ضربه شدیدی که باعث شد بوکسور بازنده پس از ناک اوت شدن جشن پیروزی بگیرد! +‌ ویدئو

ضربه شدیدی که باعث شد بوکسور بازنده پس از ناک اوت شدن جشن پیروزی بگیرد! +‌ ویدئو

مبارزه بوکس بین جاشوا تمپل و لورنزو مدینا با ناک اوت تمپل در راند آخر به پایان رسید. اما در اتفاقی عجیب تمپل که هدف ضربات سهمگین و پیاپی مدینا قرار گرفته بود گویا دچار آسیب مغزی شده بود زیرا شروع کرد به خوشحالی کردن در رینگ و ژست گرفتن برای عکاسان.

جاشوا تمپل در ثانیه‌های ابتدایی راند ششم و آخر توسط لورنزو مدینا متوقف شد و ورزشکار ۱۹ ساله رکورد شکست ناپذیری خود را به ۹ مبارزه رساند.

اما به نظر می‌رسید سر تمپل چنان بد ضربه خورده که تصور کرد برنده شده است. او که هنوز گیج به نظر می‌رسید شروع کرد به پریدن به دور رینگ و در حالی که دستانش را بالا گرفته بود حتی برای عکاسان ژست گرفت. این در حالی بود که در دقایق اولیه پس از پایان بازی، کسی از تیم تمپل برای کمک کردن به او به سراغش نرفت.

ناک اوت ویرانگر مسن‌ترین بوکسور سبک وزن جهان توسط حریف ۳۶ ساله‌ + ویدیو

مدینا در میانه مبارزه زمانی که در راند دوم سُر خورد با مشکل مواجه شده بود و تمپل در راندهای بعدی سه بار به زمین افتاد اما هر بار داور آن را خطا اعلام کرد.

سرانجام در راند ششم ضربه دست راست مدینا تمپل را به گوشه رینگ انداخت و برای تمام کردن کار دست به کار شد. او ضربات متوالی خود را به تمپل بی‌دفاع که روی طناب دور رینگ افتاده بود وارد کرد تا جایی که داور دستور توقف کار را داد.

مدینا پس از پایان این رقابت گفت: «من هیچ راندی را نباختم. قطعاً از عملکرد خودم خیلی راضی نیستم. اما مرا می‌شناسید، هر روز یک درصد بهتر می‌شوم. او واقعاً گند زد. انگار در ذهنش داشت مبارزه می‌کرد. از روز اولی که دیدمش ترسیده بود.»

و ادامه داد: «تمام مدتی که وزن می‌کردیم یا پشت صحنه بودیم نمی‌توانست به چشمانم نگاه کند برای همین از همان لحظه اول این را فهمیدم. فکر کنم سعی می‌کرد خودش را متقاعد کند که به اندازه کافی کارش خوب است که با من در رینگ باشد. اما دیدیم که این‌طور نیست.

مدینا همچنین درباره مبارزات آینده‌اش گفت: «برای سال آینده چند مبارزه بزرگ می‌خوام اما با هر کسی که مقابلم بگذارند مبارزه خواهم کرد.»  

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود