شرایط جالب رحم های اجاره ای که سلبریتی های مشهور برای بچه دار شدن استفاده می کنند

شرایط جالب رحم های اجاره ای که سلبریتی های مشهور برای بچه دار شدن استفاده می کنند

هفته ی گذشته پاریس هیلتون و شریک زندگی اش، کارتر ریم که هر دو ۴۱ ساله هستند، اعلام کردند از طریق روش رحم اجاره ای صاحب یک پسر شده اند. هیلتون حالا به جمع بزرگ سلبریتی هایی پیوسته است که در سال های اخیر به این شیوه از بچه دار شدن روی آورده اند.

بسیاری از مشهورترین چهره های هالیوود در ماه های اخیر از روش رحم اجاره ای برای بزرگ تر ساختن خانواده ی خود استفاده کرده اند، از جمله نیک جوناس و پریانکا چوپرا، کلویی کارداشیان و تریستان تامپسون، ربل ویلسون، و ایلان ماسک و گرایمز. با این حال این روش از هزینه ی بسیار بالایی برخوردار است.

سلبریتی های مشهور چقدر بابت رحم اجاره ای می دهند؟

استفاده از شیوه رحم اجاره ای می تواند صدها هزار دلار برای یک فرد عادی هزینه داشته باشد. این هزینه اما برای سلبریتی ها می تواند به مراتب بیشتر باشد که دلیل آن تمهیدات ویژه ای است که برای حفظ حریم خصوصی آن ها اتخاذ می شود.

سلبریتی ها برای مخفی نگه داشتن جزئیات این اقدام نهایت تلاش خود را می کنند، مثل عقد قراردادهای سختگیرانه ی منع افشای اطلاعات و اتخاذ تمهیدات سفت و سخت برای متعهد ساختن فرد اجاره دهنده به رازداری.

از سویی دیگر حمل فرزند یک سلبریتی به طور قطع با مزایایی همراه است. این دست زنان اغلب از هدایای گران قیمت و اقامتگاهی مجلل برخوردار می شوند و گاهی حتی آشپز، متخصص تغذیه و مربی شخصی در اختیار آن ها قرار می گیرد.

تحقیقات نشان داده سلبریتی هایی که از روش رحم اجاره ای برای بچه دار شدن استفاده می کنند و تجربه ی خود را نیز در این زمینه با مردم به اشتراک می گذارند، به ترویج این شیوه کمک و افراد بیشتری را به بچه دار شدن از این طریق یا اجاره دادن رحم خود برای این منظور ترغیب می کنند.

سلبریتی ها برای استفاده از روش رحم اجاره ای چقدر هزینه می کنند؟

در سال ۲۰۱۷ وقتی خبر استفاده ی کیم کارداشیان و همسر آن زمانش، کانیه وست از رحم اجاره ای برای به دنیا آوردن فرزند سوم خود منتشر شد، گفته می شد این زوج سابق ۴۵ هزار دلار به زنی که دختر آن ها را حمل کرده بود، پرداختند.

سلبریتی های مشهور چقدر بابت رحم اجاره ای می دهند؟

و گرچه با توجه به ثروت میلیون دلاری کارداشیان و وست، این مبلغ به نظر برخی اندک بود، اما به گفته ی کارشناسان، آن زمان ۴۵ هزار دلار برای زنی که تجربه ی اجاره ی رحم خود را داشته باشد، مبلغ استانداردی محسوب می شد و به علاوه، زنانی که رحم خود را به سلبریتی ها اجاره می دهند اجازه ی دریافت مبلغی بیش از زنانی که رحم خود را به افراد عادی اجاره می دهند، ندارند.

همچنین به گفته ی کارشناسان، زنانی که برای اولین بار رحم خود را اجاره می دهند حدود ۳۰ هزار تا ۳۵ هزار دلار دریافت می کنند.

علاوه بر این، فرد اجاره دهنده مدت ها پیش از برقراری ارتباط با متقاضی، پول خود را دریافت می کند و پرداخت مبالغ بیشتر می تواند زمینه ی زورگویی را فراهم کند.

همچنین به گفته ی کارشناسان، پیشنهاد مبالغ بیشتر به زنانی که رحم خود را به سلبریتی ها اجاره می دهند می تواند باعث جذب افراد نامناسبی شود، به همین دلیل بهتر است مبلغ دریافتی همه ی زنان اجاره دهنده یکسان باشد.

با این حال، سلبریتی هایی که برای بچه دار شدن از این زنان کمک می گیرند معمولاً به دلیل توجه ویژه ای که به آن ها می شود، مجبور به پرداخت مبالغ بیشتری به مؤسسات ارائه دهنده ی خدمات باروری هستند.

این مؤسسات برای اطمینان یافتن سلبریتی از حفظ حریم خصوصی شان و آسودگی خاطر آن ها در طی کار، دست به اقدامات ویژه ای می زنند که به صرف هزینه ی بیشتری نیاز دارد.

مجموع هزینه های استفاده از رحم اجاره ای برای یک فرد عادی، بسته به مجموعه ای از عوامل، بین ۱۰۰ هزار تا ۲۰۰ هزار دلار است.

این مبلغ هزینه ی مربوط به اهدای تخمک یا اسپرم (در صورت نیاز)، شکل گیری جنین، دستمزد مؤسسه، بیمه و دستمزد فرد اجاره دهنده را دربرمی گیرد.

سلبریتی های مشهور چقدر بابت رحم اجاره ای می دهند؟

به علاوه، اغلب مؤسسات خدمات قانونی ارائه نمی دهند، به همین دلیل متقاضیان باید از یک وکیل برای تهیه ی اسناد قانونی مرتبط با بارداری و حضانت کمک بگیرند. علاوه بر این، در صورت وقوع هر مشکلی در دوران بارداری، هزینه ی آن با متقاضی است.

گفته می شود کیم کارداشیان و کانیه وست برای به دنیا آوردن دختر خود، شیکاگو، از طریق رحم اجاره ای در سال ۲۰۱۸ در مجموع ۱۱۳،۸۵۰ دلار هزینه کردند.

مزایای حمل فرزند یک سلبریتی برای زنان اجاره دهنده

زنانی که رحم خود را به سلبریتی ها اجاره می دهند گرچه پول بیشتری دریافت نمی کنند، اما اغلب از مزایای فراوانی برخوردار می شوند.

متقاضیان مایلند زنی که فرزند آن ها را حمل می کند تا حد ممکن راحت باشد، به همین دلیل سلبریتی هایی که از این شیوه استفاده می کنند، فرد اجاره دهنده را از امکانات ویژه ای همچون آشپز، متخصص تغذیه و مربی شخصی برخوردار می کنند.

همچنین زنی که فرزند یک سلبریتی را حمل می کند، در صورت تمایل می تواند از ماساژ بارداری برخوردار شود و احتمالاً مواد غذایی تمام اورگانیک در اختیار او قرار می گیرد.

سلبریتی های مشهور چقدر بابت رحم اجاره ای می دهند؟

علاوه بر این، سلبریتی ها گاهی از فرد اجاره دهنده می خواهند تا محل اقامت خود را تغییر دهد تا به او نزدیک تر باشند و هزینه ی جا به جایی او را نیز پرداخت می کنند.

گاهی نیز متقاضیان مایلند زنی که فرزند آن ها را حمل می کند، در بیمارستان به خصوصی زایمان کند.

همچنین دادن هدایا یا انجام کاری ویژه برای فرد اجاره دهنده پس از تولد بچه برای نشان دادن قدردانی خود کار غیرمعمولی در میان سلبریتی ها نیست.

قرارداد منع افشای اطلاعات

سلبریتی ها دست به اقدامات ویژه ای برای مخفی نگه داشتن هویت خود از فرد اجاره دهنده در مراحل ابتدایی کار می زنند تا مطمئن شوند آن شخص نیت سوئی از حمل فرزند آن ها و یا قصد برخورداری از مزایای ویژه ندارد.

پس از قطعی شدن بارداری فرد اجاره دهنده، ارتباطات آن ها به تدریج آغاز می شود.

پس از باردار شدن، گاهی از فرد اجاره دهنده خواسته می شود یک قرارداد منع افشای اطلاعات امضا کند تا به طور قانونی نتواند درباره ی این موضوع با کسی صحبت نکند.

سلبریتی های مشهور چقدر بابت رحم اجاره ای می دهند؟

سلبریتی هایی که از شیوه رحم اجاره ای برای بچه دار شدن استفاده کرده اند

 • پاریس هیلتون و کارتر ریم
 • ربل ویلسون
 • پریانکا چوپرا و نیک جوناس
 • نائومی کمبل
 • سارا جسیکا پارکر و متیو برودریک
 • کیم کارداشیان و کانیه وست
 • لوسی لیو
 • کلویی کارداشیان و تریستان تامپسون
 • الک و هیلاریا بالدوین
 • نیکول کیدمن و کیت اربن
 • امبر هرد
 • نیل پاتریک هریس
 • تایرا بنکس
 • ایلان ماسک و گرایمز
 • کامرون دیاز و بنجامین مدن
 • جیمی فالون و نانسی یوونن
 • ریکی مارتین
 • الن پومپئو و کریس آیوری
 • مایکل جکسون
 • التون جان
 • رابرت دنیرو و گریس هایتاور
 • کریستیانو رونالدو و جورجینا رودریگز

منبع: dailymail
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
یک نظر

ورود

 • محمدی بهمن ۱۱, ۱۴۰۱

  آخه رحم اجاره ای یعنی چی چطور خوت رو مادرش می دونی واقعا حلام بهم می خوره از این وضعیت