ماجرای درگیری امیر علی اکبری و مازیار الهامی با سلاح سرد در اکباتان

ماجرای درگیری امیر علی اکبری و مازیار الهامی با سلاح سرد در اکباتان

در حالی که در سال های اخیر نام امیر علی اکبری را به خاطر مبارزاتش در وان چمپیونشیپ شنیده ایم، اخیراً نام او به خاطر درگیری فیزیکی شدید با مازیار الهامی فایتر ایرانی حاضر در مسابقات MMA خبرساز شده و کارشان به شکایت و دادگاه نیز کشیده شده است. مازیار الهامی در مورد درگیری خود با امیر علی اکبری گفته است:

درگیری فیزیکی امیر علی اکبری و مازیار الهامی در اکباتان

۱۲ فروردین سال ۱۴۰۱ یکی از دوستان امیر علی‌اکبری با من صحبت کرد و مدعی شدند که یک اسپانسر بسیار خوبی را برای من پیدا کرده‌ است و برای بستن قرارداد با هم در اکباتان قرار گذاشتیم. طبق برنامه ریزی قرار ما در انتهای جاده سلامتی فاز ۲ اکباتان بود تا به دفتر اسپانسر برای ثبت قرارداد برویم. من زمانی که به انتهای جاده سلامتی اکباتان رسیدم، امیر علی‌اکبری و دو نفر از دوستان او با سلاح سرد به من حمله کردند. متأسفانه در آن درگیری بینی و دندان من شکست و حتی یکی از اهالی همان ساختمان‌ها در آن درگیری امیر علی‌اکبری را شناسایی کرده بود و جزو شهود ما در دادگاه بود.

زمانی که این موضوع را در دادگاه مطرح کردم، امیر علی‌اکبری مدعی شد من به دنبال جذب فالوور هستم و تمام ادعاهای من دروغ است، اما وقتی اسناد و مدارک در دادگاه ارائه شد، علی‌اکبری محکوم شد و حالا او باید دیه پرداخت کند. موضوع جالبی که وجود دارد این است که او در دادگاه ابتدا این موضوع را انکار می‌کرد و قسم می‌خورد که اصلاً چنین اتفاقی رخ نداده است، اما مسئولان اداره آگاهی موبایل علی اکبری را نقطه‌زنی کردند و دوربین‌هایی که ورود و خروج خودروی آنها را ثبت کرده بود ثابت کرد که او و دوستانش در آن درگیری حضور داشتند. حالا علی‌اکبری محکوم شده و تمام دروغ‌هایی که گفته بود ثابت شده است.

درگیری فیزیکی امیر علی اکبری و مازیار الهامی در اکباتان

الهام در مورد علت درگیری خود با امیر علی اکبری نیز گفته است:

بنده ۱۳ سال عضو تیم ملی کاراته ایران بودم، سال‌ها کاپیتان تیم ملی کاراته بودم، به خوبی با فنون رزمی آشنا بوده و هستم. قهرمانی‌های بسیار زیادی را در طول ۱۳ سال افتخارآفرینی با تیم ملی کاراته ایران کسب کردم. زمانی که از دنیای کاراته خداحافظی کردم، در رشته ترکیبی MMA فعالیتم را آغاز کردم. به خاطر آشنایی با فنون رزمی، علی‌اکبری از من خواست تا به او فنون رزمی را یاد بدهم. مدتی بنده فنون رزمی را به علی‌اکبری آموزش دادم، اما پس از مدتی با او قطع همکاری کردم. از آن مقطع علی‌اکبری کینه به دل گرفته بود و مدام خط و نشان می‌کشید. تا اینکه سرانجام کار به درگیری کشید.

درگیری فیزیکی امیر علی اکبری و مازیار الهامی در اکباتان

همه جامعه کاراته و دوستان ورزشی؛ مازیار الهامی و افتخارات او را به خوبی می‌شناسند، اما علی‌اکبری در کشتی چندین بار دوپینگ کرده و فدراسیون جهانی به خاطر دوبینگ‌های متوالی که او داشته، تمام مدال‌ها و افتخارات او را گرفته است و حتی او را از دنیای کشتی حذف کرده اند. من همیشه درگیر تمرینات و ورزشم هستم و دنبال حاشیه و این مسائل نیستم. این اتفاقی که برای من رخ داد، باعث شد تا برای رسیدن به حقانیت و ثابت کردن ماجرا از علی‌اکبری شکایت کنم و حالا خوشبختانه با تمام اسنادی که موجود است، رأی دادگاه آمده و علی‌اکبری محکوم شده و حالا او باید دیه پرداخت کند. من تمام تلاشم را کردم تا ثابت کنم او در دادگاه به قضات هم دروغ می‌گفته است.

لازم به ذکر است که پیش از این تصاویری از تمرینات این دو فایتر ایرانی در کنار هم منتشر شده بود.

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود