۵ رنگ برتر برای دیوار اتاق خواب در سال ۲۰۲۳ 

۵ رنگ برتر برای دیوار اتاق خواب در سال ۲۰۲۳ 

متخصصان دکور خانه هشتگ‌های مرتبط با رنگ اتاق خواب را در سایت‌ها و شبکه های اجتماعی تجزیه و تحلیل کردند تا ۵ رنگ برتر برای اتاق خواب در سال ۲۰۲۳ را کشف کنند. نتیجه بررسی آنها را در اینجا مرور می کنیم.

سبز مریم گلی 

چه رنگ هایی برای اتاق خواب مناسب هستند؟

جستجو برای «اتاق خواب سبز و خاکستری مریم گلی» تا ۹۰۰ درصد، افزایش یافته است. سبز مریم گلی با خاکستری بسیار مورد پسند است، زیرا زمینه ملایم آنها با هم هماهنگی دارد و در واقع وقتی سبز مریم گلی با خاکستری ترکیب می شود، این سبز خاموش تقریباً خنثی می شود.

رنگ نارنجی سوخته

چه رنگ هایی برای اتاق خواب مناسب هستند؟

جستجو برای «ایده های اتاق خواب نارنجی سوخته» در سال گذشته ۳۰ درصد در پینترست افزایش یافته است. رنگ‌های روشن مانند نارنجی در واقع می‌توانند غریزه جنگندگی یا رهایی شما را افزایش دهند، که شما را هوشیارتر می‌کند، چیزی که در هنگام تلاش برای استراحت در شب نیاز ندارید. این نوع رنگ باعث افزایش انرژی نیز می شود. بنابراین، در حالی که ما نمی گوییم از این رنگ در اتاق خواب خود استفاده نکنید، بهتر است فقط یک دیوار اتاق خواب را این رنگی کنید.

طلایی

چه رنگ هایی برای اتاق خواب مناسب هستند؟

جستجوها هم برای «اتاق خواب طلایی» و هم «اتاق خواب کرم و طلایی» ۲۰ درصد افزایش یافته است. رنگ طلایی با ثروت، موفقیت و تجمل همراه است. همچنین تصور می شود برای خواب مفید است.

کارشناسان می‌گویند: «دیوارهای طلایی انتخاب رنگی محبوب برای اتاق‌خواب‌ها هستند، زیرا گفته می‌شود خواب خوب را تقویت می‌کنند. در واقع، برخی معتقدند که طلا یک درمان موثر برای بی خوابی است.»

خاکستری گریژ

چه رنگ هایی برای اتاق خواب مناسب هستند؟

ترند رنگ گریژ در یک ویدیوی تیک تاک برای سبک های ۲۰۲۳، حدود ۱۰۳,۰۰۰ بازدید داشت. به همین ترتیب، جستجو برای «اتاق خواب خاکستری و کرم»، ۵ درصد افزایش یافته است.

این رنگ همان طور که به نظر می رسد، ترکیبی از خاکستری و بژ است. یک رنگ عالی برای اتاق که به اتاق احساس مطبوعی می دهد؛ حسی که همیشه در فضاهایی که زمان زیادی را در آن سپری می کنید، اهمیت دارد.

تمشکی روشن

چه رنگ هایی برای اتاق خواب مناسب هستند؟

رنگ صورتی‌ای گرم که در اتاق خواب ها عالی به نظر می رسد. این رنگ در ابتدا از ترکیب قرمز روشن با بنفش ایجاد شد که به آن سایه‌ای قهوه‌ای محو می دهد. یک ویدیوی تیک تاک که بیش از ۶۳,۰۰۰ بازدید داشت.

بیشتر بخوانید:

۲۴ ایده جذاب برای دکوراسیون آشپزخانه که در سال ۲۰۲۳ ترند می شوند + تصاویر

رنگ سال ۲۰۲۳ معرفی شد

منبع: express
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود