۱۰ سلبریتی که عادت های عاشقانه شان در طول سال ها تغییر نکرده است

۱۰ سلبریتی که عادت های عاشقانه شان در طول سال ها تغییر نکرده است

جذابیت می تواند بسیار پیچیده و گیج‌کننده باشد. محققان کشف کرده‌اند که هر فرد معمولاً به اشخاص با ویژگی‌های خاصی در روابط عاشقانه جذب می‌شود. حتی زمانی که به دنبال تغییر هستیم، برای مثال بعد از جدایی، اغلب به افرادی که شباهت‌های خاصی به یکدیگر دارند، جذب می شویم. در ادامه، لیستی از افراد مشهور که نمونه‌ای از این پدیده هستند، آمده است.

۱. جاستین تیمبرلیک

به نظر می رسد جاستین تیمبرلیک زنان قدبلند و خوش‌اندام را ترجیح می دهد. علیرغم اینکه رابطه قبلی او با کامرون دیاز دوام نیاورد، او در نهایت با جسیکا بیل ازدواج کرد، کسی که تجسم واقعی دختر زیبای همسایه اما با اخلاقیات پسرانه است.

۲. نیکلاس کیج

هنگام بررسی روابط اخیر نیکلاس کیج، یک روند خاص دیده می شود. کیج با آلیس کیم که در آن زمان ۱۹ ساله بود ازدواج کرد، در حالی که او ۴۰ سال داشت. اگرچه ازدواج آنها در برابر آزمون زمان مقاومت نکرد، کیج سپس با ریکو شیباتا که شباهت زیادی به آلیس دارد، ازدواج کرد. او بیش از ۳۰ سال از کیج جوانتر است.

۳. برد پیت

پس از جدایی برد پیت از آنجلینا جولی، زندگی عاشقانه او موضوع شایعات مکرر بوده است. جالب اینجاست که بسیاری از افرادی که شایعه شده با برد پیت رابطه عاشقانه داشته اند، دارای شباهت هایی به جولی بوده اند. به عنوان مثال، نیکول پوتورالسکی و اینس دی رامون شباهت های فیزیکی خاصی با جولی دارند.

۴. ایثن هاوک

همسر سابق ایثن هاوک، اوما تورمن و همسر فعلی او، رایان هاوک، شباهت های قابل توجهی به یک دیگر دارند و هر دو قدبلند و بلوند هستند.

۵. رایان رینولدز

به نظر می رسد رایان رینولدز که به خاطر رابطه قبلی اش با اسکارلت جوهانسون و ازدواج فعلی اش با بلیک لایولی شناخته شده، به زنان بلوند با چهره ای شبیه به مرلین مونرو علاقه دارد.

۶. جیجی حدید

به نظر می رسد که جیجی حدید، سوپرمدل، خوانندگان پاپ با موها و چشمان تیره را ترجیح می دهد. او پس از رابطه اش با جو جوناس، با زین مالیک آشنا شد که او هم با این توصیف مطابقت دارد.

۷. لئوناردو دی کاپریو

آیا تا به حال دقت کرده اید که ژیزل بوندشن، امبر والتا، تونی گارن و ارین هیثرتون همگی شباهت زیادی به یکدیگر دارند؟ همه آن‌ها مدل‌هایی با موی بلوند هستند و در مقطعی با لئوناردو دی‌ کاپریو رابطه عاشقانه داشته اند.

۸. تیلور سویفت

آیا تا به حال متوجه روندی در روابط گذشته تیلور سویفت شده اید؟ به نظر می‌رسد که همه شرکای عاطفی سابق او در یک چیز مشترک هستند: همه آنها موهای قهوه‌ای دارند که به روشی خاصی حالت داده شده‌ است. خواه نوازنده ای مانند هری استایلز، بازیگری مانند جیک جیلنهال یا حتی فردی از خانواده مشهور مانند کانر کندی باشد، همه آنها مدل موهای به خصوصی دارند.

۹. جورج کلونی

امل کلونی کسی است که در نهایت جورج کلونی که مدت ها مجرد بود را متقاعد کرد که ازدواج کند. اما دوست دخترهای قبلی او استیسی کیبلر و الیزابت کانالیس نیز جذابیت منحصر به فرد خود را دارند. حتی ممکن است که آنها از جهاتی شما را به یاد امل بیاندازند.

۱۰. نیکول کیدمن

نیکول کیدمن دو بار ازدواج کرده و اگر به شوهرانش نگاه کنید، هر دو در چند چیز مشترک هستند. اول اینکه هر دوی آنها چشمانی آبی رنگ دارند، درست مثل چشمان او. دوم اینکه هر دو کوتاهتر از کیدمن هستند.

منبع: brightside
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود