این سلبریتی ها ابایی از نشان دادن نقص های ظاهری خود ندارند

این سلبریتی ها ابایی از نشان دادن نقص های ظاهری خود ندارند

عیب و نقص های ظاهری شخصیت ما را قوی می کنند و به آن عمق می بخشند و قدرت و تحمل مان را در برابر دشواری ها بالا می برند. بسیاری از سلبریتی ها هم ویژگی های متفاوتی دارند که آن ها را از بقیه متمایز می سازد. در ادامه از ستاره هایی خواهیم گفت که درباره ی به اصطلاح «نقص» های ظاهری خود بی پرده صحبت کرده اند.

تایرا بنکس

تایرا بنکس از صحبت درباره ی عیب های ظاهری اش خجالت نمی کشد. او درباره ی پیشانی بلند و برآمده اش به راحتی شوخی می کند. این مدل و مجری تلویزیونی مشهور آنچه که شاید از نظر دیگران یک «نقص» باشد را تبدیل به یک برتری کرده است. بنکس می گوید پیشرفت حرفه ای خود را مدیون پیشانی اش است. او در اینباره گفته: «اگر پیشانی بلندی نداشتم چهره ام به درد تبلیغات نمی خورد و نمی توانستم به جایگاه بالایی در کار مدلینگ برسم.»

سیندی کرافورد

سیندی کرافورد، سوپرمدل مشهور اذعان کرده در دوران مدرسه به خاطر ظاهرش مورد تمسخر قرار می گرفت. او که بارها در فهرست زیباترین زنان دنیا قرار گرفته، زمانی می خواست خال معروف بالای لبش را بردارد. با این حال، مادرش به او کمک کرد این ویژگی خود را بپذیرید. کرافورد حالا به این «عیب» خود افتخار می کند چون به گفته ی خودش همان چیزی است که مردم او را با آن به خاطر می آورند و باعث شده زنان زیادی هم که از چنین ویژگی ای برخوردارند با او احساس نزدیکی کنند.

کشا

این خواننده ی مشهور دنبال کنندگان اینستاگرامش را با تصویری بدون آرایش از خود غافلگیر کرد. او در شرح این عکس نوشته بود که قول می دهد خودش را دوست داشته باشد. این تصویر با استقبال طرفداران کشا مواجه شد و بسیاری از آن ها حمایت خود را از او ابراز کردند.

ادی ردمین

ادی ردمین تلاشی برای پنهان کردن کک و مک هایش نمی کند و چهره و ژن هایش را پذیرفته است. این بازیگر می داند که به دلیل همین ویژگی باید مراقب پوست خود باشد. او در مصاحبه ای بخشی از روتین مراقبت از پوست را اینگونه توضیح داد: «من کک و مکی ام، برای همین خطر سرطان پوست برایم وجود دارد. وقتی در گرمای ۴۰ درجه و بدون هیچ سایه بانی فیلمبرداری می کردیم، من مجبور بودم صبح ها زودتر بیدار شوم تا یک ضد آفتاب بسیار غلیظ به صورتم بزنم. یک ساعتی طول می کشید تا جذب پوستم شود.»

کریسی تیگن

کریسی تیگن تا به حال چند باری تصاویری از ترک های پوستی پاهایش در اینستاگرام خود منتشر کرده است. این مدل مشهور اولین بار در سال ۲۰۱۵ تصویری از پاهایش منتشر کرد که روی آن ها ترک های پوستی و جای کبودی به چشم می خورد. این تصویر به طور گسترده در فضای مجازی دست به دست شد و نظرات زیادی گرفت. تیگن گفت که دیگر ترک های پوستی اش را با برنامه های ویرایش عکس پنهان نمی کند. او همچنین در مصاحبه ای گفت: «این روزها ما دیگر به کلی فراموش کرده ایم که آدم ها به طور طبیعی چه شکلی هستند.»

هنری کویل

هنری کویل در برخی فیلم های خود به خاطر گریم نقشش مجبور به استفاده از لنز شده است. با این حال، او در مراسم های فرش قرمز یکی از ویژگی های خاص خود را آزادانه به نمایش می گذارد: هتروکرومی یا ناهمرنگی عنبیه. هر دو چشم این بازیگر مشهور به رنگ آبی هستند اما در چشم چپ او یک لکه قهوه ای رنگ کوچک وجود دارد که چیزی از جذابیت ظاهری اش کم نکرده است.

ویلم دفو

ویلم دفو هم از آن دست افرادی است که به «عیب» های خود احترام می گذارند. بک بار در مصاحبه ای وقتی از این بازیگر سؤال شد که آیا دوست دارد دندان های فاصله دارش را اصلاح کند تا جذابیت بیشتری پیدا کند، در پاسخ گفت: «این ها دندان های من هستند و من مشکلی با آن ها ندارم.»

لرد

لرد، خواننده ی مشهور مخالفتش را با دستکاری ظاهر خود در تصاویر که این روزها به امر بسیار رایجی بدل گشته، به وضوح بیان کرده است. او در سال ۲۰۱۴ دو تصویر از خود در یکی از کنسرت هایش منتشر کرد که در یکی از آن ها جای جوش های صورتش حذف شده بود. لرد در توییتر خود نوشت: «این دو تا عکس را از کنسرت امروزم پیدا کردم. در یکی از آن ها پوستم کاملاً بی عیب و نقص است و دیگری پوست واقعی ام را نشان می دهد. یادتان باشد که عیب های ظاهری هیچ ایرادی ندارند.»

ایمی شومر

این بازیگر و کمدین مشهور همیشه در برابر مزاحمان اینترنتی که او را به خاطر «نقص» های ظاهری اش مورد انتقاد قرار می دهند، ایستادگی کرده است. او حتی در سریال کمدی خود به نام Inside Amy Schumer نیز به موضوع مشکلات مرتبط با تصویر بدنی (تصور ذهنی فرد از ظاهر خود) پرداخته است. او یک بار در اینستاگرامش تصویری از خود در حال قدم زدن با لباس شنا در ساحل دریا منتشر کرد که در آن سلولیت های بدنش جلب توجه می کرد. این پست در حقیقت پاسخی به منتقدان شومر بود.

اشلی گراهام

اشلی گراهام که مشهورترین مدل سایز بزرگ دنیا است، به رویکرد صریح و صادقانه اش نسبت به بدن خود مشهور است. او یک بار با انتشار تصویری از خود با لباس شنا در ساحل دریا، سلولیت های بدنش را با افتخار به نمایش گذاشت.

آریانا گرانده

آریانا گرانده از قرار معلوم هیچ مشکلی با اذعان به اینکه از اندامی همچون مدل های ویکتوریا سکرت برخوردار نیست، ندارد. او یک بار تصویری از خود با یک پولیور منتشر کرد که نوشته ی روی آن به اندام ریزش اشاره داشت.

منبع: brightside ، yahoo ، yournextshoes
یک نظر

ورود

  • Andy اسفند ۲۸, ۱۴۰۱

    فقط کشا
    در کک و مک ترین زن در جهان
    وهمینطور با اعتماد به نفس ترین زن