حرکت جنجالی باغ وحش چینی؛ انسان هایی در لباس خرس و خشم بازدید کنندگان + ویدیو

حرکت جنجالی باغ وحش چینی؛ انسان هایی در لباس خرس و خشم بازدید کنندگان + ویدیو

ویدیوی عجیبی که در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده، یک خرس آفتاب را نشان می دهد که روی پاهای عقب خود ایستاده است و حالتی شبیه انسان دارند. چین خوردگی پوست پشت این خرس انسان نما هنگام ایستادن در این ویدیو که باعث تعجب کاربران شبکه های اجتماعی شده، این شایعه را دامن زده است که این خرس آفتاب در حقیقت انسانی است که لباس خرس پوشیده و ظاهرا لباس، کمی هم برای او گشاد بوده است.

ویدیوی این خرس انسان نما و گمانه زنی های گسترده، باغ وحش هانگژو را وادار کرده است که این شایعات را تکذیب کند و توضیح دهد که خرس آفتاب آنها واقعی است. این باغ وحشت اعلام کرد: «خرس های آفتاب مالزیایی کوچکتر از خرس های دیگر هستند و ظاهر متفاوتی دارند.»

خرس انسان نما مسئولین باغ وحشی در چین

در بیانیه باغ وحش که از زبان این خرس آفتاب به نام آنجلا نوشته شده، آمده است: «مدیر باغ وحش دیروز بعد از کار با من تماس گرفت و از من پرسید که آیا از کارم خسته شده ام و یک انسان را به جای خودم گذاشته ام؟ بعضی از مردم فکر می‌کردند که نحوه ایستادن من خیلی شبیه انسان است… به نظر می‌رسد که شما من را خیلی خوب درک نمی‌کنید، بنابراین دوباره تاکید می‌کنم: من یک خرس آفتاب هستم!»

خرس انسان نما مسئولین باغ وحشی در چین

سخنگوی باغ وحش تایید کرد که این حیوان واقعی است و خاطرنشان کرد که در طول گرمای ۴۰ درجه سانتیگراد، یک انسان در لباس خرس، بیش از چند دقیقه دوام نمی آورد و بیهوش می شود.»

خرس انسان نما مسئولین باغ وحشی در چین

وقتی صحبت از خرس‌ها می‌شود، اولین چیزی که به ذهن می‌رسد یک هیبت قدرتمند و شگفت‌انگیز است…اما همه خرس‌ها غول‌پیکر نیستند و شخصیت‌های متفاوتی دارند. به گفته این باغ وحش، خرس‌های آفتاب به اندازه سگ‌های بزرگ هستند و زمانی که روی دو پای عقب خود می ایستند، حداکثر ۱ متر و ۲۷ سانت قد دارند، در حالی که مثلا خرس‌های گریزلی‌ و گونه‌های دیگر، اگر روی دو پای خود بایستند ممکن است به ۲ متر و ۷۴ سانت هم برسند.

خرس انسان نما مسئولین باغ وحشی در چین

باغ‌وحش‌های دیگر چین قبلاً متهم شده بودند که سعی می‌کنند سگ‌هایی را که شبیه گرگ یا گربه‌های آفریقایی رنگ‌شده‌اند و الاغ‌هایی که شبیه گورخر رنگ‌شده‌اند را به جای حیوانات واقعی به کار ببرد.

منبع: thesun
۱۰ نظر

ورود

 • Sa مرداد ۱۴, ۱۴۰۲

  از چین لعتتی که اقتصاد نمانده در آسیا ویران نکرده باشه هیچ چیزی بعید نیست

 • علی مرداد ۱۴, ۱۴۰۲

  از این چینی های چش تنگ … …، هرچی بگی بر میاد ، فقط دمشون گرم با این گوشی های شیائومی که میزنن ، گوشی با امکانات بالا و قیمت مناسب

 • کلات مرداد ۱۴, ۱۴۰۲

  شک نکنید چینی ها هر کاری میکنند.

 • مرتضی مرداد ۱۴, ۱۴۰۲

  از چینی ها هرچی بگی برمیاد

 • F مرداد ۱۴, ۱۴۰۲

  چینی نگو بلا بگو

 • نیسان آبی مرداد ۱۴, ۱۴۰۲

  اگر انسان هم باشه کارهای چین خیلی عجیب و غریبه و خلاقیت دارند

 • پارسا مرداد ۱۴, ۱۴۰۲

  همینکه تا حالا بدبختو نخوردنش یعنی انسان

 • Parsa مرداد ۱۴, ۱۴۰۲

  همینکه تا حالا نخوردنش یعنی انسانه

 • رضا مرداد ۱۵, ۱۴۰۲

  نتیجه جفت گیری انسان با خرسه

 • النا مرداد ۱۵, ۱۴۰۲

  حالا تو راست میگی بگیم انسان بیهوش میشه ولی واقعا چین چروک روی لباسشو چی میگی ؟