۱۴ سلبریتی هالیوودی که همسر آن ها شغلی معمولی دارد

۱۴ سلبریتی هالیوودی که همسر آن ها شغلی معمولی دارد

بسیاری از سلبریتی ها با همکاران خود ازدواج می کنند یا وارد رابطه عاشقانه می شوند. اما گاهی سرنوشت برنامه ی دیگری برایشان دارد و نیمه ی گمشده ی آن ها کسی است که هیچ ارتباطی با دنیای سرگرمی ندارد.

آریانا گرانده و دالتون گومز

درباره ی رابطه ی آریانا گرانده و دالتون گومز اطلاعات زیادی نیست اما می دانیم که رابطه عاشقانه ی آن ها در حوالی سال ۲۰۲۰ آغاز شد. گومز مدیر یک شرکت مشاوره املاک و مستغلات لوکس است که با بسیاری از سلبریتی های تراز اول و افراد بسیار ثروتمند همکاری دارد. این زوج در سال ۲۰۲۰ با یکدیگر نامزد و در سال ۲۰۲۱ در مراسمی مختصر باهم ازدواج کردند.

لیدی گاگا و مایکل پولانسکی

لیدی گاگا اولین بار در سال ۲۰۲۰ با مایکل پولانسکی در ملأعام دیده شد و رابطه عاشقانه ی آن ها هنوز ادامه دارد. پولانسکی از مدیران حوزه فناوری است. او در حال حاضر مدیریت «مؤسسه ایمنی درمانی سرطان» را برعهده که در حوزه ی تحقیقات سرطان فعالیت می کند.

پل راد و جولی ییگر

پل راد و همسرش جولی ییگر اولین بار حوالی سال ۱۹۹۵ با یکدیگر آشنا شدند. آن ها درباره ی زندگی مشترک و خودشان چندان صحبت نمی کنند. آنچه درباره ی ییگر می دانیم این است که او فعالیت حرفه ای خود را به عنوان یک ناشر شروع کرد اما بعداً تصمیم گرفت به تهیه کنندگی و فیلمنامه نویسی بپردازد. او در سال ۲۰۱۷ فیلمنامه ی فیلم Fun Mom Dinner را نوشت که همسرش راد تهیه کننده ی اجرایی آن بود.

تیلور لاتنر و تیلور دوم

تیلور لاتنر و تیلور دوم زمانی با یکدیگر آشنا شدند که لاتنر برای مدتی از بازیگری کناره گرفته بود و خواهرش او را به همسر آینده اش معرفی کرد. دوم یک پرستار رسمی است. او در شبکه های اجتماعی هم شناخته شده است و در آنجا درباره ی سلامت روان و خودمراقبتی صحبت می کند.

گل گدوت و یارون وارسانو

گل کدوت و یارون وارسانو به واسطه ی دوستان مشترک شان در یک مهمانی با همدیگر آشنا شدند. با آنکه وارسانو ۱۰ سال بزرگ تر از گدوت است، آن ها به یکدیگر علاقمند شدند و تصمیم گرفتند در سال ۲۰۱۵ باهم ازدواج کنند. وارسانو در حوزه ی ساختمان سازی فعالیت دارد.

زویی سالدانا و مارکو پرگو

زویی سالدانا و مارکو پرگو از سال ۲۰۱۳ با یکدیگر زن و شوهر هستند و سالدانا گفته معتقد است عقد آن ها در آسمان ها بسته شده بود. مارکو وقتی هنوز در ایتالیا زندگی می کرد بازیکن فوتبال بود اما به دلیل آسیب پایش مجبور به کنار گذاشتن این ورزش شد. آن زمان بود که تصمیم به نقل مکان به نیویورک گرفت و در آنجا به یک نقاش تمام وقت تبدیل شد. او پله های ترقی را خیلی زود طی کرد و حالا هر یک از آثارش به قیمت ۳۰ هزار دلار به فروش می رود.

ایمی شومر و کریس فیشر

ایمی شومر و همسرش کریس فیشر از طریق دستیار شخصی شومر با یکدیگر آشنا شدند که از قضا خواهر فیشر بود. فیشر آشپز است. این زوج در سال ۲۰۱۸ با یکدیگر ازدواج کردند.

پیرس برازنان و کیلی شی اسمیت

از ازدواج پیرس برازنان با همسر دومش، کیلی شی اسمیت بیش از ۲ دهه می گذرد. اسمیت چندین سال به عنوان خبرنگار حوزه ی محیط زیست فعالیت داشت تا اینکه با برازنان آشنا شد و بعد از آن کار خود را با روزنامه نگاری ادامه داد.

هنری کویل و ناتالی ویسکیوسو

هنری کویل ۲ سالی است که با ناتالی ویسکیوسو در رابطه عاشقانه است، اما آن ها به تازگی با حضور در مراسم های فرش قرمز به همراه یکدیگر رابطه ی خود را رسمی کرده اند. ویسکیوسو هم مانند کویل در صنعت سینما فعالیت دارد اما در پشت صحنه ی آن. او معاون یک شرکت فیلمسازی است.

اد شیرن و چری سیبورن

اد شیرن و همسرش چری سیبورن چیز زیادی از رابطه ی خود بروز نداده اند، اما گفته می شود آشنایی آن ها با یکدیگر به دوران دبیرستان بازمی گردد. سیبورن مشاور ارشد یک شرکت حسابداری است.

بریتنی اسپیرز و سام اصغری

بریتنی اسپیرز و سام اصغری اولین بار در سال ۲۰۱۶ با یکدیگر آشنا شدند و در سال ۲۰۲۲ باهم ازدواج کردند. اصغری یک مربی شخصی ایرانی الاصل است که کسب و کار خود در زمینه ی ورزش فیتنس را دارد.

جان سینا و شهرزاد شریعت زاده

همسر جان سینا، شهرزاد شریعت زاده یک مهندس برق ایرانی الاصل است و با چندین شرکت نرم افزاری به عنوان مدیر محصول و محقق همکاری داشته است. این زوج در سال ۲۰۲۰ با یکدیگر ازدواج کردند.

مریل استریپ و دون گامر

از آغاز زندگی مشترک مریل استریپ و همسر مجسمه سازش، دون گامر بیش از ۴ دهه می گذرد. این زوج به واسطه ی برادر استریپ با یکدیگر آشنا شدند و تنها ۶ ماه بعد از آشنایی شان باهم ازدواج کردند.

ادل و ریچ پل

ادل با ریچ پل در رابطه عاشقانه است که ایجنت ورزشی است. آن ها در تابستان سال ۲۰۲۱ رابطه ی خود را علنی کردند.

منبع: brightside ، brightside
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود