چرا زنان در ۳۰ سالگی جذاب تر از ۲۰ سالگی خود هستند؟

چرا زنان در ۳۰ سالگی جذاب تر از ۲۰ سالگی خود هستند؟

زنان ۳۰ ساله ی امروزی اغلب به قدری جذاب و خیره کننده هستند که با زنان ۲۰ ساله راحت اشتباه گرفته می شوند. آن ها به همان اندازه زیبا و جوان هستند. و این امر نه تنها درمورد ظاهر آن ها، بلکه در مورد رفتار و زبان بدن شان نیز صدق می کند. آن ها با وجود داشتن یک اختلاف سنی ۱۰ ساله با زنان ۲۰ ساله متعلق به همان نسل به نظر می رسند. البته شاید هم واقعاً همین گونه باشد.

در ادامه می خواهیم ببینیم چرا زنان در ۳۰ سالگی جذاب تر از ۲۰ سالگی خود به نظر می رسند.

۱- به سن و مسائل دیگر چندان اهمیت نمی دهند

شاید عجیب به نظر برسد، اما بالا رفتن سن به ما کمک می کند رویکرد آرام تری نسبت به بسیاری از مسائل پیدا کنیم، از جمله خود موضوع سن و همینطور نظر دیگران. زنان ۳۰ ساله از اعتماد به نفس بیشتری برخوردارند و نگرانی کمتری درمورد نظر دیگران درباره ی خود دارند. همین امر آن ها را به افراد جالب تر و جذاب تری تبدیل می کند.

۲- دنباله روی مُد روز هستند

در بسیاری از موارد سخت می شود زنان ۳۰ ساله و ۲۰ ساله را از یکدیگر تشخیص داد، چرا که حالا همگی آن ها دنباله روی مُد روز هستند. زنان چه ۲۰ ساله باشند و چه ۳۰ ساله، می توانند مانند هم آرایش کنند و تیشرت و شلوار جین و هر چیز دیگری که در حال حاضر مُد است، به تن کنند.

۳- استطاعت لوازم و خدمات گران تری را دارند

بیشتر زنان تا ۳۰ سالگی دیگر متوجه شده اند که در زندگی شان چه می خواهند و سابقه ای در حوزه ی شغلی خود پیدا کرده اند. و حتی اگر اینگونه نباشد هم تجربیاتی به دست آورده اند که بسیار ارزشمندند. داشتن درآمد بیشتر به آن ها این امکان را می دهد که آن را خرج خود کنند، مثل خرید لباس های گران قیمت تر و رفتن به آرایشگاه.

۴- استایل مناسب خود را پیدا کرده اند

۳۰ سالگی از جهت ظاهر سن طلایی محسوب می شود. زنان آن زمان همه چیز دارند: می دانند که به آن ها چه می آید و چه نمی آید، شجاعت امتحان کردن چیزهای جدید برای ظاهر خود را پیدا کرده اند و پول کمک گرفتن از افراد متخصص و استفاده از چیزهای باکیفیت را دارند.

۵- می دانند که چه می خواهند

زنان در دهه ی ۲۰ زندگی خود علائق و سرگرمی های زیادی دارند، به دنبال مسیر حرفه ای خود می گردند و روابط عاشقانه ی نامناسبی را تجربه می کنند. اما وقتی به ۳۰ سالگی می رسند، دیگر درک بهتری از چیزی که از زندگی خود می خواهند پیدا کرده اند و هر چه در توان دارند برای رسیدن به اهداف خود انجام می دهند. و اعتماد به نفس همیشه جذاب است.

۶- به ناامنی های روانی خود غلبه کرده اند

یا صرفاً یاد گرفته اند که چگونه با آن ها زندگی کنند. همه ی آدم ها ناامنی های روانی ای دارند که با آن ها دست و پنجه نرم می کنند: کلیشه هایی در مورد خودشان، حس تردید نسبت به خود و فروپاشی های عصبی. زنان هم تا ۳۰ سالگی با مشکلات خود رو به رو می شوند یا زندگی کردن با آن ها را یاد می گیرند، امری که جذابیت بیشتری به آن ها می بخشد.

۷- مصرف مواد غذایی مضر را کنار می گذارند

اینگونه نیست که زنان ۳۰ ساله اصلاً فست فود و تنقلات نخورند، اما به طور حتم سعی می کنند مصرف آن ها را کمتر کنند و کیفیت کلی رژیم غذایی خود را بالا ببرند. زنان در سنین بالاتر به تغذیه ی خود توجه دارند و بیشتر از زنان جوان تر غذای خانگی مصرف می کنند. این رویکرد اثر مثبتی بر پوست، خلق و خو و ظاهر کلی آن ها می گذارد.

۸- می دانند که تا ابد جوان نخواهند ماند

زنان در ۲۰ سالگی تصور می کنند که تا ابد بدن شان قوی و سالم و پوست شان صاف باقی خواهد ماند. به همین دلیل، زنان ۲۰ ساله چندان به خود نمی رسند. اما وقتی به ۳۰ سالگی می رسند، متوجه می شوند که پیری نزدیک تر از چیزی است که به نظر می رسد و وقت رسیدگی به بدن و ذهن خود فرا رسیده است. زنان ۳۰ ساله در حفظ سلامتی و جوانی خود مصمم تر هستند و همین امر آن ها را جذاب تر می کند.

منبع: brightside
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۱۴ نظر

ورود

 • ماهک شهریور ۳, ۱۴۰۲

  مطلب اصلا درست نیست
  اینا که زیباتر به نظر میرسن، بخاطر اینه که استایل لباس و آرایش به روز تری دارن، همین و بس

 • مینا شهریور ۳, ۱۴۰۲

  درسته دهه ۳۰ زندگی دهه ای که آدم اصلا نگران سن نیست و درآمد بیشتری داره و بیشتر به خودش اهمیت میده و خرج خودش میکنه

 • کاملا درسته شهریور ۳, ۱۴۰۲

  کاملا درسته اصلا ربطیم به لباس نداره در این سن اگر آدم تکونی به خودش نده که جای تعجب داره سن سی سالگی سن حاصیه من اصلا عاشق زیر سی سال نمیشم و دوس ندارم زنم کم تر سی سال باشه حتی اگر خودم کوچک ترش باشم

 • جام شهریور ۴, ۱۴۰۲

  موافقم
  خانمها در سی چهل سالگی نسبت به سن نوجوانی شون صورت تمیزتر و هیکل محکمتر و ورزیده تری دارن

 • هیولا شهریور ۴, ۱۴۰۲

  چرت

 • یه ارمی شهریور ۴, ۱۴۰۲

  نظری ندارم اما حق با کام پایینه

 • رسول شهریور ۴, ۱۴۰۲

  زیبایی زن بعد از سی وارد سرازیری میشه و نرخ باروری هم به زیر ده درصد میاد، خواهشا مطالب عجیب نزارید، مردان هم تمایل بع زنان جوان دارند در همین تصاویر کاملا مشخصه ورژن جوانتر بهتر هست

 • ناشناس شهریور ۴, ۱۴۰۲

  این عکسها نه بیست ساله هستند نه سی ساله و همچنین ۳۵ سالگی به بالا بهترین سنی است که هر فرد با تجربه میشود سی سالگی هم هنوز امادگی ندارد

 • ژیلا شهریور ۴, ۱۴۰۲

  به هیچ وجه اینجوری نیست عکسایی هم که گذاشتید خلاف مطلبو ثابت میکنن،،،

 • ناشناس شهریور ۵, ۱۴۰۲

  ۳۰ ساله زنانگیش کامله ولی ۲۰ ساله عین یه جوجه ی تازه از تخم در اومده نه مادر خوبیه نه همسر تازه گدا هم هس هر چن برای آقایون هم همینه و هر چن از ۲۰ تا ۳۰ آدم بالاخره به این درک که مردا پیچیدگی و فیتیش دارن می ریه و می پذیره

 • Mojiiii شهریور ۵, ۱۴۰۲

  چون پولدار هستند.

 • ناشناس شهریور ۵, ۱۴۰۲

  بعضیا عین بچه ها انگار فقط تیترا رو میخونن و عکسا رو نگاه میکنن بعد با اعتماد بنفس نظرم میدن!
  بابا این مطلب داره میگه خانوما تو ۳۰ سالگی نه فقط از لحاظ ظاهر که از لحاظ شخصیتم جذابترن به دلایلی که توضیح داده. حالا باز بیا کامنت بذار که ظاهرشون به فلان دلیل بهتر شده یا عکسای مطلب خلافش رو نشون میده!
  حوصله نداری همین چهار تا خطم بخونی لااقل دیگه نظرم نده هموطن!

 • باقری شهریور ۸, ۱۴۰۲

  بد سلیقه همه این دخترها که عکسشون گذاشتی ۲۰ سالگی آنها خیلی ناز و خوشگل تر از ۳۰سالگی آنهاست