دروازه‌بان فرانسوی در دقیقه ۹۰ یک پنالتی را مهار کرده و ۵ دقیقه بعد گل می زند + ویدیو

دروازه‌بان فرانسوی در دقیقه ۹۰ یک پنالتی را مهار کرده و ۵ دقیقه بعد گل می زند + ویدیو

آنتونی بووه، دروازه‌بان تیم یو اس آورانش در لیگ سوم فرانسه، قهرمان رویارویی تیمش در مقابل گل‌ اف‌سی (GOAL FC) شد. این دروازه بان فرانسوی در دقیقه نود و پنجم موفق شد گل تساوی را برای تیمش به ثمر برساند و یک امتیاز ارزشمند را از این بازی به دست آورد. او گل تساوی را زمانی به ثمر رساند که پنج دقیقه قبل، توانست ضربه پنالتی فلوریان راسپنتینو را مهار کند.

دروازه بان فرانسوی توانست با مهار پنالتی و زدن گل تیمش را از باخت نجات دهد

گل اف‌سی با گل دقیقه ۶۵ الکسیس گونچالوز از میزبان خود پیش افتاده بود و می‌توانست در دقیقه ۹۰ با به ثمر رساندن پنالتی، برتری خود را تثبیت کند. فلوریان راسپنتینو از ضربه معروف پاننکا برای زدن این پنالتی استفاده کرد. ضربه پاننکا در واقع نوعی شوت چیپ به وسط دروازه است که توسط بازیکن چکسلواکی آنتونین پاننکا معروف شده‌است. با این حال، آنتونی بووه با یک عملکرد درخشان، ایستادگی کرد و موفق شد این ضربه ضعیف و بی‌کیفیت راسپنتینو را بگیرد و نگذارد تیمش گل بخورد.

دروازه بان فرانسوی توانست با مهار پنالتی و زدن گل تیمش را از باخت نجات دهد

چند دقیقه بعد، داور ضربه آزادی را به نفع تیم یو اس آورانش اعلام کرد. دروازه بان فرانسوی پس از شنیدن صدای سوت داور، خود را با سرعت به سمت دروازه حریف رساند تا در این ضربه آزاد شرکت کند. توپ به داخل محوطه جریمه پرتاب شد که توسط سر آنتونی بووه در دقیقه نود و پنجم زده شد و یک تساوی دراماتیک را رقم زد. این گل غیرمنتظره از سوی یک دروازه‌بان، هواداران و بازیکنان یو اس آورانش را به وجد آورد.

درباره این گل، آنتونی بووه گفت: «از زمانی که شروع به بازی فوتبال کردم، همیشه آرزو داشتم گلی بزنم و امروز این آرزویم برآورده شد. تقریباً فراموش کرده بودم که قبل از آن یک ضربه پنالتی را مهار کرده بودم! با گلی که زدم، توانستیم یک امتیاز غیرمنتظره و ارزشمند را در مقایسه با عملکرد ضعیفمان در این بازی به دست آوریم.»

منبع: dailymail
مطالب مرتبط
دیجیاتو
بدون نظر

ورود