۹ حقیقت خواندنی درباره سلبریتی های محبوب هالیوودی که حتماً نشنیده اید

۹ حقیقت خواندنی درباره سلبریتی های محبوب هالیوودی که حتماً نشنیده اید

ستاره های مشهور هالیوود بخش قابل توجهی از زندگی خود را در برابر دوربین سپری می کنند و همواره نیز زیر ذره بین قرار دارند، به همین دلیل شاید اینطور به نظر برسد که همه چیز را درباره ی آن ها می دانیم. اما همیشه حقایق ریز و درشتی درباره ی آن ها وجود دارد که بسیاری از ما از آن ها بی خبریم.

۱- مایکل جکسون می خواست شرکت مارول را بخرد

در اواخر دهه ی ۱۹۹۰ میلادی، مایکل جکسون به فکر خرید شرکت مارول کمیکس افتاده بود و قصد داشت فیلمی درباره ی مرد عنکبوتی بسازد. خالق این ابرقهرمان، استن لی با جکسون در عمارتش دیدار کرد و آن ها درباره ی احتمال خرید این شرکت با یکدیگر صحبت کردند. با این حال، لی هرگز متوجه نشد که جکسون قصد داشت فیلمی درباره ی مرد عنکبوتی کارگردانی کند یا در آن نقش آفرینی.

۲- الن دیجنرس و کیت میدلتون با یکدیگر نسبت دارند

الن دیجنرس نسبت دوری با کیت میدلتون دارد. جد مشترک کمدین آمریکایی و دوشس انگلیسی، سِر توماس فرفکس و همسرش آن گسکوین بودند که در اوایل قرن شانزدهم میلادی در انگلیس زندگی می کردند.

۳- رایان گاسلینگ پیشنهاد حضور در گروه موسیقی بک استریت بویز را رد کرد

در دهه ی ۱۹۹۰ رایان گاسلینگ پیشنهاد پیوستن به گروه موسیقی مشهور بک استریت بویز را نپذیرفت. ستاره ی آینده ی هالیوود زمانی که به همراه یکی از اعضای گروه بک استریت بویز یک آپارتمان اجاره کرده بود، دعوت او را برای آوازخوانی در این گروه رد کرد. گاسلینگ تصور می کرد این گروه به موفقیتی نخواهد رسید اما بعدها معلوم شد او کاملاً در اشتباه بود.

۴- تیلدا سوینتن و پرنسس دایانا همکلاسی بودند

تیلدا سوینتن و پرنسس دایانا در یک کلاس درس می خواندند. این بازیگر انگلیسی از یکی از خانواده های قدیمی اسکاتلند است. سوینتن ۱۰ ساله بود که والدینش او را به مدرسه ای شبانه روزی در شهرستان کنت ِ انگلیس فرستادند که فرزندان طبقه ی اعیان انگلیس از جمله عروس آینده ی خاندان سلطنتی انگلیس در آنجا درس می خواندند.

۵- گوئندولین کریستی بلندقدترین بازیگر زن هالیوود است

گوئندولین کریستی ۱۹۱ سانتیمتر قدر دارد. او گرچه در کودکی به دلیل قد بلندش احساس می کرد مثل بقیه نیست، اما همین ویژگی در کار بازیگری به کارش آمد. او حالا با نقش های به یادماندنی اش در سریال های پرطرفداری همچون «بازی تاج و تخت»  و «ونزدی» شناخته می شود.

۶- گوئینت پالترو و کامرون دیاز جلسات مخفیانه ی وکس بیکینی دارند

گوئینت پالترو یک بار اذعان کرد که او و کامرون دیاز به همراه یکدیگر به جلسات وکس بیکینی می روند. او در اینباره گفت: «هر بار که می خواهم برای وکس بیکینی بروم، کامرون دیاز هم همراهم می آید.»

۷- آنجلینا جولی در ابتدا می خواست مدیر مؤسسه کفن و دفن شود

آنجلینا جولی آرزو داشت روزی یک مؤسسه کفن و دفن راه بیاندازد. او در مصاحبه ای توضیح داد که درگذشت پدربزرگش او را به این ایده رساند: «خیلی چیز عجیب و غریب و تاریکی به نظر می رسد ولی من پدربزرگم را از دست داده بودم و اصلاً از مراسم تدفینش راضی نبودم. اگر در بازیگری به جایی نمی رسیدم، دنبال این کار می رفتم.»

۸- بخش جستجوی تصاویر گوگل به خاطر لباس ورساچه ی جنیفر لوپز به وجود آمد

در سال ۲۰۰۰، جنیفر لوپز و لباس ورساچه ی جنجالی اش مسیر تاریخ اینترنت را عوض کردند. بعد از آنکه جنیفر لوپز با این لباس بسیار باز و بدن نما در مراسم گرمی حاضر شد، بسیاری از مردم دنیا برای دیدن تصویر لباس به اینترنت هجوم آوردند.

مدیر عامل سابق گوگل در اینباره گفته: «مردم دنبال چیزی بیشتر از متن صرف بودند. این موضوع اولین بار بعد از مراسم گرمی سال ۲۰۰۰ نمود پیدا کرد که لباس سبز جنگلی جنیفر لوپز در آنجا توجه دنیا را به خود جلب کرد. اینگونه شد که بخش جستجوی تصاویر گوگل به وجود آمد.»

۹- جرمی رنر پیش از بازیگر شدن میکاپ آرتیست بود

جرمی رنر پیش از پیوستن به هالیوود میکاپ آرتیست بود. برای رنر که سابقه ای تئاتری داشت این کار شیوه ی راحتی برای پول درآوردن بود.

او در اینباره گفته: «به خاطر اینکه کار تئاتر کرده بودم آرایش کردن هم بلد بودم. برای همین تصمیم گرفتم با آرایش کردن دخترها پول درآورم. این کار باعث شد وقت خالی زیادی برایم باقی بماند تا وقت هایی که لازم بود به تست های بازیگری بروم، چون نیاز نبود بیشتر از چند ساعت در هفته کار کنم. مجبور هم نبودم پیشخدمتی کنم، برای همین کمک واقعاً بزرگی بود.»

منبع: brightside ، brightside
بدون نظر

ورود