روش تشخیص رنگ موی با کیفیت از رنگ موی بی‌کیفیت

روش تشخیص رنگ موی با کیفیت از رنگ موی بی‌کیفیت

سلب مسئولیت: روزیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

امروزه ملاک‌های زیبایی در سطح جهان، افراد بسیاری را درگیر خود کرده است. در این راستا، توجه به ظاهر چهره، از اهمیت بسزایی برخوردار است. بدین منظور، بسیاری از بانوان تمایل به رنگ کردن موهای خود دارند. رنگ مو نیز از جمله تغییرات مثبت و اساسی بانوان به شمار می‌آید.

رنگ مو که امروزه تمامی رده‌های سنی را درگیر خود کرده است، از تناژهای رنگی متفاوتی برخوردار است. بدین منظور، هریک از افراد باتوجه به رنگ پوست خود، به خریداری رنگ موی مناسب می‌پردازند. البته لازم به ذکر است که نوع و جنس رنگ مو، در رنگ‌دهی و میزان تداوم آن، بسیار تاثیرگذار است. بدین جهت، باید در انتخاب رنگ مو، بسیار دقت شود. تشخیص کیفیت رنگ مو، از جمله مسائلی است که افراد زیادی به دنبال پاسخ آن هستند. بدین جهت در ادامه مطلب، ابتدا درباره روش انتخاب رنگ مو و تشخیص کیفیت رنگ مو صحبت می‌کنیم، سپس به توضیحی در باب خرید رنگ موی ایرانی و برترین برندهای مطرح ایرانی، خواهیم پرداخت.

انواع رنگ مو

انواع رنگ مو موجود در بازار، باتوجه به نیاز مشتریان تعیین گشته است. بدین منظور انواع رنگ مو را به دو دسته رنگ مو موقت و رنگ مو اکسیداسیون تقسیم می‌کنند. رنگ‌های موقت به دلیل اثرگذاری در مدت زمان کوتاه، نیاز به استفاده از اکسیدان ندارند. زیرا ساختار رنگ شیمیایی به راحتی وارد کوتیکول مو شده، و رنگ مو را در مدت زمانی کوتاه تغییر می‌دهد. این نوع رنگ مو پس از ۱ الی ۲ بار استحمام، به طور کامل از بین می‌رود. اگر به دنبال تهیه رنگ مو موقت هستید، می‌توانید اسپری رنگ مو را خریداری کنید.

نوع دیگر رنگ مو که بسیار رایج است، رنگ مو اکسیداسیون می‌باشد. رنگ مو اکسیداسیون نیز، به دو دسته رنگ مو دائم و نیمه دائم تقسیم می‌شود. افراد باتوجه به میزان تداوم هریک از این نوع رنگ مو، به خریداری آن محصولات می‌پردازند. رنگ مو نیمه دائم اکسیداسیون، حالت ژله‌ای دارند و پس از ۱۵ بار استحمام، به طور کامل از بین می‌روند. اما رنگ‌های دائمی اکسیداسیون، تداوم ۲ماهه دارند و حالت اولیه این محصول، به صورت خمیر می‌باشد. از جمله تفاوت رنگ مو موقت با رنگ مو اکسیداسیون، در استفاده از اکسیدان می‌باشد.

روش تشخیص رنگ موی با کیفیت از رنگ موی بی‌کیفیت
رنگ مو موقت فانتزی

تشخیص کیفیت رنگ مو

کیفیت رنگ مو از جمله عوامل تاثیرگذار می‌باشد. بدین جهت افرادی که از هرنوع رنگ مویی استفاده می‌کنند، در واقع سلامت موهای خود را به خطر انداخته و رنگ مویی زیبا دریافت نخواهند کرد. در این راستا، روش انتخاب رنگ مو بسیار کمک‌کننده می‌باشد.

تمامی برندهای ساخته شده برای رنگ مو، از مزایا و معایبی برخوردار هسند. در این میان، تشخیص رنگ مویی که از کمترین معایب برخوردار باشد، بسیار مشکل است. از جمله مراحلی که برای تشخیص کیفیت رنگ مو باید طی کنید، علامت استاندارد واقع شده بر درب جعبه رنگ مو می‌باشد. اگر رنگ مو مورد نظر شما، از استانداردهای لازم جهانی برخوردار باشد، رنگ مویی باکیفیت و اصل به شمار می‌آید. خرید رنگ موی ایرانی باتوجه به استانداردهای لازمه سازمان بهداشت ایران، می‌تواند گزینه‌ای بسیار مناسب به شمار آید.

علاوه بر توجه به علامت استاندارد رنگ مو، توجه به ترکیبات بکار رفته در آن نیز می‌تواند کمک‌کننده باشد. اگر در ساختار تولیدی رنگ مو از انواع عصاره‌ روغن‌های گیاهی و ویتامین‌ها استفاده شود، رنگ مویی مناسب به شمار می‌آید. زیرا مواد مغذی بکار رفته در فرایند تولید رنگ مو، موجب تقویت ساقه مو شده و از آسیب بیش از حد مواد شیمیایی به موها، جلوگیری خواهد کرد. برای مثال رنگ موی فیدل که از برترین برندهای رنگ مو حال حاضر به شمار می‌رود، از ویتامین‌های C  و B5 برخوردار است. همچنین بکار رفتن کراتین در ساختار تولیدی رنگ مو فیدل، توانسته اثربخشی بسیاری بر سلامت و ظاهر مو بگذارد. بدین منظور، انتخاب برند فیدل در رنگ مو، می‌تواند علاوه بر رنگ‌دهی منحصر به فرد، در سلامت موهای شما اثرگذار باشد.

روش تشخیص رنگ موی با کیفیت از رنگ موی بی‌کیفیت
کاتالوگ رنگ موی فیدل

علاوه بر وجود ویتامین‌های ضروری در ساختار رنگ مو، برخی دیگر از نکات در تشخیص کیفیت رنگ مو، مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای مثال، اگر رنگ مو پس از مرحله شست‌وشو موها، رنگی کدر پیدا کند، نشان‌دهنده تقلبی بودن آن برند می‌باشد. زیرا از جمله موارد حائز اهمیت در تولید رنگ مو، درخشندگی مو پس از استفاده از محصول می‌باشد.

همچنین در هنگام استفاده از رنگ مو، به هیچ‌وجه نباید ساقه مو دچار خشکی گردد. بدین جهت اگر پس از استفاده از رنگ مو، موهایتان حالتی خشک پیدا کند، رنگ موی شما تقلبی است! علاوه بر نرم‌کنندگی، رنگ مو باید از حساسیت پوست سر جلوگیری کند! بسیاری از رنگ موهای ارائه شده در سطح بازار، از مواد شیمایی ساخته شده‌اند. بدین جهت، پوست کف سر در ارتباط با تماس مستقیم با این نوع رنگ مو، واکنش نشان داده و قرمز می‌شود. اگر بدین مشکل برخورد کردید، باید به کیفیت رنگ موی خریداری شده شک کنید! اگر که نوع متریال بکار رفته در رنگ مو برای شما حائز اهمیت است، می‌توانید از رنگ موهای برند ۱۲۱ نیز استفاده کنید. برند ۱۲۱، ساختار درست و استانداردی دارد. بدین منظور، از خشکی و التهاب پوست سر شما جلوگیری کرده و می‌تواند انتخاب بسیار مناسبی به شمار آید.

تاثیر آمونیاک در ساختار شیمیایی رنگ مو، بر میزان اثردهی رنگ مو بسیار است. بدین منظور، انتخاب رنگ مو بدون آمونیاک، از عوارض بی‌شماری جلوگیری می‌کند. برای مثال اگر در ساختار رنگ موی مصرفی شما از آمونیاک استفاده شود، دچار خارش و التهاب پوستی خواهید شد. همچنین ممکن است بدن شما به بوی آمونیاک حساسیت نشان داده و دچار خارش بینی و گلو بشوید. تاثیر آمونیاک به میزانی است که استفاده مداوم از این نوع رنگ مو، می‌تواند به مرور زمان دچار ناباروری زنان گردد! در نتیجه اگر خواهان حفظ سلامتی خود هستید، استفاده از رنگ مو بدون آمونیاک را مدنظر قرار دهید.

روش تشخیص رنگ موی با کیفیت از رنگ موی بی‌کیفیت
تاثیر منفی آمونیاک بر ساقه مو

نکات گفته شده، بخشی از روش‌های تشخیص کیفیت رنگ مو را در بر می‌گیرد. در ادامه مطلب برای آشنایی بیشتر با نوع کیفیت رنگ مو و روش انتخاب رنگ مو، ترفندهایی را خدمت‌تان ارائه خواهیم داد.

ترفند برای تشخیص رنگ مو اصل از رنگ مو تقلبی

همانگونه که گفته شد، نوع جنس و کیفیت رنگ مو، بر ظاهر و سلامت مو بسیار تاثیرگذار است. بدین منظور، لازم است از رنگ مو اصل و باکیفیت استفاده گردد. در این راستا، آشنایی با ترفندهایی برای تشخیص کیفیت رنگ مو، بسیار کمک‌کننده می‌باشد.

اگر که می‌خواهید از کیفیت رنگ مو خریداری شده اطمینان یابید، در ابتدا باید مقدار کمی از رنگ مو را بر روی یک کاغذ ریخته و به مدت ۲۰دقیقه صبر کنید. اگر پس از گذشت ۲۰دقیقه، رنگ مو همچنان به درخشندگی اولیه خود باقی ماند، آن برند رنگ مو، برندی اصل و باکیفیت است. اما اگر کدر شد و شفافیت خود را از دست داد، باید به کیفیت آن رنگ مو شک کرد. البته تغییر کم نیز قابل پذیرش است. برای بررسی بهتر نیز می‌توانید مقداری از رنگ مو را به قسمت کوچیکی از موهای خود آغشته کنید تا تاثیر اصلی بر موها نیز نمایان گردد! پس از تشخیص کیفیت رنگ مو، آن برند انتخابی را برند ثابت رنگ موی خود قرار دهید! زیرا نوع سازگاری هرنوع رنگ مو، باتوجه به جنس مو افراد مشخص می‌گردد!

باتوجه به مطالب گفته شده، متوجه میزان اثرگذاری رنگ مو اصل و فیک شدیم. بدین منظور، استفاده از رنگ مو فیک و بی‌کیفیت، بسیار مضر می‌باشد. زیرا علاوه بر تاثیرگذاری منفی بر ظاهر، سلامت مو را به خطر انداخته و موجبات از بین رفتن ساقه مو را فراهم می‌کند. در مواردی نیز به سلامت کف سر آسیب وارد کرده و موجب بروز انواع التهاب و تاول‌های پوستی می‌گردد. بدین علت، انتخاب رنگ مو باکیفیت، در زیبایی ظاهر شما اثر مستقیم دارد. خرید رنگ مو ایرانی، می‌تواند از برترین گزینه‌ها باشد. بدین جهت، خریداری از فروشگاهی معتبر و استاندارد، می‌تواند در خریداری محصولات رایشی و بهداشتی کمک کند. فروشگاه مادام مد، با ارائه برترین رنگ مو رضایت مشتریان خود را افزایش داده است. بدین جهت می‌توانید با مراجعه به سایت فروشگاهی مادام مد، به انتخاب برندهای محبوب رنگ مو بپردازید و زیبایی خارق‌العاده‌ای را تجربه کنید.

بدون نظر

ورود