زنان می گویند مردانی که این ویژگی جسمی تام کروز را دارند عاشقان بهتری هستند

زنان می گویند مردانی که این ویژگی جسمی تام کروز را دارند عاشقان بهتری هستند

تحقیقات نشان می دهد که به باور زنان، مردانی که شماره کفش کوچکتری دارند عشاق بهتری هستند. علیرغم این باور که مردان قوی هیکل تر و عضلانی، قدرت جنسی بیشتری داشته و عاشقان بهتری هستند، به نظر می رسد مردان ریزاندام تر با سایز کفش حدود ۴۰ در صدر بهترین مردان از نگاه زنان قرار دارند. در تحقیقی که در آن از ۴,۵۰۰ زن در مورد شماره کفش بهترین کسانی که با آن ها رابطه داشته اند پرسیده شده است، ۲۳ درصدشان گفته اند که مردانی که سایز کفش شان حدود ۴۰ است بهترین گزینه ها بوده اند.

مردانی که سایز کفششان 40 است عاشقان بهتری هستند

در واقع، بر اساس مطالعه ای که توسط وبسایت OnBuy.com انجام شده، ۵۳ درصد از زنان گفته اند که مردانی که سایز کفش کوچکتری دارند، تا سایز کفش ۴۱ بهترین مردان در رابطه جنسی بوده اند. سایز ۴۶ و بالاتر تنها دو درصد از رأی زنان را به خود اختصاص داده اند و سایز ۴۵ نیز تنها چهار درصد در حالی که سایز ۴۴ حدود ۱۲ درصد و سایز ۴۳ نیز ۹ درصد از آرا را به خود اختصاص داده اند. در بریتانیا سایز متوسط کفش مردان ۴۲ است که با ۲۰ درصد آرا در رتبه دوم قرار گرفته و بعد از آن سایز ۴۱ با ۱۹ درصد در رتبه بعدی قرار گرفته است.

مردانی که سایز کفششان 40 است عاشقان بهتری هستند

این نتایج خبر خوبی برای ستاره های هالیوودی مانند تام کروز ۶۰ ساله با سایز کفش ۴۰ و دیگر مردانی است که پاهای کوچکی دارند و کفش های سایز حدود ۴۰ می پوشند هر چند تعداد این مردها چندان زیاد نیست. جرارد باتلر بازیگر ۵۳ ساله اسکاتلندی با سایز کفش ۴۶ و آرنولد شوارتزنگر ۷۵ ساله با سایز کفش ۴۵ چندان از انتیجه این تحقیقات خوشحال نخواهند بود.

۵۰ کشوری که جذاب ترین زنان و مردان را دارند؛ جایگاه اول متعلق به چه ملیتی است؟

مطالب مرتبط
بدون نظر

ورود