بهبودی چشمگیر جرمی رنر پس از حادثه هولناک و اولین تلاش برای دویدن + ویدیو

بهبودی چشمگیر جرمی رنر پس از حادثه هولناک و اولین تلاش برای دویدن + ویدیو

در سانحه ای در روز سال نوی میلادی، جرمی رنر که مشغول برف روبی مسیر خانه خود بود، توسط برف‌روب خودش زیر گرفته شد و دچار آسیب های جدی ای شد که نا امید کننده به نظر می رسید. او پس از این حادثه با بیش از ۳۰ استخوان شکسته با هلیکوپتر به بیمارستان منتقل شد و وضعیتش به قدری وخیم بود که نزدیکانش می گویند که او تقریبا مرده بود. اما اکنون این بازیگر ۵۲ ساله دوباره روی پاهای خود راه می رود و سخت برای بهبودی کامل تلاش می کند. جرمی رنر به تازگی ویدیویی از روند بهبود خود را به اشتراک گذاشته است.

او با به اشتراک گذاشتن این ویدیو با طرفدارانش گفت: «اولین تلاش برای دویدن»

او که در این ویدیو صحبت می کند می گوید: «حرکت جدیدی است که من به آن عادت ندارم… پیاده روی و آهسته دویدن».

رنر از روی تردمیل مخصوص که ۸۰ درصد وزن او را کم می کند، می گوید: «پا هنوز شکسته اند، خدا را شکر برای تیتانیوم.»

جرمی قبل از اینکه به تدریج بدون کمک راه رود، از واکر برای ایستادن و عصا برای راه رفتن استفاده می کرد.

او اخیراً در برنامه زنده جیمی کیمل حضور پیدا کرد و در آنجا توضیح داد که همه اتفاقات را تا زمانی که در نزدیکی بیمارستان او را از هلیکوپتر خارج کنند را به یاد می آورد. رنر گفت که خوشبختانه اندام های حیاتی اش آسیب جدی ندیده اند. او گفت: «چشم من بیرون زده بود، این عجیب است؛ اما خیلی خوش شانس بودم که هیچ یک از اعضای بدنم از بین نرفت.»

بهبود جرمی رنر

وقتی از جرمی پرسیده شد که این حادثه آیا چیز خوبی هم برای او داشت جواب داد که از تعطیلات و تغییرات سبک زندگی جدید خود، از جمله کاهش ۱۰ کیلوگرمی وزنش، راضی است».

بهبود جرمی رنر

او به جیمی گفت: «من خیلی برنامه ریزی می کردم، می خواستم یک قایق بخرم. می خواستم در مکزیک زندگی کنم … اما تا پیش از این سانحه به شدت مشغول بودم. بعد در سال جدید ۱۰ کیلو وزن کم کردم و به راحتی سیگار را ترک کردم.»

منبع: mirror
مطالب مرتبط
بدون نظر

ورود