راهنمای خرید ساعت جی شاک اصل

راهنمای خرید ساعت جی شاک اصل

سلب مسئولیت: روزیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

اگر اهل سفرهای پرخطر و ماجراجویی هستید، ساعت‌های جی شاک به‌دلیل مقاومت در برابر آب و ضربه بهترین انتخاب برای شماست. ساعت‌ جی شاک اصل را می‌توانید سال‌ها استفاده کنید و از امکانات ویژه آن لذت ببرید. در خرید ساعت‌های جی شاک به چند نکته باید دقت کرد تا بتوان ساعت اصل را از تقلبی آن تشخیص داد. ما در این مقاله راهنمای خرید ساعت جی شاک اصل را در اختیارتان قرار می‌دهیم. بعد از خواندن این مقاله می‌توانید به‌راحتی ساعت جی شاک مدنظرتان را خریداری کنید.

حک شدن اطلاعات جی شاک؛ مهم‌ترین تمایز ساعت اصل با تقلبی

ساعت‌های جی شاک اصلی، مشخصاتی دارند که باتوجه‌به آن‌ها می‌توانید ساعت اصلی و تقلبی را به‌خوبی تشخیص دهید. نام شرکت سازنده جی شاک (کاسیو) روی همه قسمت‌های ساعت‌ جی شاک اصل حک شده است. البته علاوه‌بر نام شرکت سازنده، نام جی شاک و مدل ساعت را نیز می‌توانید مشاهده کنید. این نوشته‌ها روی قفل استیل، روی بند ساعت و پشت ساعت به‌خوبی و باکیفیت حک شده است. در خرید اینترنتی ساعت حتما این موضوع را در نظر بگیرید و با دقت عکس‌ها را بررسی کنید.

راهنمای خرید ساعت جی شاک اصل

همه دکمه‌های ساعت جی شاک اصل باید کار کند!

ساعت‌های جی شاک اصل، تعدادی دکمه دارند که وظیفه کنترل کردن تنظیمات ساعت را برعهده دارند. در ساعت‌های اصل همه این دکمه‌ها به خوبی کار می‌کنند و وظیفه هر کدام مشخص است. اگر به ساعتی برخوردید که بعضی از دکمه‌های آن کار نمی‌کرد، ساعت اصلی جی شاک نیست. علاوه‌بر این، قیمت ساعت جی شاک اصل مقداری گران است و در رده‌بندی ساعت‌های گران قیمت قرار می‌گیرد.

استاندارد قرارگیری دکمه‌های ساعت جی شاک اصل

در راهنمای خرید ساعت جی شاک اصل به نحوه قرارگیری دکمه‌های ساعت دقت کنید. یک استاندارد کلی در ساعت‌های جی شاک وجود دارد؛ به‌این صورت که در همه مدل‌های ساعت جی شاک دکمه‌های سمت راست و سمت چپ کاربردی مشابه سایر مدل‌ها دارند.
به‌عنوان مثال دکمه Adjust در همه مدل‌ها، سمت چپ ساعت‌‌های جی شاک اصل قرار گرفته‌اند. کیفیت عالی این دکمه‌ها در ساعت‌های اصلی کاملا مشهود است. موارد مطرح‌شده در راهنمای خرید ساعت جی شاک اصل، تا حدودی برای ساعت‌های کاسیو هم صدق می‌کند؛ به همین دلیل اختلاف چشمگیری بین قیمت ساعت کاسیو اصل ژاپن با مدل‌های تقلبی در بازار دیده می‌شود.

راهنمای خرید ساعت جی شاک اصل

تشخیص ساعت جی شاک اصل از روی صفحه نمایش باکیفیت و استاندارد آن

کیفیت صفحه نمایش ساعت‌ جی شاک اصل، قابل مقایسه با مدل‌های تقلبی نیست. صفحه نمایش این ساعت‌ها عقربه‌های مرتب و هماهنگی دارند که کیفیت رنگ آن‌ها کاملا مشخص است و قسمت ثانیه‌شمار آن‌ها به‌خوبی کار می‌کند. بیشتر ساعت‌های تقلبی در بخش ثانیه شمار، عقربه‌ای ندارند و فقط به جای ثانیه شمار یک برچسب به شکل عقربه به صفحه نمایش چسبانده شده است.

نور ملایم صفحه؛ نکته مهم در تشخیص اصل بودن ساعت جی شاک

همه ساعت‌های جی شاک چراغ صفحه نمایش دارند که در تاریکی مطلق به‌راحتی می‌توان از ساعت استفاده کرد. این چراغ با فشار دادن دکمه Light روشن می‌شود. دقت کنید نور صفحه نمایش ساعت‌های جی شاک اصل، نوری ملایم و باکیفیت دارد. این چراغ در ساعت‌های تقلبی جی شاک کیفیت خیلی پایینی دارد که با دیدن آن به‌خوبی متوجه تقلبی بودن ساعت خواهید شد.

بررسی کد، وزن و دفترچه راهنمای ساعت جی شاک اصل

ساعت‌های جی شاک اصل، شماره سریال مخصوصی دارند که روی بند یا پشت ساعت حک شده است. این شماره سریال در اصل به مدلی که خریداری کرده‌اید، مربوط می‌شود. با زدن این کد در سایت کاسیو، مدل ساعت و اطلاعات مربوط به ساعتتان را مشاهده خواهید کرد. ساعت‌های تقلبی جی شاک اصلا چنین شماره سریالی ندارند و با نگاه اول می‌توانید این مورد را مشاهده کنید.

تشخیص ساعت‌های جی شاک تقلبی با بررسی وزن و دفترچه راهنما به‌سادگی امکان‌پذیر است. دفترچه راهنمای ساعت‌های تقلبی جی شاک تقریبا به‌طورکامل به زبان چینی نوشته شده است؛ اما دفترچه راهنمای ساعت اصلی جی شاک با همه جزئیات و به‌صورت انگلیسی چاپ شده است. همچنین وزن ساعت‌های تقلبی جی شاک با وزن ساعت اصلی تفاوت دارد. وزن ساعت‌های اصلی را می‌توانید در سایت کاسیو مشاهده کنید.

توجه به جزئیات ساختار ساعت؛ بهترین نکته برای تشخیص ساعت جی شاک اصل

با بررسی برخی جزئیات کوچک در ساعت‌های جی شاک، به خوبی می‌توان به اصل بودن یا نبودن ساعت پی برد. به‌عنوان مثال پیچ‌های پشت ساعت جی شاک اصل کیفیت قابل‌توجهی دارند و درخشندگی پیچ‌ها مشخص می‌شود؛ اما در ساعت‌های تقلبی این موضوع متفاوت خواهد شد و کیفیت آن‌ها پایین است. در موردی دیگر عقربه‌های ساعت اصلی به‌صورت کاملا سفت و محکم در جای خود قرار گرفته‌اند، اما در ساعت‌های تقلبی عقربه‌های ساعت اتصال درستی با صفحه نمایش ندارند.

واچ مارکت؛ معتبرترین فروشگاه آنلاین ساعت جی شاک اصل

در این مقاله راهنمای خرید ساعت جی شاک اصل را بررسی کردیم و نحوه تشخیص دادن ساعت‌های اصلی و تقلبی جی شاک را با هم مرور کردیم. در بازاری که ساعت‌های تقلبی فراوانی در بازار وجود دارد، با خرید از یک فروشگاه معتبر خیالتان را راحت کنید. برای خرید ساعت جی شاک اصل می‌توانید از طریق فروشگاه واچ مارکت اقدام کنید.
در فروشگاه آنلاین واچ مارکت همه مدل‌‌های محبوب ساعت جی شاک اصل موجود است. تضمین اصالت و قیمت کالا به‌همراه ارسال سریع و پشتیبانی ویژه در فروش، مزیت‌های متمایز واچ مارکت است. برای خرید ساعت مچی می‌توانید به‌نشانی watchmarket.shop مراجعه کنید و همه مدل‌های ساعت جی شاک اصل را مشاهده کنید.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود