همسر کوین کاستنر پس از ۱۸ سال زندگی مشترک درخواست طلاق داد

همسر کوین کاستنر پس از ۱۸ سال زندگی مشترک درخواست طلاق داد

کریستین بامگارتنر و کوین کاستنر در سال ۱۹۹۸ با هم وارد رابطه شدند، ۱۸ سال به عنوان زن و شوهر با یکدیگر زندگی کردند و حاصل این ازداج ۳ فرزند است. زندگی این زوج بی مشکل به نظر می رسید تا اینکه اخباری مبنی بر درخواست طلاق کریستین از کوین کاستنر منتشر شد. نماینده کوین کاستنر، ستاره Yellowstone، تایید کرد که این زوج به رابطه خود پایان می دهند.

نماینده کاستنر گفت: «بسیار ناراحت کننده است که شرایطی خارج از کنترل پیش آمد که منجر به این شد که آقای کاستنر مجبور به انحلال ازدواج خود شود. ما می‌خواهیم که حریم خصوصی او، کریستین و فرزندانشان در حین سپری کردن این زمان دشوار رعایت شود.»

کوین که تولد ۶۸ سالگی خود را در ژانویه جشن گرفت و کریستین، ۴۹ ساله، در مزرعه خود در آسپن، کلرادو، در سپتامبر ۲۰۰۴ ازدواج کردند. کاستنر قبلاً به مدت ۱۶ سال با سیندی سیلوا ازدواج کرده بود و از همسر سابقش دو دختر و یک پسر داشت. کاستنر همچنین یک پسر از بریجیت رونی دارد.

کوین کاستنر پس از 18 سال زندگی مشترک از همسرش جدا شد

کوین اوایل سال جاری برای بازی در نقش جان داتن در سریال Yellowstone، جایزه گلدن گلوب را دریافت کرد. علیرغم اینکه پارامونت قول پخش تابستانی Yellowstone را داده است، اما هنوز تایید نکرده است که آیا کاستنر به مزرعه داتن ها بازمی گردد یا نه. مشخص نیست که آیا قسمت های جدید قبلا فیلمبرداری شده است یا خیر.

یکی از سخنگویان شبکه پارامونت در پاسخ به سوالی درخصوص حضور کوین کاستنر در ادامه این سریال گفت:«کوین کاستنر سهم بزرگی در Yellowstone دارد و ما امیدواریم که برای مدت طولانی شرایط همینطور باقی بماند».

کوین کاستنر پس از 18 سال زندگی مشترک از همسرش جدا شد

داستان اصلی مجموعه تلویزیونی Yellowstone را درگیری‌های مزرعه‌داری به نام جان داتن با بازی کوین کاستنر و برخی از دشمنانش تشکیل می‌‌دهد که تلاش دارند تا هرچه بیشتر او را تضعیف کنند. سریال Yellowstone با بیش از ۹،۳ میلیون بیننده در تابستان ۲۰۲۱ به عنوان پربیننده‌ترین سریال در بین شبکه‌های تلویزیونی کابلی آمریکا نیز انتخاب شد. با وجود نقدهای متوسطی که فصل اول این سریال از منتقدان دریافت کرد، فصل‌های بعدی نقدهای مثبت گرفت و زمینه ساز ساخت چند اسپین آف درباره گذشته خانواده داتن شد.

منبع: foxnews
مطالب مرتبط
دیجیاتو
بدون نظر

ورود