با همسران بازیگران سریال Yellowstone در زندگی واقعی آشنا شوید

با همسران بازیگران سریال Yellowstone در زندگی واقعی آشنا شوید

اگرچه سریال Yellowstone پر از درام های خانوادگی است، اما در زندگی واقعی، بازیگرانی که نقش دامداران محبوب را بازی می کنند، زندگی آرامی را با خانواده خود دارند. در واقع، رایان بینگام و هسی هریسون، بدون افشای اطلاعات زیاد و تنها با پست‌های اینستاگرامی ساده‌، جزئیات رابطه‌ی عاشقانه‌شان را به اشتراک می‌گذارند. دیگر چهره های اصلی سریال مانند کوین کاستنر، کول هاسر و تیلور شریدان نیز، چندین دهه است که با شرکای زندگی خود بوده اند و موفق شده اند زندگی عاشقانه خود را دور از مرکز توجه نگه دارند. در ادامه با همسران بازیگران Yellowstone در زندگی واقعی بیشتر آشنا شوید:

کوین کاستنر و کریستین بامگارتنر

همسران بازیگران Yellowstone در زندگی واقعی

کوین کاستنر، نقش جان، رئیس خانواده داتن ها را بازی می‌کند که پس از مرگ همسرش در یک حادثه اسب‌سواری، مجبور شده است پدری مجرد باشد. با این حال، در زندگی واقعی، اوضاع اصلا غم انگیز نیست؛ کاستنر ۶۸ ساله، از سال ۲۰۰۴ با همسرش کریستین بامگارتنر ازدواج کرده است.

این زوج، اولین بار در سال ۱۹۹۶، در یک زمین گلف که در آن کاستنر در حال تمرین برای فیلم خود، «جام حلبی» (Tin Cup) بود، ملاقات کردند. در آن زمان کاستنر هنوز با همسر اولش سیندی سیلوا زندگی می کرد. پس از طلاق، او برای مدت کوتاهی با بریجیت رونی رابطه داشت و صاحب فرزندی شد.

کاستنر و بامگارتنر در سال ۱۹۹۸ دوباره همدیگر را ملاقات کردند و خیلی زود وارد رابطه شدند. آنها با هم سه فرزند دارند. کاستنر همچنین چهار فرزند دیگر از روابط قبلی دارد.

رایان بینگام و هسی هریسون

همسران بازیگران Yellowstone در زندگی واقعی

در ۱۲ آوریل ۲۰۲۳ زمانی که بینگام عکسی از خود و هریسون را در حال بوسیدن در مقابل یک آتش بزرگ به اشتراک گذاشت، رابطه‌ی عاشقانه خود را علنی کردند.

این بازیگر و نوازنده ۴۲ ساله در توضیح این عکس آتشین نوشت: «بیش از یک جرقه».

هریسون ۳۳ ساله در نظرات پاسخ داد: «دوستت دارم، کابوی».

کول هاسر و سینتیا دانیل

همسران بازیگران Yellowstone در زندگی واقعی
در سریال شخصیت ریپ ویلر با بازی کول هاسر، با بث داتن با بازی کلی ریلی رابطه دارد، اما در زندگی واقعی، این بازیگر ۴۸ ساله با سینتیا دانیل زندگی می کند. این دو از دهه ۹۰ با هم بوده اند و در سال ۲۰۰۶ با هم ازدواج کردند. این زوج با هم صاحب سه فرزند شده اند.

لوک گرایمز و بیانکا رودریگز

همسران بازیگران Yellowstone در زندگی واقعی
اگرچه لوک گرایمز بازیگر ۳۹ ساله ای که نقش کیس داتن را بازی می کند  و همسر مدل برزیلی اش، زیاد جزئیات زندگی خود را به اشتراک نمی گذارند، اما زندگی موفق آنها دور از چشم نیست.

ظاهراً این زوج در نوامبر ۲۰۱۸ ازدواج کرده اند و رودریگز هر سال سالگرد ازدواجشان را جشن می گیرد.

تیلور شریدان و نیکول مویربروک

همسران بازیگران Yellowstone در زندگی واقعی
تیلور شریدان ۵۲ ساله، به عنوان مغز متفکر این سریال شناخته می شود، همسرش، نیکول مویربروک شریدان که مدل و هنرپیشه است، در زندگی واقعی یک دختر گاوچران  است. او و همسرش در یک مزرعه ۶۰۰ هکتاری در تگزاس زندگی می کنند. آنها از سال ۲۰۱۳ ازدواج کرده اند و یک نوزاد پسر به نام گاس دارند.

کلسی اسبیل و ویلیام مسلی

همسران بازیگران Yellowstone در زندگی واقعی
کلسی اسبیل ۳۱ ساله به همراه شریک زندگی خود، بازیگر همکارش ویلیام مسلی، زندگی شهری ای در بروکلین، نیویورک دارد. این زوج از سال ۲۰۱۲ پس از ملاقات در فیلم Run با وارد رابطه شده اند.

مانند بسیاری از همبازی هایش اسبیل هم، رابطه خود را مخفی نگه می دارد. او و مسلی تعداد زیادی فرش قرمز را با هم رفته‌اند، اما هرگز درباره زندگی خصوص خود صحبت نکرده‌اند.

کلی رایلی و کایل باگر

همسران بازیگران Yellowstone در زندگی واقعی
کلی ریلی، بازیگر نقش بث داتن، بیش از یک دهه است که با همسرش زندگی می کند، اما اطلاعات زیادی در مورد این زوج نیست. این بازیگر ۴۵ ساله Yellowstone در سال ۲۰۱۲ با همسر سرمایه گذارش آشنا شد و در همان سال ازدواج کردند.

وس بنتلی و ژاکی سوئدبرگ

همسران بازیگران Yellowstone در زندگی واقعی
ممکن است جیمی داتن با بازی وس بنتلی و همسرش روی پرده سینما، رابطه سختی داشته باشند، اما رابطه واقعی او با همسرش ژاکی سوئدبرگ چیزی است که بیشترین آرامش را به این بازیگر ۴۴ ساله می دهد. به ویژه نقش او به عنوان پدر دو پسرشان، چارلز و بروکلین.

منبع: people
بدون نظر

ورود