اظهارات عجیب نماینده بانوان ستاد سعید جلیلی: «پزشکیان بیاید مذهب از بین می‌رود»

اظهارات عجیب نماینده بانوان ستاد سعید جلیلی: «پزشکیان بیاید مذهب از بین می‌رود»

فرشته روح‌افزا، از سخنرانان دائمی شبکه عمار و نماینده بانوان ستاد سعید جلیلی در گفتگو با تابناک گفته است: «در صورت رئیس جمهور شدن پزشکیان، سال ۱۴۰۷ دیگر حجاب و مذهب در ایران وجود نخواهد داشت.» 

او از چهره‌های تندرومحافظه‌کار در حوزه زنان است که در سال‌های اخیر مدافع ازدواج زودرس دختران بوده و حرف‌هایی غیرعلمی درباره روابط انسانی در غرب زده است.

روح افزا که پژوهشگر حوزه زنان است بر این باور است که مطرح کردن موضوع گشت ارشاد برای انحراف اذهان عمومی است چرا که دوره‌های قبل کم‌کاری‌های زیادی در حوزه زنان رخ داده است.

نماینده بانوان ستاد جلیلی: با آمدن پزشکیان حجاب و مذهب از بین می رود

او به تابناک گفته است که «در دوران شهید رئیسی با وجود مسائل مرتبط با فتنه زن زندگی آزادی، گشت ارشاد فعال نبود.»

روح افزا با بیان اینکه زنان ایرانی شرافت و حیا خود را به حراج نمی‌گذارند، گفت: جای تعجب است که باوجود آمار بالای زنان کارآمد در ایران چرا اصلاحات بر روی قشری خاص که درگیر موضوع گشت ارشاد هستند تمرکز می‌کند!

او که عضو هیئت علمی دانشگاه تهران است معتقد است «گشت ارشاد یک بازی سیاسی است و همین موضوع باعث شد غرب سال گذشته با سواستفاده از آن فتنه زن زندگی آزادی را رقم بزند.»

نماینده بانوان ستاد جلیلی: با آمدن پزشکیان حجاب و مذهب از بین می رود

روح افزا معتقد است با موفقیت پزشکیان در انتخابات پیش رو، «مذهب از بین خواهد رفت.» و نه تنها حجاب بلکه کل دین در خطر جدی قرار خواهد گرفت. او می‌گوید: «در دولت پزشکیان مردان در ظاهر نهج البلاغه می‌خوانند و زنان ظاهرا محجبه هستند، اما باطن آن کاملا آمیخته با فرهنگ غربی است.»

او با اشاره به آمار روابط نامشروع زن و مرد در غرب، می‌گوید: «فرهنگ در موضوع خانواده و روابط زن و مرد بیچاره شده است و ۲۰ میلیون نفر در غرب پدر خود را نمی‌شناسند!» و پیش بینی می‌کند در صورتی که پزشکیان چهار سال در مسند قدرت قرار گیرد وضعیت خانواده و روابط نامشروع مانند غرب می‌شود.

او در پایان مدعی شد که جریان نزدیک به مسعود پزشکیان در مواردی به دنبال عادی‌سازی همجنس‌گرایی است.

منبع: رویداد۲۴
مطالب مرتبط
۳ نظر

ورود

  • حاج محمود تیر ۱۳, ۱۴۰۳

    دقیقا، کشور دچار فروپاشی اجتماعی و اخلاقی خواهد شد

  • حاج حشمت تیر ۱۳, ۱۴۰۳

    اگر پزشکیان رئیس جمهور شود هر بلایی سر مردم بیاید حقشان است
    دکتر جلیلی ایران را سوئیس خاورمیانه میکند