برد پیت رسماً رابطه خود را با اینس دی رامون ۳۲ ساله علنی کرد

برد پیت رسماً رابطه خود را با اینس دی رامون ۳۲ ساله علنی کرد

چند ماه پیش، وقتی برد پیت و اینس دی رامون در حال آماده شدن برای مهمانی فیلم «بابیلون» در لس آنجلس دیده شدند، شایعاتی درخصوص رابطه آنها قوت گرفت. حالا پس از تقریبا یک سال از شروع رابطه برد پیت ۵۹ ساله و اینس دی رامون ۳۲ ساله، ظاهرا این زوج برای اعلام رسمی رابطه خود آماده شده اند. به گزارش مجله پیپل، برد پیت، اینس دی رامون را به عنوان پارتنر خود به دیگران معرفی می کند و این اولین رابطه جدی برد پس از جدایی پر حاشیه اش از آنجلینا جولی به حساب می آید.

این زوج در حال حاضر در دوازدهمین جشن سالانه هنر و فیلم LACMA در لس آنجلس دیده شدند که به نظر می رسید اوقات خوبی را با هم می گذرانند. یک منبع درباره این زوج گفت که آنها «عاشق یکدیگر» هستند و افزود که آن دو «از با هم بودن خوشحال هستند».

این زوج در این رویداد با هم عکس نگرفتند، اما در داخل مراسم در کنار هم بسیار مهربان، خندان و شوخ‌طبع با همه اطرافیانشان معاشرت کردند.

گفته می‌شود اینس و برد که به زودی یکسالگی رابطه‌شان را جشن می‌گیرند، تقریباً تمام اوقات فراغتشان را با هم می‌گذرانند. دی رامون، چند ماه قبل با بر گردن انداختن گردنبندی با حرف B، علاقه‌اش به برد پیت را نشان داد و به‌طور قابل‌توجهی به دوستان صمیمی پیت نزدیک شده است.

۷ سال از جدایی پیت از همسرش آنجلینا جولی ۴۸ ساله که با او ۶ فرزند داشت، می‌گذرد. آنها از آن زمان درگیر یک مناقشه حضانت فرزندان بسیار علنی و پرحاشیه بوده‌اند. گفته می‌شود پیت عجله‌ای برای معرفی عشق جدیدش به ۶ فرزندش ندارد. منبعی گفت در حالی که رابطه آنها عالی پیش می‌رود،پیت هنوز آماده نیست تا به طور کامل دی رامون را وارد خانواده‌اش کند.

این فرد افزود: «مسئله این نیست که او دی رامون را دوست ندارد، بلکه او می‌خواهد قبل از اینکه گام مهمی بردارد، مطمئن شود که این رابطه پایدار خواهد بود.»

این منبع همچنین تأکید کرد که او هیچ‌یک از زنانی که طی سال‌های گذشته با آنها رابطه داشته را به فرزندانش معرفی نکرده است.

اینس اهل نیوجرسی است و در سال ۲۰۱۳ از دانشگاه ژنو با مدرک لیسانس مدیریت بازرگانی فارغ التحصیل شد. او از سال ۲۰۲۰، رئیس فروش جواهرات Anita Ko است که مشتریان مشهوری از جمله کورتنی کارداشیان و هایلی بیبر دارد.

منبع: dailymail
بدون نظر

ورود