۷ مورد از آزاردهنده ترین کارهایی که مردم در طول پرواز با هواپیما انجام می‌دهند

۷ مورد از آزاردهنده ترین کارهایی که مردم در طول پرواز با هواپیما انجام می‌دهند

یک آژانس مسافرتی با انجام یک نظرسنجی به فهرستی از رفتارهایی دست یافته که بیش از همه مسافران را هنگام پرواز با هواپیما آزار می‌دهد.

بر اساس نظرسنجی Skyscanner که از حدود ۲ هزار نفر در ایالات متحده انجام شده، هفت رفتاری که در ادامه می‌خوانید آزاردهنده ترین کارهایی هستند که مسافران در پرواز انجام می‌دهند.

۷. تقاضای تعویض صندلی با یک مسافر دیگر

۷ کاری که نباید در پرواز با هواپیما انجام دهید

نزاع خشونت‌آمیز بر سر صندلی کنار پنجره در هواپیما + ویدیو

حدود ۳۱ درصد از افراد گفتند هنگامی که مسافر دیگری از آنها می‌خواهد جایشان را با او عوض کنند برایشان آزاردهنده است. در صورت مواجهه با چنین موردی بهتر است موضوع را با خدمه کابین مطرح کنید.

در ماه مارس یک اینفلوئنسر شبکه های اجتماعی ویدیویی در تیک تاک منتشر کرد و گفت از تعویض صندلی خود با فردی که می‌خواست کنار خانواده‌اش بنشیند خودداری کرده است. اغلب کاربران با این تصمیم موافق بودند.

۶. استفاده از هر دو دسته صندلی

۷ کاری که نباید در پرواز با هواپیما انجام دهید

امن ترین صندلی هواپیما در هنگام بروز حادثه کدام است؟

حدود ۳۱ درصد از پاسخ‌دهندگان استفاده کردن از هر دو دسته صندلی توسط بغل دستی‌شان در پرواز را آزاردهنده یافتند.

این سوال که چه کسی باید از کدام دسته صندلی استفاده کند موضوع بحث مداوم بین مسافرین است. بسیاری از مردم بر این عقیده‌اند که مسافران باید به نوبت از دسته های صندلی استفاده کنند.

۵. خواباندن صندلی

۷ کاری که نباید در پرواز با هواپیما انجام دهید

دستشویی هواپیما چگونه کار می کند؟ تاریخچه سیستم فاضلاب در هوانوردی

حدود ۳۱ درصد از شرکت‌کنندگان در نظرسنجی بر این باور بودند که مسافران در طول پرواز باید از خواباندن صندلی‌هایشان خودداری کنند.

با این حال کاربران آنلاین در مورد اینکه آیا خواباندن صندلی در هواپیما قابل قبول است یا خیر اختلاف نظر دارند. برخی این کار را بی‌احترامی می‌دانند اما برخی دیگر معتقدند عمود نگه داشتن صندلی در طول پرواز واقع بینانه نیست، به‌ویژه در پروازهای طولانی

۴. بیرون آوردن کفش یا جوراب

۷ کاری که نباید در پرواز با هواپیما انجام دهید

چرا مسافران از در عقب هواپیما سوار نمی‌شوند؟

حدود ۳۵ درصد از پاسخ‌دهندگان گفتند وقتی مسافری کفش خود را در پرواز بیرون می‌آورد برایشان آزاردهنده است.

پیش‌تر یک اینفلونئسر تیک تاکی در ویدئوی خود این موضوع را مطرح کرد و گفت هیچ‌کس نباید در هواپیما کفش‌هایش را دربیاورد. اما بسیاری از کاربران مخالف بودند و گفتند نگه داشتن پا در کفش در طول پروازهای طولانی ناراحت‌کننده است.

۳. صحبت کردن با سایر مسافران

۷ کاری که نباید در پرواز با هواپیما انجام دهید

هواپیماها تا چه ارتفاعی می توانند پرواز کنند؟

حدود ۳۹ درصد از شرکت‌کنندگان در نظرسنجی بر این عقیده بودند که مسافران باید از حرف زدن با غریبه‌ها اجتناب کنند و اگر این کار را نمی‌کنند حداقل پرحرفی نکنند.

با این حال برخی از مسافران صحبت کردن با دیگران در طول پرواز را چیز خوبی می‌دانند که همیشه به معنای زیر پا گذاشتن آداب سفر نیست.

۲. قراردادن تلفن در حالت بلندگو در زمان مکالمه

۷ کاری که نباید در پرواز با هواپیما انجام دهید

۹ اتفاق عجیبی که در هواپیما برای بدن رخ می دهد

۴۲ درصد شرکت‌کنندگان گفتند که وقتی مسافری تماس‌های صوتی یا تصویری خود را روی بلندگو قرار می‌دهند آزرده می‌شوند، به‌ویژه اگر صدای تلفن زیادی بلند باشد.

در ماه آگوست صحبت‌های پیش از پرواز یک خلبان آمریکایی که آداب مسافرت را به مسافران آموزش می‌داد در شبکه های اجتماعی وایرال شد. او می‌گفت باید از هدفون استفاده کنید و از پخش هرچیزی با صدای بلند خودداری کنید. کاربران آنلاین با خلبان موافق بودند.

۱. کوتاه کردن ناخن

۷ کاری که نباید در پرواز با هواپیما انجام دهید

سوراخ کوچک روی پنجره هواپیما به چه درد می‌خورد و چرا نباید سرتان را به آن تکیه دهید؟

حدود ۴۲ درصد افراد حاضر در نظرسنجی هرگونه فعالیت مربوط به آرایش و نظافت در طول پرواز را آزاردهنده ترین کار ممکن دانستند.

پیش‌تر ویدئویی در تیک تاک منتشر شده بود که نشان می‌داد یک مسافر مرد شلوارک به پا در هواپیما ناخن‌هایشان را کوتاه می‌کند. کاربران آنلاین با دیدن این ویدئو به شدت خشمگین شدند و گفتند اگر در پرواز بودند حتما با این مرد درگیر می‌شدند.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود