۱۰ زوج مشهوری که در سال ۲۰۲۲ با هم ازدواج کردند

۱۰ زوج مشهوری که در سال ۲۰۲۲ با هم ازدواج کردند

سال ۲۰۲۲ برای تعدادی از افراد مشهور، دلیلی برای جشن گرفتن در زندگی شخصی داشت؛ برخی از زوج های مشهور در سال ۲۰۲۲ در کمال خوشبختی با هم ازدواج کردند.

۱. بریتنی اسپیرز و سام اصغری

این زوج برای اولین بار در سال ۲۰۱۶ سر صحنه یکی از موزیک ویدیوهای بریتنی با هم ملاقات کردند. نزدیک به ۵ ماه طول کشید تا این زوج دوباره با هم ارتباط برقرار کنند. اما زمانی که این کار را انجام دادند، رابطه آنها عمیق تر شد تا اینکه اصغری در سپتامبر ۲۰۲۱ از اسپیرز خواستگاری کرد. در نهایت، آن دو در ژوئن ۲۰۲۲ در یک مراسم با شکوه ازدواج کردند.

۲. تیلور لاتنر و تیلور دام


ستاره فیلم های «گرگ و میش»، در نوامبر ۲۰۲۲، بعد از حدود ۱ سال نامزدی ازدواج کرد. همسر او تیلور دام، یک پرستار است که لاتنر در سال ۲۰۱۷ در یک شب بازی در خانه اش ملاقات کرد. حالا علاوه بر اینکه نام کوچک هر دو تیلور است پس از ازدواجشان دو تیلور لاتنر وجود خواهد داشت.

۳. کریستن دانست و جسی پلمونز


این زوج بازیگر در سال ۲۰۱۵ در صحنه فیلمبرداری «فارگو» و در حالی که در نقش یک زوج متاهل بازی را می کردند با هم آشنا شدند و ۶ سال پس از شروع رابطه شان، در زندگی واقعی در یک مراسم خصوصی در سال ۲۰۲۲ ازدواج کردند.

۴. کورتنی کارداشیان و تراویس بارکر


مسن‌ترین خواهر کارداشیان ها، کورتنی کارداشیان و درامر Blink-182، تراویس بارکر، نه ۱، نه ۲، بلکه ۳ عروسی در سال ۲۰۲۲ داشتند. اولین باری که این زوج حلقه رد و بدل کردند در یک مراسم صمیمی در لاس وگاس، در ماه آوریل بود. سپس، در ماه مه، آنها دومین عروسی را در سانتا باربارا، کالیفرنیا گرفتند. سرانجام، این زوج برای مراسم سوم که در خارج از آمریکا و در پورتوفینو ایتالیا برگزار شد، این پیوند را جشن گرفتند.

۵. ایوان مک گرگور و مری الیزابت وینستد


مشابه آنچه در مورد کریستن دانست و جسی پلمونز اتفاق افتاد، مک گرگور و وینستد نیز در صحنه فیلمبرداری «فارگو» همدیگر را دیدند. در آن زمان، در سال ۲۰۱۶، هر دو هنوز با افراد دیگری ازدواج کرده بودند. هر کدام به روابط قبلی خود پایان دادند و با هم وارد رابطه شدند. در ژوئن ۲۰۲۱، آنها اولین فرزند خود را به دنیا آوردند و در آوریل ۲۰۲۲، این زوج به طور خصوصی ازدواج کردند.

۶. ریتا اورا و تایکا وایتیتی


این خواننده و کارگردان مشهور در سال ۲۰۲۱ با هم آشنا شدند و در آگوست همان سال رابطه خود را به طور عمومی اعلام کردند. حدود یک سال بعد، این زوج بی سر و صدا ازدواج کردند.

۷. آنیا تیلور جوی و مالکوم مکری


آنیا تیلور جوی که برای بازی در The Queen’s Gambit شناخته می شود، اکنون یک زن متاهل است. او و مالکوم مک‌ری، موسیقی‌دان، در یک عروسی ساده در دادگاه در جولای ۲۰۲۲ زن و شوهر شدند.

۸. الکساندرا داداریو و اندرو فرم


الکساندرا داداریو بازیگر سریال موفق The White Lotus در ژوئن ۲۰۲۲ با اندرو فرم تهیه کننده در نیواورلئان ازدواج کرد. این دو پس از عبور از یکدیگر در خیابانی در شهر نیویورک با هم آشنا شدند و فرم ابتکار عمل را به دست گرفت و او را به شام دعوت کرد. آنها در آگوست ۲۰۲۱ نامزدی خود را اعلام کردند.

۹. بانی رایت و اندرو لوکوکو


بانی رایت، بازیگر نقش جینی ویزلی در فیلم های هری پاتر، در مارس ۲۰۲۲ در اینستاگرام اعلام کرد که ازدواج کرده است. این خبر همراه با ویدئویی منتشر شد که حلقه های ازدواج او و همسرش را نشان می داد و زیرنویسی داشت: «دیروز بهترین روز زندگی من بود».

۱۰. بن افلک و جنیفر لوپز


پس از یک رابطه عاشقانه طوفانی در سال ۲۰۰۲ و جدایی تلخشان، این دو هنرمند مشهور در سال ۲۰۲۱ دوباره به هم رسیدند. جنیفر لوپز معتقد است اکنون، ۲۰ سال بعد، داستان عشق آنها پس از ازدواج دو نفره در آگوست ۲۰۲۲، پایان خوشی داشته است.

بیشتر بخوانید:

انتشار آلبوم جدید جنیفر لوپز بعد از ۸ سال با آهنگ عاشقانه ای برای بن افلک

واکنش تند سام اصغری و بریتنی اسپیرز به سخنان همسر سابق او در مورد دو پسرشان

منبع: bright side
مطالب مرتبط
بدون نظر

ورود