۱۵ کشور دنیا که یکی از جاذبه های آن ها مردان شان است

۱۵ کشور دنیا که یکی از جاذبه های آن ها مردان شان است

علاقه به سفر نه فقط به واسطه ی بلاگرهای سفر، بلکه به دلیل پیشنهادات نامتعارف برای گردشگران نیز افزایش یافته است. برای مثال، نشریه ی اینترنتی Insider Monkey فهرستی از کشورهایی که خوش چهره ترین مردان دنیا را دارند، تهیه کرده است. برای تهیه ی این فهرست از نتایج مسابقات زیبایی بین المللی ویژه ی مردان همچون Manhunt International، Mister Global، Mister International و Mr. World استفاده شده است. کشورهای دنیا به ازای هر برنده ای که در این مسابقات داشته اند یک امتیاز دریافت کرده اند. همچنین به ازای برنده شدن هر شرکت کننده ی خود در بخش هایی همچون بیشترین محبوبیت در فضای مجازی، بهترین اندام، بهترین مدل، جذاب ترین لبخند، خوش عکس ترین و انتخاب مردمی نیز نیم امتیاز دریافت کرده اند.

۱۵- کره جنوبی

کره جنوبی تاکنون برنده ی اصلی این مسابقات زیبایی نبوده اما نمایندگان آن اغلب برنده ی عناوینی همچون بهترین اندام و بهترین مدل شده اند.

۱۴- فرانسه

مردان فرانسوی در سال های ۲۰۰۲ و ۲۰۱۵ به ترتیب برنده ی مسابقات Manhunt International و Mister World شدند.

۱۳- ترکیه

نمایندگان ترکیه در سال ۱۹۹۶ برنده ی مسابقه ی Mr. World و در سال ۲۰۰۵ برنده ی مسابقه ی Manhunt International شدند. آن ها همچنین در سال ۲۰۱۶ در بخش بهترین اندام برنده شدند.

۱۲- جمهوری چک

مردان جمهوری چک در سال ۲۰۱۶ برنده ی مسابقه ی Mister Global شدند. و آن ها همچنین برنده ی بخش خوش عکس ترین بودند.

۱۱- میانمار

میانمار در سال ۲۰۱۴ مقام اول مسابقه ی Mister Glob شد و در سال های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ نیز به ترتیب عناوین بهترین مدل و بیشترین محبوبیت در فضای مجازی را دریافت کرد.

۱۰- آفریقای جنوبی

مردان آفریقای جنوبی در بخش بهترین اندام برنده شدند و در سال ۱۹۹۵ نیز برنده ی مسابقه ی Manhunt International شدند که قدیمی ترین مسابقه ی زیبایی مردان است.

۹- سوئد

سوئد یکی از تنها ۲ کشوری است که موفق شده اند بیش از یک بار برنده ی مسابقه Manhunt International شوند. نمایندگان سوئد در سال های ۱۹۹۸ و ۲۰۱۶ در این مسابقه برنده شدند.

۸- اسپانیا

مردان اسپانیایی در سال ۲۰۰۷ برنده ی مسابقه ی Mister World شدند. آن ها عناوین خوش عکس ترین و بهترین مدل را دریافت کردند.

۷- چین

نماینگان چین با مهارت های مدلینگ و ظاهر فتوژنیک خود توانستند برنده ی مسابقه ی Mister Global شوند. همچنین چین دیگر کشوری است که ۲ بار برنده ی مسابقه ی Manhunt International بوده است. مردان چینی در سال های ۲۰۰۷ و ۲۰۱۱ در این مسابقه برنده شدند.

۶- هند

مدان هندی در سال ۲۰۱۶ برنده ی مسابقه ی Mister World و در سال ۲۰۰۱ برنده ی مسابقه ی Manhunt International شدند. کاریزما و مهارت های مدلینگ آن ها سبب شد در مسابقه ی Mister Global نیز برنده شوند.

۵- فیلیپین

محبوبیت و جذابیت مردان فیلیپینی آن ها را در مسابقه ی Mister Global پیروز کرد. فیلیپین سابقه ی پیروزی در مسابقات زیبایی Manhunt International و Mister International را هم دارد.

۴- ونزوئلا

مردان ونزوئلا سابقه ی پیروزی در تقریباً تمامی مسابقات زیبایی مورد استفاده در رده بندی سایت Insider Monkey را دارند. آن ها در مسابقات Mister World،  Manhunt International و Mister International برنده شده اند.

۳- لبنان

لبنان تنها کشوری است که ۳ بار برنده ی مسابقه ی Mister International بوده است، در سال های ۲۰۰۶، ۲۰۱۲ و ۲۰۱۶.

۲- ویتنام

نمایندگان ویتنام برنده ی مسابقات Mister Global،Manhunt International  و  Mister Internationalبوده اند. آن ها همچنین عناوین خوش عکس ترین و بیشترین محبوبیت در فضای مجاری را از آن خود کرده اند.

۱- برزیل

مردان برزیلی در مسابقات Mister World و  Mister Globalبرنده شده اند و ۲ پیروزی هم در مسابقه ی Mister International داشته اند.

منبع: brightside
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود