۷ ستاره هالیوود که بر حسب تصادف به شهرت رسیدند

۷ ستاره هالیوود که بر حسب تصادف به شهرت رسیدند

سخت می شود باور کرد که جیسون استاتهام زمانی عضو تیم ملی شیرجه انگلیس بوده و شارلیز ترون به خاطر زودجوشی اش مورد توجه قرار گرفت. سلبریتی های محبوب مان هم زمانی افرادی عادی بودند که احتمالاً اگر به آن ها گفته می شد که یک روز تا این حد ثروتمند و مشهور خواهند شد، خود باور نمی کردند.

شارلیز ترون

شارلیز ترون ۱۹ ساله یک روز برای نقد کردن چک مادرش به بانک رفته بود که در آنجا کارمند بانک به خاطر مشکلی مربوط به تابعیت شارلیز از انجام این کار خودداری کرد. شارلیز شروع به جر و بحث با کارمند بانک کرد تا او را متقاعد کند چک را برایش نقد کند.

این سر و صدا توجه جان کرازبی که همان زمان در بانک حضور داشت را به خود جلب کرد، یک مأمور استعدادیاب که کارش کشف ستاره های آینده بود. قاطعیت شارلیز جوان کرازبی را تحت تأثیر قرار داد و او شماره تلفن کاری اش را به شارلیز داد. کرازبی حتی خودش چک شارلیز را نقد کرد. آشنایی با کرازبی سرآغاز ورود شارلیز به دنیای سینما شد.

اشتون کوچر

اشتون کوچر اصلاً در فکر بازیگر شدن نبود. او پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان، برای تحصیل در رشته ی مهندسی بیوشیمی به دانشگاه آیووا رفت. بعدها تصمیم گرفت شانس خود را در عرصه ی مدلینگ امتحان کند و در مسابقه انجمن بین المللی مدلینگ و استعداد ثبت نام کرد. او حتی مدتی مدل برند کالوین کلاین بود.

چنینگ تیتوم

چنینگ تیتوم پیش از مشهور شدنش شغل های مختلفی را تجربه کرده بود، از کارگزاری وام و مدلینگ و رقصندگی گرفته تا حتی پرستاری از سگ ها. وقتی به دنبال یک توصیه کار مدلینگ را شروع کرد، طولی نکشید که قلب های زیادی را تسخیر کرد و حالا نیز چنینگ را بر روی پرده ی سینما می بینیم.

ناتالی پورتمن

ناتالی پورتمن ۱۲ ساله یک روز بعد از کلاس رقص مشغول خوردن پیتزا بود که ناگهان یک ایجنت به سمتش آمد و از او خواست در یک جلسه عکاسی شرکت کند. همین اتفاق سبب شد ناتالی به جای رقصندگی در سالن های برادوی که آن زمان آرزویش را داشت، بعدها وارد دنیای بازیگری شود.

جیسون استاتهام

جیسون استاتهام همواره مردی ورزشکار بوده است. او ۱۲ سال عضو تیم ملی شیرجه انگلیس بود و برای کسب درآمد در خیابان عطر و زیورآلات می فروخت. اما یک روز ایجنت یک آژانس مدلینگ ورزشی جیسون را هنگام ورزش در باشگاه دید و به او یک کار مدلینگ پیشنهاد داد.

هریسون فورد

هریسون فورد با داشتن ۲ فرزند کوچک به یک درآمد ثابت نیاز داشت. برای همین تصمیم گرفت از مهارت های نجاری اش برای کسب درآمد استفاده کند. یک روز وقتی مشغول تعمیر یک در برای یکی از کارگردان های مجموعه فیلم «جنگ ستارگان» (Star Wars) به نام فرد روس بود، توجه روس به او جلب شد و تحت تأثیر ظاهر هریسون قرار گرفت. روس بعدها هریسون را به تست بازیگری جورج لوکاس، خالق فیلم های «جنگ ستارگان» فرستاد.

مریلین مونرو

مریلین مونرو (که نام واقعی اش نورما جین بود) وقتی ۱۸ ساله بود، در کارخانه هواپیماسازی «ریدیوپلین» در ایالت کالیفرنیا به کار تا زدن چترهای نجات مشغول بود. یک روز یک عکاس مشغول عکاسی از کارگران زن این کارخانه بود که جذابیت نورما جین توجهش را جلب کرد و چند تایی عکس از او گرفت. این اتفاق بعدها پای او را به عرصه ی مدلینگ باز کرد و مدتی بعد نیز اولین قرارداد سینمایی خود را بست.

منبع: brightside
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود