دوربین مخفی نظرسنجی از زنان بی حجاب در تهران که خبرساز شد + ویدئو

دوربین مخفی نظرسنجی از زنان بی حجاب در تهران که خبرساز شد + ویدئو

وبسایت «جام جم آنلاین»، متعلق به صدا و سیما، ویدئویی از یک دوربین مخفی در تهران منتشر کرده است که در آن از زنان بی حجاب پرسیده شده در صورت آزاد شدن حجاب از چه پوششی استفاده خواهند کرد.

در ادامه ویدئوی این دوربین مخفی را مشاهده می کنید.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۱۵ نظر

ورود

 • غلی اسفند ۲, ۱۴۰۲

  این چه نظر سنجی مسخره ایه. خب ببین توو کشورای موفق آمریکا و اروپایی ، الان که حجاب آزاده ، چی میپوشن
  یا اصلا ببین تووی که مصاحبه میکنی ، جلو بچت ( و نه شوهرت ، بچتو منظورمه) توی خونه چی میپوشی؟
  آیا پسرت با دیدنت تحریک میشه؟ نه . چرا ؟ چون عادی شده
  ولی از فردا بزن توو سر پسرت بگو تو نباید موی منو ببینی.
  پنج سال بعد ، یه روز ،پسرت با دیدن موت توی آلبوم عکست به صورت اتفاقیو تحریک میشه

  • قلی اسفند ۲, ۱۴۰۲

   خواهشا هر دلیل و منطقی برای آزادی حجاب میخوای بگی دیگه این استدلال که هر پوششی چون عادی میشه تحریک کننده نیست رو جای دیگه به کار نبر چون کاملا نتیجه عکس داره و اعتبار بقیه حرفات رو هم زیر سوال میبره. برو از یک پسرنوجوون آمریکایی بپرس که آیا با دیدن یک دختر خوش اندام در بیکینی احساسی پیدا میکنه یا نه. یا برو از یک دختر نوجوون آمریکایی بپرس آیا از دیدن یک مرد خوش هیکل با شکم ۶ تکه بدون پیراهن احساسی پیدا میکنه یا نه. ظاهرا اینقدر این حرف بی اساس و غیر علمی تکرار شده خیلیها خیال می کنند حتی در سواحل نودیست هم هیچکس از دیدن بدن برهنه یکی دیگه احساس جنسی پیدا نمیکنه. ضمنا بحث افراد نزدیک خانواده مثل مادر و پدر و برادر و خواهر خیلی متفاوته. آدم سالم نسبت به نزدیکانش هیچ وقت احساس جنسی نداره ولی در مورد بقیه لزوما اینطور نیست.
   این حرف رو در تایید اجباری بودن حجاب نزدم. من هم معتقد به حجاب اختیاری هستم ولی نه به این دلیل که هر پوششی که در جامعه معمول باشه عادی خواهد شد و باعث برانگیختگی جنسی افراد دیگه نمیشه.

  • امیر اسفند ۲, ۱۴۰۲

   باشه منطقت رو در فعل پذیرفتیم.
   سوال اینجاست تهش رو میگی؟
   مثلا اگه یکی لخت شد گفت من به عنوان یک فمن، معتقدم زنان باید کاملا برهنه باشند اکیه بازم؟
   اون موقع هم همینجوری بیخیال باشیم؟
   بعدش وقتی آمار تجاوز در کشور های اروپایی صد ها برابر ایرانه تعجب نکنید.
   تو الان برای مو مثال زدی، من میگم اگه یه زن تمام برهنه جلوت باشه شهوتت رو کنترل و ماجرا رو هندل می کنی؟ نه فقط مرد ها. که زن های همجنس باز هم نمی تونند همچین صحنه ای رو هندل کنند.

  • محمد اسفند ۲, ۱۴۰۲

   اول این که برهنگی دلیلی بر پیشرفت و موفقیت نیست وگرنه الان باید تایلند در اوج موفقیت باشه
   دوم شما فکر کردید مسئله حجاب و پوشش بحث چهارتا تار مو هست نه خیر بحث انقلاب جنسی هست تصور کن از امروز بگن حجاب آزاده چه تضمینی هست فردا یه خانم با لباس زیر نیاد بیرون یا یه خانم لخت نیاد بیرون
   سوم غریزه جنسی در انسان این نیست که بگی اول سال یه رابطه جنسی برقرار میکنم تا سال بعد نیازی نیست به رابطه جنسی این غریزه برای بقایی انسان هست ولی اگه قرار باشه هیچ حد و مرزی نداشته دیگه سنگ رو سنگ بند نمیشه وقتی زن و مردی باهم ازدواج میکنن و هم از لحاظ اخلاقی و هم از لحاظ قانونی بهم متعهد میشن و باهم رابطه جنسی برقرار میکنن حاصل ازدواج شون یک فرزند میشه که هم مرد در مقابل زن و بچه اش و نیازهاش احساس تعهد میکنه و هم زن در مقابل همسرش و فرزندش احساس تعهد میکنه ولی وقتی یه رابطه جنسی فقد برای یک لذت یک ساعته و اندام یه خانم و یا استایل یه مرد برقرار بشه نتیجه اش میشه یک بچه که هیشکی در مقابلش احساس مسئولیت نمیکنه مرد که میگه به من چه زن هم دلیلی برای نگهداری دلیلی نداره یا بچه رو میزاره تو پرورشگاه یا تو آشغال ها یا قبل از تولد بچه رو سقط میکنن ولی میدونی اون بچه چجوری بزرگ میشه و تبدیل به چه موجودی میشه نتیجه اون بچه میشه قاتل های زنجیره مثل لوئیس گاراویتو، مثل پدرو آلونسو لوپز، مثل تد باندی،……… بعدم برو در مورد آمار تجاوز های جنسی که به خانم ها میشه در آمریکا و اروپا رو بخون مگه همه اون خانم آدم های بدی بودن که بهشون تجاوز شده خیلی هاشون فقد به خاطر لباس ها و پوشش خیلی آزادی که داشتن بهشون تجاوز شده

  • ۱۲ اسفند ۳, ۱۴۰۲

   سایبری ها دارن خودشونو جر میدن که بگن قوانین ضد بشری و ضد آزادی و عقب افتاده یی که به زور تو حلق ملت میکنیم درسته!!! و اگه این قوانین ! اجباری نباشن، کشور میشه فاحشه خونه 😆 این فیلم هم که ساختن همینو میگه
   باید گفت اولا این ذهن بیمار و جنسیت زده شماست که مدام در حال تحریک شدنه و با موی دختر بچه ها یا محارم هم تحریک میشین
   دوم اینکه تمام کشورهای مسلمان حجاب اختیاری دارن بجز ایران و طالبان! و مرد و زن اونها فاسد و هرزه نشدن

 • حاج محمود اسفند ۲, ۱۴۰۲

  این ….ها را باید اعدام کرد هرچه سریع تر

  • علی اسفند ۲, ۱۴۰۲

   حاج محمود ؟ چرا احساس میکنم شما از این سایبری های مجاهدین خلق (منافقین) هستین؟

  • فاتح اسفند ۲, ۱۴۰۲

   حاجی جون انسانها چقدر برات بی ارزشه/ حجت مقبول الله

 • من اسفند ۲, ۱۴۰۲

  من نمی دونم این اشتیاق جنس مونث برای به نمایش گذاشتن پاهاشون از کجا میاد. توی سرما شلوارک میپوشن و تلیک تلیک میلرزند. هر روز هم کلی وقت برای شیو کردن پاهاشون میذارن. مگه لباس دهه ۷۰ میلادی چه اشکالی داشت که ملت اینقدر هر روز به سمت نمایش دادن پوست بیشتر میرن؟ توی خود آمریکا هم جماعت محافظه کار صداشون از ترند روز پوشش زنان در اومده و دارن modesty رو تبلیغ می کنند.

  • محمود اسفند ۲, ۱۴۰۲

   احسنت برادر

   • من اسفند ۲, ۱۴۰۲

    خودت رو به من نچسبون. من نه برادر تو هستم نه همفکر تو.

    • a اسفند ۳, ۱۴۰۲

     سلام
     یعنی شما خواهر ترشیده حاج محمود هستین ؟ 😆
     حاجی نچسبون دیگه 🤣

 • امیر اسفند ۲, ۱۴۰۲

  اصلا به خودتون فشار نیارید پوشش هیچ کس به هیچ فردی ربط نداره

 • عرفان اسفند ۲, ۱۴۰۲

  هرکسی باید خودش فقط خودش انتخاب کنه که چه پوششی داشته باشه چه باحجاب چه بی حجاب.