راپونزل در دنیای واقعی که پیشنهاد ۲۵۰ هزار دلاری برای فروش موهایش داشته‌ است

راپونزل در دنیای واقعی که پیشنهاد ۲۵۰ هزار دلاری برای فروش موهایش داشته‌ است

اینفلوئنسر و بلاگر مراقبت از مو، یاسمین لارسن، که در اواخر دهه بیست سالگی خود است، با موهای ۱ متر و ۳۰ سانتی خود، به شهرت رسیده است، راپونزل در دنیای واقعی نامیده می‌شود. یاسمین پس از اتمام تحصیلات خود در بیوشیمی از UCL، مدتی به عنوان ویراستار کار کرد تا اینکه متوجه شد موهایش پتانسیل ایجاد یک حرفه موفق برای او را دارد.

راپونزل در دنیای واقعی

قبل از اینکه یاسمین کار فعلی خود را شروع کند، نمی‌دانست که موهای بلند او توجه مردان سراسر جهان را به خود جلب می‌کند، مردانی که حاضرند برای موهایش مبالغ هنگفتی به او بپردازند. از دریافت پیشنهاد برای کوتاه کردن موهایش گرفته تا پیشنهاد ازدواج، پیام های خصوصی یاسمین در اینستاگرام مملو از درخواست است. او می گوید که یک نفر حتی به او مبلغ حیرت آور ۲۵۰,۰۰۰ دلار پیشنهاد داد تا موهایش را به او بفروشد.

راپونزل در دنیای واقعی می گوید: «اخیراً، پیشنهادهای ازدواج زیادی از همه نوع مردی دریافت کرده ام. برخی از آنها ثروت خود را به رخ می کشند. آنها زندگی مجللی دارند و فکر می کنند که می توانند هر زنی را که می خواهند با ثروت خود بدست آورند، اما جواب من همیشه یک نه قاطع است.»

راپونزل در دنیای واقعی

نظرات منفی زیادی هم به سمت او روانه می شود. یاسمین گفت: «بعضی از مردم باور نمی کنند که این موهای طبیعی یا حتی رنگ طبیعی موهای من است. آنها می گویند که موهای من فوق العاده چرب و زبر است. آنها حتی به من می گویند خودخواه، به این دلیل که این همه مو را به کلاه گیس برای افراد سرطانی تبدیل نمی کنم. خنده‌دار است که آنها من را به دلیل داشتن موهای بلند متهم به خودشیفتگی می‌کنند.»
او اکنون به طور تمام وقت، به عنوان فعال در زمینه مراقبت از مو کار می کند و لوازم جانبی موی خودش، Lars Haircare را می فروشد.

راپونزل در دنیای واقعی

یاسمین گفت: «از بین پنج خواهر و برادرم، من تنها کسی هستم که موهای قرمز دارد. پدر و مادرم هر دو ترک هستند، اما من در بریستول، انگلستان به دنیا آمدم و بزرگ شدم. وقتی بزرگ شدم، مادرم همیشه موهایم را برای مدرسه رفتن، می بافت. من در آن زمان به این مدل مو علاقه نداشتم و به جای آن می‌خواستم دم اسبی داشته باشم، اما حالا قدردان او هستم که یک مدل موی موثر در محافظت از مو را برای من انتخاب کرد. من در چند سال گذشته تقریباً هر روز موهایم را می بافم. این مدل، تارهای مو را مرطوب نگه می دارد و از عوامل محیطی محافظت می کند که می تواند منجر به خشکی و موخوره شود.»

راپونزل در دنیای واقعی
وقتی از یاسمین پرسیده شد که چه چیزی باعث شد موهایش به این بلندی شود، می گوید که همیشه شیفته موهای بلند بوده و کوتاه کردن موهایش همیشه او را ناراحت می کند. او گفت: «از زمانی که دختر بچه بودم همیشه موهای بلند را دوست داشتم. من همیشه بعد از کوتاه کردن مو احساس ناراحتی می کردم، بنابراین بعد از آخرین کوتاهی مو در اواخر سال ۲۰۱۷ فقط آنها را بلند کردم.»

راپونزل در دنیای واقعی

این راپونزل در دنیای واقعی، در سرتاسر جهان طرفدارانی دارد که موهای او را دوست دارند و مردم دائماً در مورد روش معمول و مراقبت از مو او سؤال می کنند. یاسمن به یک روال موی سالم اعتقاد دارد و اقدامات ساده ای را انجام می دهد تا از سلامت موهای خوش رنگ خود اطمینان حاصل کند.

راپونزل در دنیای واقعی

او گفت: «من از درمان پوست سر، ماسک مو، شامپو و نرم کننده، حالت دهنده و روغن مو استفاده می کنم. در مورد ابزارها، من دوست دارم از حوله میکروفیبر، سشوار یونی، برس گره‌گشایی و ماساژور پوست سر استفاده کنم. من دوست دارم هم محصولات مقرون به صرفه و هم گران قیمت مانند Herbal Essences و Oribe استفاده کنم و موهایم را یک یا دو بار در هفته می شویم.»

راپونزل در دنیای واقعی

یاسمین در انتها گفت: «مراقبت از موهای بلند من یک شغل تمام وقت است اما قطعاً برایم مفید است. موهای من نشان دهنده سلامتی، خرد و زنانگی است. این واقعاً افتخار من است.»

بیشتر بخوانید:

۱۰ اشتباه رایج که در مراقبت از موهایمان مرتکب می شویم

اتفاقاتی که بعد از کوتاه کردن موهای بلندتان در زندگی تجربه خواهید کرد

منبع: dailymail
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
یک نظر

ورود

  • ابی بهمن ۱۳, ۱۴۰۱

    وای خدا این گوشاش چقدر ترسناکه