بازنویسی پایان سریال بازی تاج و تخت توسط ربات ChatGPT

بازنویسی پایان سریال بازی تاج و تخت توسط ربات ChatGPT

حتما تا به حال نام ChatGPT را شنیده‌اید. ابزاری جدید مبتنی بر هوش مصنوعی که در چند ماه گذشته با قدرت خود و کاربردهای متنوعش شگفتی ساز شده است. در این مطلب یک بازنویسی این چت بات از قسمت آخر سریال Game of Thrones را می‌خوانیم.

بازنویسی قسمت آخر Game of Thrones توسط ربات ChatGPT

این چت بات که توسط شرکت Open AI ایجاد شده است می‌تواند نثری خواندنی و حتی خلاقانه را بر اساس دستورات ساده‌ تولید کند. این در واقع یکی از موارد استفاده است که گرگ براکمن (Greg Brockman) رئیس Open AI، طی یک گردهمایی در جشنواره SXSW بیان کرد. او ChatGPT را گروهی از «دستیاران» می‌بیند که بی‌نقص نیستند، اما «مشتاقند و هرگز نمی‌خوابند»، می‌توانند برای نوشتن «خرکاری کنند» و کدنویسی انجام دهند، اما همچنین می‌توانند یک تجربه سرگرمی «تعاملی» ارائه بدهند.

بازنویسی قسمت آخر Game of Thrones توسط ربات ChatGPT

این همان چیزی است که سرگرمی به نظر می‌رسد. شاید مردم هنوز از فصل آخر سریال Game of Thrones ناراحت باشند. تصور کنید که می‌توانستید از A.I خود بخواهید یک پایان جدید برای بازی تاج و تخت بسازد و یا شاید حتی شما را به عنوان شخصیت اصلی داستان در آن قرار دهد.

ChatGPT آخرین قسمت Game of Thrones را بازنویسی می‌کند

بازنویسی قسمت آخر Game of Thrones توسط ربات ChatGPT

خوشبختانه، افراد زیادی از چت جی پی تی خواسته اند تا قسمت پایانی فصل ۸ بازی تاج و تخت را بازنویسی کند. به یکی از این تلاش ها در زیر نگاه کنید:

در قسمت پایانی فصل ۸، نبرد برای تخت آهنین به پایان می‌رسد. دنریس تارگرین و ارتشش، به کمک جان اسنو و نیروهای باقی مانده استارک، با سرسی لنیستر و ارتش وفادارانش روبه‌رو می‌شوند.

نبرد وحشیانه‌ای درمی‌گیرد و هر دو طرف متحمل تلفات سنگینی می‌شوند. در پایان، جان اسنو موفق می‌شود سرسی را بکشد، اما پیش از آن سرسی، دنریس را مجروح می‌کند.

همان‌طور که دنریس در حال مرگ است، از جان می‌خواهد تا تخت آهنین را بگیرد و به جای او حکومت کند. جان مردد است، اما در نهایت موافقت می‌کند کاری را انجام دهد که فکر می‌کند برای قلمرو بهترین است.

بازنویسی قسمت آخر Game of Thrones توسط ربات ChatGPT

بازنویسی قسمت آخر Game of Thrones توسط ربات ChatGPT

با پایان یافتن جنگ، بازماندگان نبرد در کینگز لندینگ گرد هم می‌آیند تا همه چیزی را از نو بسازند و دوران جدیدی از صلح را آغاز کنند. جان به عنوان پادشاه جدید معرفی شده و سانسا استارک ملکه او نام گرفت. استارک‌ ها، تارگرین‌ ها و لنیسترها همگی گرد هم می‌آیند تا شورایی را تشکیل دهند تا با هدف ایجاد جامعه‌ای عادلانه‌تر بر هفت اقلیم حکومت کنند.

آنها همانطور که به شهر نگاه می‌کنند، به یاد می‌آورند که بازی تاج و تخت ممکن است به پایان رسیده باشد، اما مبارزه برای قدرت و به دست گرفتن کنترل هرگز واقعا پایان نخواهد یافت.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۲ نظر

ورود

  • Hossein فروردین ۴, ۱۴۰۲

    حاجی این پایان خیلی آبکی تر و مزخرف تر بود. بنظر من پایان گات بد نبود فقط به طرز فجیعی غیر منطقی بود. خیلی فیلم و سریالا پایان بد داشتن ولی جزو شاهکارا محسوب میشن.

  • ایمان فروردین ۵, ۱۴۰۲

    این پایان شرف داشت به این چیزی که ساختن.
    کاشکی به جای پت و مت میدادن یک کامپیوتر بنویسه