ماجرای عشق مادربزرگ ۶۰ ساله و پسر ۲۱ ساله ای که در یک نگاه به هم دل باختند

ماجرای عشق مادربزرگ ۶۰ ساله و پسر ۲۱ ساله ای که در یک نگاه به هم دل باختند

در عالم عشق و عاشقی گاهی اتفاقات عجیبی رخ می دهد و کسانی در کنار هم قرار می گیرند که رابطه ی آن ها نشدنی به نظر می رسد، مثل پم شستین ۶۰ ساله و جاناتان لانگوین ۲۱ ساله که هر دو اهل آمریکا هستند. این زوج با ماجرای عشق خود خبرساز شده اند، از اولین آشنایی شان تا چالش هایی که با آن ها رو به رو بوده اند.

عشق در نگاه اول بود

پم شستین ۶۰ ساله و جاناتان لانگوین ۲۱ ساله در سال ۲۰۱۸ از طریق یک اپلیکیشن دوست یابی با یکدیگر آشنا شدند. پم که بعد از دریافت پیام از جاناتان در اپلیکیشن دوستیابی بسیار هیجان زده شده بود، می گوید عشق شان را واقعی و در نگاه اول توصیف کرده است.

پم در ابتدا به خاطر اختلاف سنی زیادش با جاناتان نسبت به این رابطه مردد بود، اما نمی توانست حسی که میان او و جاناتان وجود داشت را نادیده بگیرد. آن ها به یکدیگر علاقمند شدند و جاناتان اذعان کرد که تنها ۱۹ سال دارد. علیرغم هنجارهای اجتماعی، آن ها تلاش خود را برای موفقیت عشق نامتعارف خود به کار بستند.

پم ۶۰ ساله که خود صاحب فرزند و نوه است، وقتی دید که جاناتان با علم به این موضوع به سراغش آمده بسیار متعجب شد. بعد از چند تماس تصویری، جاناتان از ایالت مینه سوتا برای دیدار با پم به ایالت اوکلاهاما آمد. پس از ملاقات رو در رو، پم به جاناتان دل باخت و رابطه عاشقانه ی آن ها شروع شد.

پم خیلی زود تصمیم گرفت جاناتان را به دخترهایش معرفی کند

بعد از آن دیدار، پم و جاناتان چند روزی را با یکدیگر گذراندند تا اینکه وقت بازگشت جاناتان رسید. پم اما دلش نمی خواست جاناتان برود و از او خواست پیشش بماند. جاناتان هم بی معطلی پذیرفت و تصمیم گرفت به کلی به اوکلاهاما نقل مکان کند.

پم هم تصمیم گرفت در یک دیدار جاناتان را به دخترهایش معرفی کند. در آن ملاقات، دختران پم با روی گشاده از عشق میان مادرشان با پسری بسیار جوان تر از خود استقبال کردند.

جاناتان هم البته باید رابطه ی خود با پم را برای پدر و مادرش توضیح می داد اما آن ها هم مخالفتی با این موضوع نداشتند.

«جاناتان عشق زندگی من است و برایم مهم نیست بقیه چه فکر می کنند»

چند هفته بعد اما ملاقات پم و جاناتان با دوستان پم آنطوری که پم انتظار داشت پیش نرفت. در آن دیدار دوستان پم از صحبت با جاناتان خودداری کردند که به سکوتی ناخوشایند انجامید. آن ها بعداً به پم هشدار دادند که جاناتان در این رابطه از سوء استفاده خواهد کرد. پم می گوید: «یکی از دوستانم گفت جاناتان جای نوه ام است و من باید بروم پیش روانشناس. خیلی دلخور شدم.» بعد از این اتفاق پم تصمیم گرفت این دوستانش را برای همیشه از زندگی خود حذف کند.

پم می گوید فکر جاناتان قلبش را لبریز از شادی می کند و او همان نیمه ی گمشده ای است که همه ی عمر به دنبالش بود. گرچه بعضی از نزدیک ترین دوستانش به خاطر جاناتان به او پشت کردند، اما پم می گوید که با همه ی وجودش مطمئن است که انتخاب درستی داشته است. به گفته ی پم، عشق میان او و جاناتان ارزش جنگیدن دارد و او می خواهد هر چه در توان دارد برای مستحکم نگه داشتن رابطه شان انجام دهد.

منبع: brightside
یک نظر

ورود

  • بهش میگن شوگر مامی اردیبهشت ۱, ۱۴۰۲

    بهش میگن شوگر مامی
    تو همین تهران دوستم یه شوگر مامی داره . شوگر مامیش ساکن میرداماده. ماهی ۱۰ میلیون از شوگر مامیش میگیره. الانم صیغه هستش