین سوال را از دی کاپریو می پرسد، درباره در پرسید. همبازی سابق وینسلت در این ویدئو گفت: «من هیچ نظری ندارم.»

نجات یافتن جک در «تایتانیک»
هوروویتز سپس توجه خود را به کیت وینسلت معطوف کرد و از او در مورد سرنوشت جک سؤال کرد. وینسلت در حالی که به این سوال می خندید، گفت: «نه، پاسخ این است که من نمی دانم.»

این بازیگر در نهایت گفت: «تنها چیزی که می‌توانم به شما بگویم این است که درک درستی از آب و نحوه رفتار آن دارم، واقعاً می‌دانم. اگر دو بزرگسال را روی یک تخته پارویی قرار دهید، مطمئناً بلافاصله به شدت ناپایدار می شود. در واقع اگر هر دو روی در می‌رفتیم، زنده نمی‌ماندیم.»

نجات یافتن جک در «تایتانیک»

کیت وینسلت پس از این توضیح، به اینکه چگونه منتقدان او را در طول مناظره‌ها بر سر در، از بدنش شرمنده می‌کردند، اشاره کرد و به شوخی گفت: «و ظاهراً من خیلی چاق بودم. افتضاح نیست؟ چرا آنها اینقدر با من بد رفتار کردند؟ خیلی بدجنس بودند.»

نجات یافتن جک در «تایتانیک»
جیمز کامرون ۶۸ ساله و وینسلت در حال حاضر در حال تبلیغ فیلم جدید «آواتار: راه آب» هستند که در ۱۶ دسامبر اکران شد و در آخر هفته افتتاحیه خود، حدود ۱۳۴ میلیون دلار فروش داشت.

چند روز پیش در مصاحبه دیگری، کامرون فاش کرد که یک مطالعه علمی انجام داده است تا در نهایت به بحث در مورد اینکه آیا شخصیت لئوناردو دی کاپریو می توانست زنده بماند یا خیر پایان دهد.

این کارگردان گفت که این مطالعات را با این امید انجام داده است که پس از ۲۵ سال دیگر با این حدس و گمان مقابله نکند. او گفت: «ما یک مطالعه علمی انجام داده‌ایم تا کل این مسئله را تمام کنیم.»

نجات یافتن جک در «تایتانیک»
کامرون توضیح داد: «ما دو بدلکار را گرفتیم که توده بدنی مشابه کیت و لئو داشتند و حسگرهایی را روی آنها و داخل آنها قرار دادیم و آنها را در آب یخ قرار دادیم و آزمایش کردیم که آیا آنها می توانند از طریق روش های مختلف زنده بمانند یا خیر. پاسخ این بود که هیچ راهی وجود نداشت که هر دو بتوانند زنده بمانند. فقط یکی توانست زنده بماند.»

نجات یافتن جک در «تایتانیک»

او گفت: «جک باید بمیرد. شبیه رومئو و ژولیت است. این فیلم درباره عشق و فداکاری و فناپذیری است. عشق با فداکاری سنجیده می شود. شاید بعد از ۲۵ سال دیگر مجبور نباشم به این سوال پاسخ دهم.»

نجات یافتن جک در «تایتانیک»

ماجرای در چوبی، به یکی از بزرگ‌ترین بحث‌ها در تاریخ سینما تبدیل شده است. «تایتانیک» سومین فیلم پرفروش تمام دوران است. کامرون با فروش بیش از ۲.۹ میلیارد دلار، با اولین فیلم «آواتار» در جایگاه اول پر فروش ترین فیلم های تاریخ سینما قرار گرفت و دو مقام از سه جایگاه برتر این لیست را به خود اختصاص داد.

بیشتر بخوانید:

۷ سکانس حذف شده از فیلم‌های مشهور هالیوود که زاویه دیگری از داستان را برملا می‌کردند

رتبه بندی پرفروش ترین فیلم های تاریخ سینما بر اساس مدت ماندنشان در رتبه اول

منبع: dailymail
بدون نظر

ورود