نگاهی به رستوران جدید لیونل مسی که قیمت های بالای غذاهایش همه را شوکه کرد + ویدیو

نگاهی به رستوران جدید لیونل مسی که قیمت های بالای غذاهایش همه را شوکه کرد + ویدیو

لیونل مسی اسطوره فوتبال آرژانتین و تیم باشگاهی بارسلونا، رستوران جدیدی به نام هینچا (Hincha) به معنی حامی را به سبک رستوران سالت بی (Salt Bae) آشپز ترکیه ای مشهور نصرت گوکچه در اسپانیا افتتاح کرده است. در منوی این رستوران، یک توپ طلای شکلاتی به عنوان دسر هم دیده می شود. 

رستوران لیونل مسی

اما ظاهرا طرفداران مسی از دیدن قیمت های غذاهای این رستوران شوکه شده اند و اظهار داشتند که تنها در صورتی به این رستوران می روند و حاضر به پرداخت چنین رقم هایی هستند که خود لیونل مسی غذا را سرو کند. در این رستوران، ۲۲ دلار برای یک بشقاب ماکارونی، ۴۸ دلار برای یک بشقاب پاستا راویولی و ۳۸ دلار برای دسر ویژه یعنی توپ طلای شکلاتی می گیرند.

رستوران لیونل مسی

اینفلوئنسر اسپانیایی مونیکا موران از رستوران مسی واقع در هتل پنج ستاره میم (MIM) بازدید کرد.

رستوران لیونل مسی

مونیکا ,ویدیویی از سفرش به این رستوران را با ۹.۴ میلیون دنبال‌کننده خود در تیک‌تاک به اشتراک گذاشت. این ویدیو با ۱۳.۸ میلیون بازدید در فضای مجازی پخش شد.

رستوران لیونل مسی

مونیکا گفت: «ما یک پیتزا سفارش دادیم که واقعاً خوب بود. آنها آمدند تا گوشتی را که قرار بود برایمان درست کنند به ما نشان دهند و حقیقت این است که ۱۰ از ۱۰ بود، باورنکردنی.»

رستوران لیونل مسی

در پایان، گروه تصمیم گرفت به افتخار هفت توپ طلای فوتبالیست، دسر توپ فوتبال او را سفارش دهد. مونیکا این غذای شیرین را ترکیبی بسیار عجیب توصیف کرد. او افزود: «اگرچه بسیار زیبا بود، اما داخل آن فقط خامه، بادام‌زمینی، ذرت بو داده و مارشمالو بود.»

اما طرفداران از قیمت‌ها متحیر شدند. یکی گفت: «ماکارونی ۲۱ یورو است… مسی خودش آن را تهیه می‌کند؟»

دیگری اضافه کرد: «اگر مسی غذای من را سر میز نیاورد و پیش من ننشیند چیزی نمی‌خورم.»

کاربر دیگری نوشت: «اگر لازم باشد خانه‌ی مادربزرگم را هم بفروشم به آنجا می‌روم.»

یکی دیگر از کاربران به شوخی گفت که هزینه آن به اندازه «دو کلیه، هشت ریه و دو قلب» است.

رستوران لیونل مسی

تصاویر بازدید مسی از رستوران سالت‌بی در دبی بعد از دیدار این دو نفر در فینال جام‌جهانی سال گذشته منتشر شد. سرآشپز مشهور پس از قهرمانی آرژانتین به دلیل اذیت کردن مسی برای گرفتن سلفی در زمین مسابقه مورد انتقاد قرار گرفت. فیلمی از این سرآشپز ترک که حداقل دو بار شانه مسی را می‌گیرد تا او را مجبور به سلفی گرفتن کند پخش شد، و مسی در نهایت قبول کرد که با او عکس بگیرد.

رستوران لیونل مسی

با این حال این اولین بار نبود که آنها با هم دیدار می‌کردند. مسی در سال ۲۰۱۸ به همراه همسرش آنتونلا روکوزو و دوستش در رستوران سالت‌بی در دبی دیده شد. گوکچه از مسی دعوت می‌کند که به سبک او روی استیک نمک بپاشد. سپس یک تکه گوشت را در دهان مسی می‌گذارد. 

رستوران لیونل مسی

رستوران‌های سالت‌بی هم به خاطر قیمت‌های فوق‌العاده بالا خود به‌ویژه برای استیک‌های مخصوصشان معروف هستند. برخی استیک های این رستوران ها تا ۱,۶۷۴ دلار یا ۱,۸۰۰ دلار قیمت دارند.

منبع: the sun
مطالب مرتبط
بدون نظر

ورود