نقش هایی که ستارگان مشهور هالیوود آرزوی بازی کردن شان را دارند

نقش هایی که ستارگان مشهور هالیوود آرزوی بازی کردن شان را دارند

همه ی ما اهداف شغلی ای برای خود داریم و بازیگران نیز از این قاعده مستثنی نیستند. بسیاری از ستارگان هالیوود امیدوارند یک روز این شانس را بیایند تا در نقشی که بیش از همه به آن علاقه دارند جلوی دوربین بروند.

کیانو ریوز: بتمن

کیانو ریوز در مصاحبه ای فاش کرد که بازی در نقش بتمن همواره یکی از آرزوهای او بوده است. او درباره ی بازی رابرت پتینسون در این نقش نیز صحبت و نقش آفرینی او را عالی توصیف کرد. با این حال، او کماکان امیدوار است که خود بتواند در آینده نسخه ی مسن تری از بتمن را ایفا کند.

کریستوفر لی: گندالف

پیتر جکسون، کارگردان سه گانه ی «ارباب حلقه ها» (Lord of The Rings) در مصاحبه ای گفت که کریستوفر لی در ابتدا نقش گندالف را می خواست و برای آن هم تست بازیگری داد. با این حال، جکسون به این نتیجه رسید که لی در قامت سارومان عالی خواهد بود و این نقش را به او پیشنهاد داد. نقش گندالف نیز به ایان مک کلن رسید.

نینا دوبرو: لارا کرافت

نینا دوبرو دلش می خواهد نقش های متنوعی را تجربه کند که یکی از آن ها شخصیت لارا کرافت در فیلم «مهاجم مقبره» (Tomb Raider) است، نقشی که پیش تر توسط آنجلینا جولی و آلیسیا ویکاندر ایفا شده است. دوبرو همچنین از علاقه اش به بازی در فیلم های «جیمز باند» گفته است.

کریس ایوانز: اورین اسکریولو – مادمارتیگان

به گفته ی کریس ایوانز او همیشه دلش می خواسته در یک نمایش موزیکال بازی کند. در حقیقت، او در کودکی در تئاتر بازی می کرد و تئاتر همیشه برایش مثل خانه بود. او اما یکی از نقش هایی که آرزوی بازی کردن شان را دارد را اورین اسکریولو در فیلم «فروشگاه کوچک ترسناک» (Little Shop of Horrors) عنوان کرده است، نقشی که استیو مارتین در این فیلم محصول سال ۱۹۸۶ آن را ایفا کرده بود.

ایوانز همچنین یک بار گفت که اگر می توانست به گذشته برود و هر نقشی در هر فیلمی را بازی کند، نقش مادمارتیگان در فیلم «بید» (Willow) را انتخاب می کرد که در سال ۱۹۸۸ ساخته شد.

ونسا هاجنز: زن گربه ای

همه چیز از زمانی آغاز شد که طرفداران ونسا هاجنز در شبکه های اجتماعی او را برای نقش زن گربه ای در فیلم جدید «بتمن» عالی دانستند. هاجنز نیز در استوری اینستاگرامش اعلام کرد که به ایفای این نقش علاقمند است و آرزوی بازی کردنش را دارد.

جیسون موموآ: اریک دراون

جیسون موموآ وقتی در سال ۲۰۱۸ از خروج خود از پروژه ی ساخت نسخه ی بازسازی فیلم «کلاغ» (The Crow) خبر داد، گفت ۸ سال برای بازی در نقش اصلی این فیلم، اریک دراون که همیشه آرزویش را داشت، صبر کرده بود. این فیلم که از سال ۲۰۰۸ در دست ساخت قرار دارد، با روند تولید پیچیده ای از جمله تغییر چندین باره ی کارگردان و بازیگران آن مواجه بوده است. موموآ مدتی در این نقش جلوی دوربین رفت اما در نهایت بازی اش در این پروژه نیمه تمام باقی ماند.

در فیلم اصلی که محصول سال ۱۹۹۳ است، نقش اصلی، اریک دراون برعهده ی برندون لی، پسر بروس لی قرار گرفته بود. برندون در حین ساخت همین فیلم در حالی که تنها ۳ روز تا پایان برنامه ی ضبط سکانس هایش باقی مانده بود، بر اثر یک حادثه در صحنه ی فیلمبرداری جان خود را از دست داد. پس از مرگ او، تیم تولید تصمیم به تکمیل فیلم گرفتند و در سال ۱۹۹۴ آن را روی پرده ی سینماها بردند.

لیندزی لوهان: آریل

لیندزی لوهان از تمایل خود برای بازی در نقش آریل، شخصیت اصلی انیمیشن «پری دریایی کوچولو» (The Little Mermaid) گفته است. او در سال ۲۰۱۹ گفت که این انیمیشن دیزنی فیلم مورد علاقه ی او است و از ایجنت بازیگری اش خواسته بود امکان بازی اش در این نقش را بررسی کند. با این حال، هیلی بیلی، بازیگر و خواننده ی سیاهپوست آمریکایی برای بازی در این نقش در لایواکشن جدید دیزنی انتخاب شد.

جنیفر آنیستون: زن شگفت انگیز

جنیفر آنیستون در سال ۲۰۲۰ فاش کرد که همیشه آرزوی بازی در نقش زن شگفت انگیز را داشته است. به گفته ی آنیستون، او سال ها است که منتظر به دست آوردن این نقش است، اما باز هم ایفای آن برای چند سال دیگر به بازیگر دیگری محول شده است. او معتقد است احتمالاً هرگز فرصت بازی در نقش زن شگفت انگیز را نخواهد یافت اما این موضوع او را ناامید نخواهد کرد.

دیو باتیستا: بین – ارنست همینگوی

دیو باتیستا از آرزویش برای بازی در دو نقش گفته است: یکی شخصیت بین، شرور دنیای دی سی که پیش تر در سال ۲۰۱۲ در فیلم «شوالیه تاریکی برمی خیزد» (The Dark Knight Rises) تام هاردی نقش آن را ایفا کرده بود و دیگری ارنست همینگوی، نویسنده ی بزرگ آمریکایی که آن را هدف شماره یک خود عنوان کرده است. به گفته ی باتیستا، همینگوی و داستان زندگی اش برای او بسیار جالب است.

کریستن دانست: مارلنه دیتریش

به گفته ی کریستن دانست او از سمت پدری اصلیتی آلمانی دارد و به همین دلیل بسیار مایل به بازی در نقش مارلنه دیتریش، بازیگر مشهور آلمانی الاصل عصر کلاسیک هالیوود است. به نظر دانست بازی در نقش دیتریش بسیار جالب خواهد بود اما او نمی داند این آرزو برایش محقق خواهد شد یا خیر، چون تا به حال خبری از ساخت پروژه ای با حضور این شخصیت نبوده است.

منبع: brightside ، brightside
بدون نظر

ورود