ایمپلنت اقساطی دندان با بهترین مواد و متخصص در شهریار

ایمپلنت اقساطی دندان با بهترین مواد و متخصص در شهریار

سلب مسئولیت: روزیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

در دندانپزشکی نوین، استفاده از ایمپلنت دندان یکی از بهترین گزینه ها برای جایگزین کردن دندان های طبیعی می باشد. روشی که در آن مشکلات دندان های مصنوعی و دست دندان ها به طور کامل برطرف شده است و از طرفی ظاهری کاملا زیبا و طبیعی به صورت فرد می بخشند. با توجه به هزینه انجام ایمپلنت توجه به چند نکته برای برخورداری از مزایای آن ضروری می باشد. ابتدا اینکه در انتخاب متخصص با تجربه و موفق باید بیشترین دقت را داشته باشیم، در ثانی موادی که استفاده می شود باید از نوع بهترین مواد باشد. مورد بعدی پرداخت هزینه است که با شرایط تورمی موجود و افزایش دوره ای تعرفه ها هرچه صبر کنیم تا بتوانیم هزینه ای بابت ایمپلنت کنار بگذاریم، دوباره قیمت ها بالاتر می رود. برای اینکه بتوانیم همه این موارد را در نظر بگیریم در این مطلب می خواهیم به انجام ایمپلنت اقساطی دندان با بهترین مواد و متخصص در شهریار اشاره کنیم.

انتخاب بهترین متخصص ایمپلنت در شهریار

از آنجایی که تعداد متخصصین در این زمینه بسیار زیاد است و نمی توان به صورت مجزا به سابقه و خدمات آنها اشراف کاملی داشت، گزینه راحت تر، انتخاب کلینیک با سابقه و معتبر است که با بهترین متخصصان همکاری دارد. زمانی که شما یک کلینیک معتبر با رضایت بالای مراجعه کنندگان انتخاب کنید، می توانید به بهترین متخصصین در زمینه ایمپلنت دسترسی داشته باشید. انجام فرآیند درمان زیر نظر یک متخصص با تجربه در یک کلینیک با امکانات عالی و به روز، باعث می شود که بهترین کیفیت درمان برای شما ارائه شود و علاوه بر کارکرد بسیار مناسب و خوب ایمپلنت ماندگاری بالایی نیز داشته باشد.

عامل دیگر که باعث می شود انتخاب متخصص خوب اهمیت پیدا کند، اعتماد در زمینه استفاده از بهترین مواد ایمپلنت می باشد. تنوع مواد ایمپلنت بسیار زیاد است و افراد به راحتی نمی توانند آنها را از هم تفکیک کنند به همین خاطر ممکن است در اثر عدم انتخاب متخصص مناسب، با مشکلات زیادی رو برو شوند.

یکی از ویژگی های خوب یک کلینیک در شرایط کنونی این است که همزمان امکان دسترسی به بهترین متخصص ایمپلنت را با شرایط پرداخت هزینه به صورت اقساطی فراهم نماید تا افراد مجبور نباشند برای پرداخت هزینه کمتر به مراکز غیر معتبر مراجعه کنند.

بهترین مواد ایمپلنت

برای انجام ایمپلنت از مواد گوناگونی استفاده می شود که دارای بازه قیمتی متفاوتی هستند و ویژگی های متفاوتی را نیز برای مصرف کننده فراهم می کنند. انتخاب بهترین کیفیت و برند ایمپلنت در ماندگاری و نتایج آن بسیار تاثیرگذار است. کشورهای بسیاری در زمینه تولید ایمپلنت فعالیت می کنند که در میان آنها بهترین محصولات را دو کشور آمریکا و سوئیس ارائه می دهند.

برندهای ایمپلنت آمریکایی و ویژگی های آنها

تنوع ساختاری مواد شرکت های آمریکایی بسیار زیاد است و به همین خاطر تمام افراد را با شرایط بدنی و جسمی مختلف پوشش می دهد. مهمترین ویژگی برندهای آمریکایی کیفیت بسیار بالا، افزایش سرعت انطباق پذیری با بافت فک، سرعت بالای درمان و بهبودی برای استفاده از دندان مصنوعی و تاج می باشد. این مزایا در مقابل قیمت نیز نسبت به خیلی از برندها مناسب می باشد.

می توان به برندهایی چون زیمر بیومت (Zimmer Biomet) با جنس تانتالیوم، نوبل بیوکر، اینترالاک، بایوهورایزونز، تری ای و … اشاره کرد.

برندهای ایمپلنت سوئیسی و ویژگی های آنها

در میان کشورهای تولید کننده ایمپلنت سوئیس با برندهای معروف خود جایگاه دوم را بعد از آمریکا بدست آورده است. ویژگی منحصر به فرد مواد ایمپلنت سوئیسی دوام و ماندگاری بسیار بالای آنها می باشد. با دقیق ترین استانداردها و در نظر گرفتن جزییات مهم، برندهایی چون اشترامن، ایده، اس ای اس، تی آر آی، اس پی آی و … را روانه بازار دندانپزشکی بسیاری از کشورهای جهان کرده اند.

برندهای ایمپلنت آلمانی

ایمپلنت ‌های آلمانی با برندهایی چون مدنتیکا، بگو، دی آر اس در جایگاه بعدی قرار می گیرند. باید دقت شود که بسیاری از این برندها قابل دسترس نیستند. مخصوصا برندهای آمریکایی که به دلیل تحریم به بازار ایران ارسال نمی گردند.

برندهای ایمپلنت کره ای

در نهایت شرکت های کره ای نیز برندهای بسیار خوبی را ارائه می کنند که با توجه به قیمت آنها بسیار مناسب می باشند. برند اوستم (OSSTEM) کره که موفق به دریافت تاییدیه FDA شده است در لیست بهترین های این کشور قرار می گیرد. این برند توانسته جزء رتبه های تک رقمی سازنده ایمپلنت در دنیا باشد. مگاژن و دنتیوم، دی او نیز دیگر برندهای کره ای هستند که در بحث دندانپزشکی مقبولیت خوبی دارند.

تنوع در زمینه ایمپلنت بسیار زیاد است و کشورهای فرانسه، ایتالیا و اسپانیا نیز در این زمینه محصولات خوبی دارند.

انتخاب بهترین مارک ایمپلنت دندان در شهریار

متخصصان کلینیک بابکان شهریار به این نکته توجه می کنند که بهترین برند ایمپلنت در کنار کیفیت و ماندگاری بالا و داشتن قیمت مناسب باید در کمترین زمان ممکن با استخوان فک جوش بخورد، به همین خاطر با توجه به معایناتی که انجام می شود و بررسی شرایط مراجعه کننده، همواره بهترین گزینه ممکن را از بین برندهای مطرح دنیا انتخاب می کنند. دو برند معروف SIC سوئیس و DIO کره برای مراجعین در کلینیک بابکان ارائه می شود که با رضایت بسیار بالایی از نظر کیفیت و هزینه همراه بوده است.

عوارض ناشی از انتخاب ایمپلنت بی کیفیت

متاسفانه بحث پرداخت هزینه ها باعث شده است که خیلی افراد به مراکز نامعتبری که از مواد بی کیفیت ایمپلنت استفاده می کنند مراجعه نمایند. این مراکز با ضعیف ترین مواد و در فاصله زمانی کوتاه درمان را انجام می دهند که نه ریشه به درستی با استخوان فک جوش خورده است و نه تاج مناسبی برای آن ایجاد گردیده است. زمانی که کیفیت مواد ایمپلنت ضعیف باشد، تا مدت زیادی با استخوان فک جوش نمی خورد و همین موضوع امکان ایجاد عفونت در استخوان فک را بوجود می آورد. از طرفی عدم جوش خوردن، با خود درد به همراه دارد و انجام امورات معمول مانند خوردن غذا و خوراکی برای شما دشوار می شود.

برای اصلاح این موارد ممکن است به متخصص دیگری مراجعه کنید و نه تنها هزینه های قبلی از دست رفته است، بلکه اگر فک در اثر عدم درمان صحیح تحلیل رفته باشد، نیاز به انجام درمان های مقدماتی مانند پیوند بافت برای ترمیم فک وجود دارد و درمان بسیار پیچیده و طولانی می شود.

کلینیک بابکان برای اینکه نگرانی افراد را در زمینه پرداخت برطرف کند و مانع مراجعه افراد به مراکز غیر معتبر و ارزان شود، امکان پرداخت اقساطی کاشت ایمپلنت را در سیستم حسابداری خود فعال کرده است. با این روش از بهترین خدمات و بهترین متخصص ایمپلنت شهریار به صورت اقساطی می توانید بهره ببرید.

کاشت ایمپلنت دندان برای چه کسانی مناسب نیست؟

با اینکه کاشت ایمپلنت جایگزین مناسبی برای فضای خالی دندان است اما تمام افراد نمی توانند از این روش استفاده نمایند. در واقع کاشت ایمپلنت برای

  • افراد کم سن و سال (کودکان و نوجوانان)،
  • بانوان باردار،
  • بیماران قلبی،
  • افراد سیگاری،
  • افراد دیابتی،
  • افرادی که تحت پرتو درمانی و شیمی درمانی می باشند،
  • افرادی که پوکی استخوان و تراکم فکی پایینی دارند،
  • افراد دارای سیستم ایمنی ضعیف
  • و افرادی که عفونت لثه و دهانی دارند نمی توانند کاشت ایمپلنت انجام دهند.

حال برای اطلاعات کاملتر و اینکه چرا این افراد نمی توانند کاشت ایمپلنت انجام دهند مقاله کاشت ایمپلنت دندان برای چه کسانی مناسب نیست را مطالعه نمایید.

کاشت ایمپلنت اقساطی به چه صورت است؟

از نظر انجام مراحل معاینات و مسیر درمان تفاوتی بین ایمپلنت اقساطی با شرایط معمولی وجود ندارد. این روش درمانی برای کامل شدن نیاز به زمان دارد و اقدامات مربوط به آن به صورت مرحله ای صورت می گیرد. به همین خاطر نه زمان را باید از دست داد و نه اینکه بخاطر هزینه، از انجام آن خودداری کرد.

برای انجام ایمپلنت نیاز به نصب ریشه و پایه فلزی در استخوان فک می باشد. این پایه به عنوان نگهدارنده مشکلات معمول دندان های مصنوعی را برطرف می کند و مانع جدا شدن یا افتادن آن می شود. در نهایت بعد از سازگاری و جوش خوردن ریشه فلزی به استخوان فک، تاج دندان بر روی آن قرار داده می شود. حالا علاوه بر عملکرد بسیار خوب این نوع دندان، ظاهر دهان و نظم دندان ها نیز زیباتر می شود و از طرفی مانع خرابی و اعمال فشار بیشتر به سایر دندان ها می گردد.

در جلسه اول معاینات اولیه صورت می گیرد، توضیحات و مشاوره مربوط به روند درمان ارائه می شود و هزینه کامل درمان با توجه به شرایط فک، ماده ایمپلنت و… به اطلاع مراجعه کننده می رسد. در این زمان کلینیک بابکان شهریار این امکان را برای مراجعه کننده فراهم می کند تا هزینه درمان را به صورت مرحله ای و در اقساط بلند مدت پرداخت نماید.

شرایط پرداخت هزینه ایمپلنت اقساطی در شهریار چگونه است؟

از آنجایی که مقدار هزینه انجام ایمپلنت تحت تاثیر پارامترهای مختلف تعیین می گردد و یک عدد ثابت و مشخص نیست، نمی توان مقدار پیش پرداخت و اقساط را به صورت کلی بیان کرد. در قیمت نهایی جدایی از برند ایمپلنت، توانایی متخصص، نوع کلینیک، مراحل درمان انجام شده که فقط شامل ریشه باشد یا درمان کامل، تعداد ایمپلنت ها، وضعیت فک که آیا تحلیل رفته یا خیر و… نیز تاثیرگذار هستند.

زمانی که معاینات به صورت کامل انجام شود، هزینه کل درمان توسط متخصص مشخص می شود و این هزینه در بخش صندوق و پرداخت به صورت اقساطی با پیش پرداخت اولیه و اقساط بلند مدت به اطلاع مراجعه کننده می رسد.

برخی افراد رایج ترین روش قسط بندی یعنی پرداخت هزینه مراحل مختلف را به صورت جدا، انتخاب می کنند. در این حالت زمانی که هر مرحله از ایمپلنت انجام گیرد هزینه آن پرداخت می شود.

انتخاب پرداخت در تعداد قسط بیشتر با ارائه چک برای سررسید هر قسط نیز روش دیگری از ارائه خدمات ایمپلنت به صورت اقساطی است.

سوالات پر تکرار

۱- آیا می توان هزینه درمان کاشت ایمپلنت با بهترین مواد را در شهریار به طور اقساطی پرداخت کرد؟

بله، کلینیک بابکان در سامانه پرداخت خود این شرایط را در نظر گرفته است که پرداخت ها به صورت اقساطی و دراز مدت صورت بگیرد، تا افراد بیشتری بتوانند از شرایط و امکانات ویژه این مرکز بهره ببرند.

۲- آیا در پرداخت اقساطی کیفیت خدمات و مواد ایمپلنت کاهش پیدا می کند؟

خدمات ارائه شده در کلینیک بابکان چه از نظر تجهیزات و چه از نظر متخصصانی که برای درمان حضور دارند، برای تمام افراد یکسان می باشد و هیچ تفاوتی بین نوع پرداختی ها وجود نخواهد داشت. از طرفی با توجه به تعهد و سابقه بالای این مرکز، حتی به درخواست مراجعین، برندهای غیر معتبر به هیچ عنوان ارائه نمی شود.

۳- به چه صورت می توانم اقساط ایمپلنت کلینیک بابکان را پرداخت نمایم؟

بعد از انجام معاینات اولیه در این مرکز، هزینه کامل درمان محاسبه می شود و با توجه به هزینه کامل درمان و اینکه شرایط فک و دهان فرد مراجعه کننده در چه وضعیتی است و آیا نیاز به انجام مراحل پیش درمانی برای ایمپلنت وجود دارد یا خیر، هزینه درمان به پیش پرداخت و اقساط بلند مدت تقسیم می شود و مراجعه کننده بدون نگرانی می تواند این هزینه را در یک بازه زمانی طولانی تری پرداخت نماید.

۴- آیا می توان در کلینیک بابکان هزینه هر مرحله از انجام ایمپلنت را در زمان خود آن پرداخت کرد؟

بله یکی از روش های اقساطی در این مرکز، پرداخت هزینه در مراحل مختلف درمان می باشد و امکان پرداخت مبلغ هر مرحله شامل معاینه اولیه، کاشت ریشه، گذاشتن تاج و… در زمان خود آن مرحله وجود دارد.

بدون نظر

ورود