زوج های مشهوری که در یک نگاه به همدیگر دل باختند

زوج های مشهوری که در یک نگاه به همدیگر دل باختند

عشق چیز بسیار قدرتمندی است و برخی زوج ها به محض آشنایی می دانند که تقدیرشان به یکدیگر گره خورده است. زوج های سلبریتی نیز از این قاعده مستثنی نیستند و بسیاری از آن ها بعد از آشنایی با شریک زندگی آینده شان در همان نگاه اول به او دل باختند.

متیو مک کانهی کامیلا آلوز

به گفته ی متیو مک کانهی او وقتی با همسرش کامیلا آلوز آشنا شد که به همراه دوستانش به کافه ای در لس آنجلس رفته بود.

او در اینباره گفته: «یک دفعه سر و کله اش پیدا شد و جلوی چشمم چپ و راست می رفت. انگار روی آب شناور بود. نگفتم: “اون کیه؟” گفتم: “اون چیه؟” بعدش خودم را به او معرفی کردم. از آن شب دیگر دلم نخواسته با هیچ زن دیگری وقت بگذرانم.»

ادریس البا و سابرینا داوره

ادریس البا در مصاحبه ای گفت: «من قبلاً هم تجربه ی ازدواج را داشتم و می گفتم که دیگر هیچ وقت دوباره ازدواج نمی کنم. ولی با کسی آشنا شدم که گاردم را باز کرد. از نوع عشق در نگاه اول بود. در تنها روز تعطیلم رفته بودم بیرون. رفته بودم به یک مهمانی که او را آنجا دیدم. بقیه اش هم همان است که همه می دانند.»

آدام لوین و بهاتی پرینسلو

بهاتی پرینسلو در مصاحبه ای درباره ی آشنایی اش با همسر خود آدام لوین گفت که آن ها تا پیش از اولین ملاقات شان برای مدتی با یکدیگر از طریق ایمیل در ارتباط بودند و همین موضوع باعث شد در اولین دیدارشان راحت تر باشند و احساس می کردند یکدیگر را می شناسند. او در اینباره گفت: «به خاطر آن ارتباط مداومی که باهم داشتیم، یک جور عشق در نگاه اول بود.»

آرون پال و لورن پارسکین

آرون پال خیلی زود فهمید که دلش می خواهد با لورن پارسکین ازدواج کند. آن ها در همان اولین قرار عاشقانه شان به یکدیگر دل باختند. پال حتی همان شب به لورن گفت که می خواهد با او ازدواج کند.

پرنس هری و مگان مارکل

پرنس هری همچون شاهزاده های قصه های پریان فوراً به مگان مارکل دل باخته بود. پس از آنکه این زوج نامزدی خود را به طور رسمی اعلام کردند، وقتی از هری سؤال شد که از چه زمانی فهمید مگان همان شخص مورد نظر او است، در پاسخ گفت: «از همان اولین باری که باهم آشنا شدیم.»

کاترین زتاجونز و مایکل داگلاس

مایکل داگلاس وقتی با کاترین زتاجونز آشنا شد، فوراً متوجه شد که او همان زنی است که همیشه به دنبالش بود و تصمیم گرفت به شکلی جالب این موضوع را به او بگوید. او در اینباره گفته: «نگاهش کردم و گفتم: “کاترین می خواهم پدر فرزندانت باشم.”»

دیوید و ویکتوریا بکهام

پیش از آنکه حتی حضوری با یکدیگر ملاقات داشته باشند، دیوید بکهام یک روز که مشغول تماشای تلویزیون بود ویکتوریا را که آن زمان عضو گروه موسیقی اسپایس گرلز بود در حال اجرای موسیقی به همراه دیگر اعضای این گروه دید. به گفته ی بکهام، او در همان لحظه شیفته ی ویکتوریا شد.

امیلی بلانت و جان کرازینسکی

امیلی بلانت هم خیلی زود متوجه شد که عاشق جان کرازینسکی است. امیلی در مصاحبه ای گفت که بعد از اولین دیدارش با جان با خودش فکر کرد که او همان مردی است همیشه می خواسته.

مت دیمون و لوسیانا باروسو

مت دیمون و لوسیانا باروسو در سال ۲۰۰۵ با یکدیگر ازدواج کردند و به گفته ی مت او خیلی زود شیفته ی لوسیانا شد. او در مصاحبه ای گفت که اولین باری که لوسیانا را دید «انگار یک شعاعی از نور به او می تابید. از او شادی اساطع می شد.»

جورج کلونی و امل علم الدین

امل علم الدین زنی توانمند و زیبا است و عجیب نیست که جورج کلونی فوراً به او دل باخته بود. جورج در اینباره گفته: «اولین باری که دیدمش فهمیدم که او فوق العاده است.»

منبع: diply
۱۲ نظر

ورود

 • m فروردین ۵, ۱۴۰۲

  سلام اگر ممکن است عکس و مطالبی که در سایت می گذارید از لحاظ انسانی و اسلامی رعایت شده باشد مثلاً حجاب و عفاف

  • حافظ فروردین ۵, ۱۴۰۲

   درود…مگه عکسهای مبتذل و غیر اخلاقی گذاشته که شما گیردادین خوب تلویزیون این همه فیلمهای خارجی نشون میده که حجاب و پوشش اسلامی ندارن

  • V. A فروردین ۶, ۱۴۰۲

   اولا مشکلی ندارن. دوما ناراحتی نگاه نکن کسی مجبورت نکرده سرت تو کار خودت باشه. حتما به یه روانشناس مراجعه کن چون وقتی با چن تا عکس اینجوری میشی حتما یه مشکل جدی داری و بهتره تو خیابون نیای ممکنه به کسی تجاوز کنی

  • حسین فروردین ۷, ۱۴۰۲

   جنابm
   الان کجای این عکس ها مبتذل و غیراخلاقی هستش؟
   شما اگه یه سر به برخی کانال ها مثل نمایش تو آنتن صدا و سیما بزنی، از اینجور افراد زیاد می‌بینید.

  • Ali اردیبهشت ۲, ۱۴۰۲

   جنابm
   ناموسا ازت میترسم داش تو با این عکسا ….میکنی بری تو خیابون چکار میکنی؟هر کسی رو دیدی تجاوز بهش میکنی
   بعد حیف اون مادرت که اون شب درد کشید

 • حاج حشمت فروردین ۷, ۱۴۰۲

  عکسها مبتذل هستند
  لطفا با پوشش بذارید

 • ریحانه فروردین ۹, ۱۴۰۲

  ماشالله چه زوج های زیبا ،متین و باشخصیتی هستند..ایشالله همیشه پایدار عزیزان??

 • عابد فروردین ۱۳, ۱۴۰۲

  عالیه

  • علی اردیبهشت ۱, ۱۴۰۲

   خدایا مگه میشه با موی سر زنان تحریک شد؟!!! که این جماعت دائم التحریک اینطوری اذیت میشن😂

 • یکتا فروردین ۲۴, ۱۴۰۲

  منم ی زنم ک ازنظرزیبایی کم ندارم ولی حسرت خوردم ک چراهمسرمن بهم خیانت کردباوجودمذهبی بودنش

 • علی فروردین ۲۹, ۱۴۰۲

  نگاهت را کنترل کن حشریی🤣