گربه مهربانی که یک بچه میمون گمشده را به فرزندی پذیرفته است + ویدیو

گربه مهربانی که یک بچه میمون گمشده را به فرزندی پذیرفته است + ویدیو

چه چیزی یک رابطه را معنادار و پایدار می کند؟ روابط عاطفی یکی از جذاب ترین جنبه های زندگی هستند و تمام مرزهای محدود کننده را زیر پا می گذارند. این بی حد و مرز بودن وابستگی های عاطفی، حتی در میان حیوانات هم دیده می شود؛ مانند همین پیوند عجیب بین یک گربه و یک بچه میمون که والدینش را از دست داده است. این ویدیوی وایرال شده نشان می‌دهد که چگونه مهربانی و شفقت می‌تواند ارتباطی پایدار بین دو حیوان از گونه های مختلف را رقم زند.

گربه‌ها به عنوان گونه‌های اجتماعی شناخته می‌شوند و گاهی اوقات این گربه‌ها می‌توانند شما را شگفت زده کنند. مواردی پیدا شده است که گربه‌ها با طعمه خود یا حیوانات گونه‌های دیگر دوست می‌شوند. چنین مواردی ممکن است هر کسی را گیج کند. ویدیویی از یک گربه منتشر شده که بچه میمونی را حمل می‌کند. بچه میمون را می‌توان دید که به گربه چسبیده است در حالی که گربه کاملا راحت راه می‌رود. به نظر می‌رسد که بچه میمون گم شده و توسط گربه به فرزندی پذیرفته شده است.

ابو، یک میمون ۸ ماهه است که والدین خود را از دست داده است. با این حال، سرنوشت او متفاوت از هر آنچه به ذهن می رسد، رقم خورده است. زیرا او مادرخوانده‌ای دلسوز، آن هم نه از میان میمون ها که از میان گربه ها یافته است. 

مهربانی یک فضیلت اساسی است که قدرت تغییر زندگی و خلق دنیایی زیباتر را دارد. اهمیت آن نه تنها بر زندگی آنها که محبت و مهربانی را دریافت می کنند، بلکه در زندگی مهرورزان هم دیده می شود. یک عمل محبت آمیز کوچک، گاهی می تواند کسی را از مرگ و نیستی نجات دهد.

منبع: brightside
مطالب مرتبط
بدون نظر

ورود