دوست دختر برنده ۱۰.۵ میلیون دلاری که اشک هایش را با اسکناس پاک می کند! + ویدیو

دوست دختر برنده ۱۰.۵ میلیون دلاری که اشک هایش را با اسکناس پاک می کند! + ویدیو

کورسات ییلدیریم که با نام «چیکو» شناخته می‌شود، پس از شرکت در قرعه‌کشی بخت‌آزمایی در شهر دورتموند آلمان، برنده ۱۰.۵ میلیون دلار شده است. این مرد ۴۲ ساله که اپراتور جرثقیل بوده، شغل خود را ر‌ها کرده و در عرض یک ماه، ۱.۵ میلیون دلار خرج کرده است.

او گفته است: «من هرگز فراموش نمی‌کنم که از کجا آمده‌ام. من به طبقه کارگر تعلق دارم و هرگز مغرور نخواهم شد.»

اما اخیراً ویدیویی از دوست دختر او، کندیس اِن، در حالی که وانمود می‌کند که ناراحت بوده و اشک‌های فرضی‌اش را با اسکناس پاک می‌کند، منتشر شده است.

کندیس در این ویدیو گفته است: «مردم با من خیلی بد رفتار می‌کنند. همه مرا آزار می‌دهند. اینترنت از من متنفر است!» او از یک اسکناس برای پاک کردن اشک‌هایش استفاده می‌کند و یک اسکناس دیگر می‌خواهد. سپس، ییلدیریم اسکناس را از جیب خود بیرون می‌آورد و به او می‌دهد.

او در توضیحات این ویدیو گفته است: «هیتر‌ها! هر کاری که دوست دارید را انجام دهید!»

این کلیپ، به قصد تمسخر منتقدان در فضای مجازی ساخته شده که ییلدیریم را به هدر دادن ثروتش متهم کرده‌اند. با این حال، اقدامات اخیر او واکنش‌های منفی بیشتری را به دنبال داشته و بسیاری از افراد، با شکلک دلقک به این ویدیو پاسخ داده‌اند. یک نفر در کامنت‌ این ویدیو گفته است: «به زودی پولش تمام می‌شود.»

این برنده قرعه‌کشی بخت‌آزمایی که بیش از ۸۷۷ هزار دنبال‌کننده در اینستاگرام دارد، پس از بردش در سال پیش، ۴۷۰ میلیون دلار برای خرید فراری خرج کرد. او پول زیادی را صرف خرید آپارتمان‌های لوکس، لباس‌های برند و هدایایی برای دوستان و خانواده خود کرده است.

ییلدیریم، کلکسیونی از ساعت‌های برند‌های گران‌قیمت مانند رولکس، پرادا، گوچی و ورساچه و آپارتمان‌های مجللی در آلمان و استانبول دارد.

منبع: dailymail
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود