موگلی دنیای واقعی؛ نوزادی که مثل سگ ها چهار دست و پا راه می رود و غذای سگ می خورد

موگلی دنیای واقعی؛ نوزادی که مثل سگ ها چهار دست و پا راه می رود و غذای سگ می خورد

یک دختر ۱۴ ماه ی آمریکایی که چهار دست و پا راه می رود و از هر فرصتی برای کش رفتن غذای سگ های خانگی شان استفاده می کند، «موگلی» لقب گرفته است، شخصیت اصلی داستان معروف «کتاب جنگل».

ریور شل که با ۶ سگ ژرمن شپرد خانگی شان بزرگ شده، به خاطر رابطه ی ویژه اش با سگ های خانگی شان به قهرمان داستان «کتاب جنگل» تشبیه می شود.

مادر او، اشلی شل ۳۱ ساله می گوید پیش از به دنیا آمدن دخترش نگران برخورد سگ های خانگی شان با نوزاد خود بود.

اما طولی نکشید که نگرانی هایش از میان رفت چرا که آن ها خیلی زود به دوستان خوب یکدیگر تبدیل شدند و سگ ها ریور را به عنوان عضو جدید خانواده پذیرفتند.

ریور ۱۴ ماهه به قدری از بازی با سگ های خانگی شان، میکا، کای، رایکر، کوبا، برنا و روما لذت می برد که حالا خود نیز  مانند سگ ها رفتار می کند.

اشلی می گوید دخترش نه تنها چهار دست و پا راه می رود بلکه غذای سگ هایشان را هم کش می رود.

او به تازگی ویدئویی از سیر رابطه ی ریور با سگ های خانگی شان در تیک تاک منتشر کرده است. این ویدئو با تصویر ریور در حالی که نوزاد تازه به دنیا آمده ای بود و سگ ها دورش را گرفته بودند آغاز می شود و با تصاویر اخیر او در حال بازی با سگ ها به پایان می رسد.

اشلی در شرح این ویدئو نوشته: «دختر من با سگ ها بزرگ شده و گاهی فکر می کنم که تصور می کند خودش هم یک سگ است.»

ریور در ویدئو هنگام بازی با اسباب بازی هایش در خانه ی سگ ها بسیار راحت به نظر می رسد و حتی پنهانی به غذای آن ها ناخنک می زند که اشلی سعی می کند خرده های آن را از دهانش بیرون آورد.

این ویدئو از زمان انتشارش در تیک تاک بیشتر از ۹ میلیون بازدید داشته و بیش از ۲ میلیون لایک دریافت کرده است.

اشلی درباره ی دوستی دخترش با سگ های خانگی شان می گوید: «تقریباً ۸ ماهش که بود شروع کرد به زیرنظر گرفتن سگ ها و تلاش برای تقلید از کارهایشان.»

«اگر یادمان رفته باشد ظرف آب سگ ها را برداریم، عاشق بازی با آب آن ها است و از هر فرصتی برای ناخنک زدن به غذای آن ها استفاده می کند.»

اشلی همچنین می گوید: «ریور معمولاً با دیدن سگ ها لبخند می زند و همانطور که تلاش می کند اسم شان را به زبان بیاورد آن ها را بغل می کند یا می بوسد.»

او در ادامه می گوید: «ریور هنوز دارد یاد می گیرد که با نوازش و بغل کردن سگ ها با آن ها رفتار مهربانانه ای داشته باشد.»

بعضی کاربران تیک تاک گفته اند که رابطه ی نزدیک ریور با سگ ها دستگاه ایمنی بدنش را قوی می کند و بعضی هم او را به شخصیت داستانی موگلی، پسر جنگل تشبیه کرده اند.

منبع: mirror
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود