صحبت های ریچل وایس در مورد شهرت و زندگی با دنیل کریگ

صحبت های ریچل وایس در مورد شهرت و زندگی با دنیل کریگ

ریچل وایس (Rachel Weisz) و دنیل کریگ (Daniel Craig) علیرغم همکاری در تولیدات صحنه ای و فیلم خانه رویایی (Dream House) در سال ۲۰۱۱، در حال حاضر هیچ برنامه ای برای بازی مجدد با هم ندارند.

وایس در مصاحبه ای جدید با ویلی گیست در برنامه Sunday TODAY گفت: «در حال حاضر فکر نمی‌کنم قرار باشد چنین کاری بکنیم. فکر می‌کنم ما واقعا زندگی خصوصی‌مان را به عنوان یک زندگی، به عنوان یک خانواده دوست داریم. و بعد جداگانه سر کار می‌رویم.»

ریچل وایس از زندگی مشترک با «جیمز باند» می‌گوید

این بازیگر برنده اسکار که اکنون در سریال شباهت کامل (Dead Ringers) در نقش دوقلوها بازی می‌کند، از سال ۲۰۱۱ با ستاره نقش جیمز باند ازدواج کرده است. آنها با هم یک دختر ۴ ساله دارند و ریچل یک پسر نوجوان به نام هنری و دنیل دختری به نام اِلا از روابط قبلی خود دارند.

ریچل وایس از زندگی مشترک با «جیمز باند» می‌گوید

ریچل وایس از زندگی مشترک با «جیمز باند» می‌گوید

وایس در مورد به اشتراک گذاشتن صحنه با همسرش گفت: «ما واقعا از آن تجربه لذت بردیم. اما در ضمن می‌توانیم نوبتی هم کار کنیم. یعنی وقتی او کار می‌کند، من می‌توانم با خانواده در خانه بمانم و برعکس. اگر هردو همزمان یک کار مشترک انجام بدهیم احتمالا خیلی ایده‌آل نخواهد بود.»

وایس همچنین در مورد زندگی خود با کریگ با نشریه Observer صحبت کرد. با وجود اینکه این دو از زوج های مشهور هستند، ریچل معتقد است که توجهاتی که از بیرون می‌گیرند دشوار یا طاقت فرسا نیست.

ریچل وایس از زندگی مشترک با «جیمز باند» می‌گوید

وایس به این نشریه بریتانیایی گفت: «سلبریتی بودن واقعا برایم هیچ معنایی ندارد. و حاضر نشدن در رویدادها بی‌معنی است. زندگی می‌تواند سخت باشد، زندگی در یک خانواده می‌تواند پیچیده باشد، اما من حتی نمی دانم «سلبریتی» یعنی چه. من درباره خودم اینطور فکر نمی‌کنم.»

وقتی صحبت از حفظ حریم خصوصی می‌شود، وایس در پاسخ به سوالی درباره تجربه بچه دار شدن در ۴۸ سالگی می‌گوید که متوجه انتقادات زیادی نشده است: «شاید قضیه این است که ما خیلی خیلی خسته بودیم. شاید متوجه نشدم چه خبر است. وقتی نوزادی به دنیا می‌آیید، وارد حباب می‌شوید، اینطور نیست؟»

ریچل وایس از زندگی مشترک با «جیمز باند» می‌گوید
ریچل وایس در فیلم «مومیایی»

وایس معتقد است شهرت بر زندگی‌اش غالب نیست. او گفت: «الان به آن عادت کرده‌ام. مثلا، اگر کسی شوهرم را بشناسد، این فقط بخشی از زندگی است – مردم معمولا واقعا خوب برخورد می‌کنند و می‌گویند او «بهترین جیمز باند ممکن» است.

وایس درباره اینکه آیا کسب موفقیت بزرگ فیلم پرفروش مومیایی (The Mummy) در سال ۱۹۹۹، که در آن با برندان فریزر همبازی بود، باعث افزایش شهرت او شد گفت: «واقعا این فیلم باعث نشد بیشتر شناخته بشوم. هرگز با این فیلم شناخته نشدم.»

بدون نظر

ورود