۱۱ زوج سابق مشهور که فرزندان خود را به طور مشترک بزرگ می کنند

۱۱ زوج سابق مشهور که فرزندان خود را به طور مشترک بزرگ می کنند

فرزندپروری مشترک برای والدین مطلقه می تواند چالش برانگیز باشد، اما این ۱۱ زوج سابق مشهور راه آن را پیدا کرده اند. این زوج های سابق ثابت می کنند شاید عشق از میان برود، اما تعهد پدر و مادر نسبت به فرزند تا ابد پابرجا است.

جیجی حدید و زین ملک

جیجی حدید و زین ملک بعد از پایان رابطه عاشقانه شان در سال ۲۰۲۱  موفق شدند کار رسیدگی به دختر خود، کای را به طور مشترک و دوستانه پیش ببرند.

به گفته ی حدید او برنامه ی کاری خود را برای وقت هایی تنظیم می کند دخترشان پیش ملک است. او همچنین از اینکه کای می تواند پیش هر دوی آن ها باشد بسیار ابراز خوشحالی کرده است. حدید به والدین مطلقه ای که فرزندان خود را به طور مشترک بزرگ می کنند هم توصیه کرده فقط شادی آن ها را در اولویت قرار دهند.

کلویی کارداشیان و تریستان تامپسون

کلویی کارداشیان که از شریک زندگی سابق خود تریستان تامپسون ۲ فرزند دارد، آن ها را به همراه او بزرگ می کند. به گفته ی کارداشیان او می خواهد که تامپسون تا حد ممکن در پرورش فرزندان شان نقش داشته باشد.

گوئینت پالترو و کریس مارتین

گوئینت پالترو و همسر سابقش کریس مارتین که در سال ۲۰۱۶ از یکدیگر جدا شدند، همواره به دلیل رابطه ی خوب شان با یکدیگر در بحث رسیدگی مشترک به فرزندان شان، مورد تحسین قرار داشته اند. پالترو در اینباره گفته: «جدایی ام از کریس و رابطه ی الانم با او یک جورهایی از زندگی مشترک مان بهتر است.»

او همچنین گفته: «بعضی روزها واقعاً دل تان نمی خواهید پیش کسی باشید که می خواهید از او جدا شوید. اما اگر به شام خانوادگی تان متعهد باشید، این کار را انجام می دهید. یک نفس عمیق می کشید، در چشمان او نگاه می کنید، پیمانی که باهم بستید را به خاطر می آورید، لبخند می زنید، شوخی می کنید و دوباره به این رابطه ی جدیدی که سعی دارید بسازید متعهد می شوید.» پالترو تأکید دارد که طلاق به معنای پایان خانواده نیست: «شما فقط به زندگی مشترک تان پایان می دهید و کماکان باهم یک خانواده هستید.»

دمی مور و بروس ویلیس

دمی مور و همسر سابقش بروس ویلیس طلاق خود و همینطور کار رسیدگی مشترک به فرزندان شان را به دوستانه ترین شکل ممکن پیش بردند. مور در اینباره گفته: «گفتنش خنده دار است ولی من خیلی به طلاق مان افتخار می کنم.»

به گفته ی مور، این جدایی گرچه در ابتدا دشوار بود اما آن ها توانستند سنگ بنای رابطه ی خود را تغییر دهند. این امر خانواده ی آن ها را به چیز جدیدی تبدیل کرد که برای دختران شان محیطی پر از عشق و حمایت در کنار والدین شان فراهم آورد. در حقیقت، مور حتی تأکید دارد که جدایی او و ویلیس آن ها را از قبل به یکدیگر نزدیک تر کرد: «ما حالا بیشتر از قبل از طلاق مان به هم احساس نزدیکی می کنیم.»

کایلی جنر و تراویس اسکات

کایلی جنر و تراویس اسکات بعد از ۲ سال رابطه ی عاشقانه در سال ۲۰۱۹ از یکدیگر جدا شدند. با این حال، به خاطر دخترشان استورمی رابطه ی خود را به طور دوستانه ادامه دادند. اسکات در اینباره گفته: «من با خانواده و دخترم استورمی وقت می گذرانم. پدر بودن بهتر از چیزی است که فکر می کردم.»

اسکات همچنین گفته: «استورمی یکی از بهترین انسان هایی است که می شناسم. مثل دوست صمیمی ام می ماند. زندگی را یک کم راحت تر می کند. الهام بخش من است و هر روز با طرز فکرش مرا غافلگیر می کند.»

جنر هم مهارت های فرزند پروری اسکات را تحسین کرده است: «ما رابطه ی خیلی خوبی باهم داریم. مثل دوستان صمیمی همدیگر هستیم.»

لیام پین و شریل کول

شریل کول و لیام پین بعد از جدایی شان در سال ۲۰۱۸ کار رسیدگی به پسرشان، بیر را به طور مشترک برعهده گرفتند.

شریل در اینباره گفته: «لیام پدر خیلی خوبی است. خیلی مهربان تر از من است. اما همین است دیگر و من مشکلی با آن ندارم. وقتی بچه دار می شوید، دیگر همه ی فکر و ذکرتان خودتان نیست. این وظیفه ی شما است که همه چیز را درست و سر جایش نگه دارید، بنابراین همه ی تلاش تان را می کنید. ما هم تا به حال همینطور بوده ایم.»

چنینگ تیتوم و جنا دوان

چنینگ تیتوم و جنا دوان بعد از نزدیک به ۹ سال زندگی مشترک در سال ۲۰۱۸ از یکدیگر جدا شدند. بعد از این جدایی، دوان در مصاحبه ای گفت که او و همسر سابقش در تلاش اند تا خود را با کار رسیدگی مشترک به دخترشان، اورلی مطابقت دهند و برای او بهترین پدر و مادر باشند.

او در اینباره گفته بود: «داریم به آن عادت می کنیم و سعی داریم برای اورلی بهترین پدر و مادر باشیم. ما حامی همدیگر هستیم.»

جنیفر لوپز و مارک آنتونی

جنیفر لوپز و مارک آنتونی هم به گفته ی لوپز در بحث رسیدگی مشترک به فرزندان دو قلویشان، مکس و امی رابطه ی بسیار خوبی با یکدیگر دارند و مانند دوستان صمیمی همدیگر هستند. لوپز در ابتدا نگران بود که انجام این کار به صورت مشترک مشکلاتی ایجاد کند اما این امر حتی باعث بهبود رابطه ی آن ها شد.

مگان فاکس و برایان آستین

مگان فاکس و همسر سابقش برایان آستین، با آنکه بعد از جدایی از یکدیگر، هر دو رابطه ی جدیدی را شروع کردند، اما در بحث رسیدگی مشترک به ۳ فرزندشان، نوآ، بودی و جورنی رابطه ی دوستانه ای با یکدیگر دارند. آستین در اینباره گفته: «خیلی وضعیت ناخوشایندی است وقتی زندگی و چیزی که ۱۵ سال به آن عادت کردی تغییر می کند. بخش غیر قابل درک ماجرا همین جا است. دلم نمی خواهد من و مگان باهم اختلافی داشته باشیم. او برای ۱۵ سال بهترین دوست من بوده و دلم نمی خواهد از دستش بدهم.»

کورتنی کاکس و دیوید آرکت

کورتنی کاکس و همسر سابقش دیوید آرکت از زمان جدایی شان در سال ۲۰۱۰ دخترشان کوکو را به طور مشترک بزرگ می کنند. آرکت در اینباره گفته: «ما حامی همدیگر هستیم. در پروسه ی طلاق و در مورد بزرگ کردن فرزندمان هیچ وقت مقابل هم قرار نگرفته ایم یا باهم دعوا نکرده ایم. رابطه و دوستی ای مملوء از احترام باهم داشته ایم.»

ریس ویترسپون و جیم تات

ریس ویترسپون و جیم تات چندی قبل پس از نزدیک به ۱۲ سال زندگی مشترک از جدایی خود خبر دادند. آن ها اعلام کردند در این دوران سخت اولویت شان مراقبت از خانواده ی خود خواهد بود و این تصمیم را به همراه تمام اعضای خانواده ی خود گرفتند، از جمله ۲ فرزند ویترسپون از ازدواج قبلی اش.

منبع: brightside
مطالب مرتبط
دیجیاتو
یک نظر

ورود