تغییرات ظاهری عجیب مدونا و نگرانی طرفداران این ستاره ۶۵ ساله در مورد سلامتی او

تغییرات ظاهری عجیب مدونا و نگرانی طرفداران این ستاره ۶۵ ساله در مورد سلامتی او

یک جراح پلاستیک در نیویورک، تعدادی از جراحی‌های زیبایی مدونا را پس از ابراز نگرانی طرفداران در مورد سلامتی او بررسی کرده است.

عکس‌های این ستاره ۶۵ ساله در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده که در آن‌ها غیرقابل شناسایی بوده و برخی از کاربران گفته‌اند که چهره‌ او «دردناک» به نظر می‌رسد.

علیرغم سال‌ها گمانه‌زنی، مدونا اخیراً اعتراف کرده که جراحی پلاستیک انجام داده، اما فاش نکرده که این عمل‌ها چه بوده و چند بار زیر تیغ جراحی رفته است.

دکتر بری واینتراب که عکس‌های قدیمی و جدید مدونا را بررسی کرده، گفته که نشانه‌هایی از حداقل ۱۲ عمل زیبایی را مشاهده کرده و تخمین می‌زند که بابت انجام آن‌ها مبلغ گزافی هزینه شده باشد.

بنابر گفته دکتر واینتراب، یکی از واضح‌ترین تغییرات ظاهری مدونا در گونه‌های او بوده که احتمالاً به دلیل تزریق متعدد پرکننده‌های پوستی در حال حاضر «باد کرده» و «بسیار پرتر» شده‌اند.

دکتر واینتراب با شروع بررسی خود از بالای صورت مدونا گفته که او به وضوح لیفت ابرو انجام داده است؛ چراکه ابرو‌هایش بالاتر از حد معمول هستند.

لیفت ابرو معمولاً با ایجاد یک برش در بالای سر و کشیدن پوست به سمت عقب به منظور رفع چین و چروک و افتادگی انجام می‌شود.

او همچنین گفته که روی پلک‌های مدونا جراحی انجام شده تا ظاهری جوان‌تر داشته و چین و چروک‌های این ناحیه از بین بروند.

احتمالاً این ستاره در نواحی پیشانی و اطراف چشم‌های خود هم بوتاکس‌ تزریق کرده، زیرا هنگام حرکت صورتش، هیچ چین و چروکی دیده نمی‌شود.

خال بالای لب مدونا کم رنگ‌تر از گذشته به نظر می‌رسد که ممکن است به دلیل نحوه نورپردازی در عکس یا عارضه‌ای در نتیجه جراحی‌های زیبایی باشد.

دکتر واینتراب معتقد است که او حداقل یک بار عمل بینی انجام داده است. وی با اشاره به عکسی در سال ۱۹۸۶ گفته است: «در تصویر قدیمی‌تر نوک بینی پهن بوده و سوراخ‌های بینی قوس ندارند. اما اکنون نوک بینی تیزتر است و اگر دقت کنید، سوراخ چپ بینی کمی بالاتر از سمت راست است.»

او همچنین گفته که ظاهر پرتر صورت مدونا به دلیل تزریق مکرر فیلر و چربی است: «گونه‌های او خیلی خیلی پرتر شده که نتیجه تزریق چربی یا فیلر است. ما اغلب شاهد این مشکل هستیم؛ اما متأسفانه بسیاری از افراد می‌خواهند که با تزریق پرکننده، چین و چروک‌هایشان را از بین ببرند.»

مدونا در حال حاضر خود را برای تور «Celebration» آماده می‌کند که به دلیل ابتلای او به یک عفونت باکتریایی بسیار شدید به تعویق افتاده بود.

منبع: dailymail
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود