منفورترین شخصیت سریال Yellowstone از نگاه مخاطبان کیست؟ + اینفوگرافیک

منفورترین شخصیت سریال Yellowstone از نگاه مخاطبان کیست؟ + اینفوگرافیک

در سریال وسترن محبوب Yellowstone که توسط تیلور شریدان ساخته شده است، کوین کاستنر در نقش جان داتن، رئیس خانواده ای است که بیش از یک قرن است مالک و اداره کننده بزرگترین مزرعه در مونتانا است. در سرتاسر این سریال، خانواده داتن با تهدیدهای مختلفی از سوی افرادی که می‌خواهند کنترل سرزمین ارزشمند آنها را به دست بگیرند، مواجه می شوند. یک اینفوگرافیک، منفورترین شخصیت های سریال Yellowstone را به تفکیک هر ایالت در آمریکا، ترسیم کرده است.

منفورترین شخصیت سریال Yellowstone کیست؟

منفورترین شخصیت سریال Yellowstone

این اینفوگرافیک با استفاده از ۱۲۰,۰۰۰ توییت از سراسر ایالات متحده، نشان می دهد که بث داتن با بازی کلی ریلی، در ۳۲ ایالت آمریکا، منفورترین شخصیت ایت سریال است. جیمی داتن با بازی وس بنتلی، در ۱۵ ایالت، در جایگاه بعدی قرار دارد. مونیکا داتن با بازی کلسی اسبیل و سامر هیگینز با بازی پایپر پرابو، به ترتیب در جایگاه سوم و چهارم فهرست منفورترین شخصیت های Yellowstone، قرار می گیرند.

چرا بث داتن اینقدر منفور است؟

منفورترین شخصیت سریال Yellowstone

بث، دختر جان از لحاظ عاطفی بی ثبات و در عین حال به شدت وفادار است که برای حمایت و محافظت از پدرش هر کاری انجام می دهد. اما گاهی اوقات اعمال غیرقابل کنترل او به اطرافیانش آسیب می رساند.

منفورترین شخصیت سریال Yellowstone
بث اهل مصالحه نیست و اگر چیزی را بخواهد، برای رسیدن به هدفش هر کاری که لازم باشد انجام می دهد و هر کسی را که برای رسیدن به آن سر راه او قرار می گیرد، از بین می برد. اقدامات بث بارها خانواده را در شرایط بدی قرار داده است و به طور قابل توجهی در خیانت جیمی نقش داشته است. همیشه گفتگو و مذاکره با او به فحاشی و خشونت ختم می شود.

منفورترین شخصیت سریال Yellowstone
در فصل ۵ Yellowstone، بث خود را در جنگ با جیمی و همچنین بازار سهام خواهد دید. اقدامات او تصمیم ریپ (کول هاوزر) را به چالش می کشد. با انتشار فصل جدید Yellowstone در تابستان پیش رو، مخاطبان باید صبور باشند و ببینند که آیا منفورترین شخصیت آنها می تواند خود را نجات دهد یا خیر.

منبع: screenrant
یک نظر

ورود

  • عه بهمن ۲۷, ۱۴۰۱

    عه؟
    این که عشقمه. از همون قسمت اول کراش داشتم و به خاطر وفاداریش بهترین شخصیت رو داره
    امریکاییای خائن خب مخالف چیزی که نیستن هستن