با این روش می توانید از شلوار خود جلیقه نجات بسازید [تماشا کنید]

ترفندی جالب که می تواند هنگام خطر شما را نجات دهد

با این روش می توانید از شلوار خود جلیقه نجات بسازید [تماشا کنید]

در بسیاری از خبرها شنیده ایم که فردی به علت نداشتن تجهیزات مناسب و یا جلیقه نجات، غرق شده و جان خود را از دست داده است. این حادثه می تواند در دریا، دریاچه و یا هنگام غرق شدن کشتی و قایق اتفاق بیفتد. اما راه حل های ساده و هوشمندانه ای وجود دارند که می توانند در این گونه موارد جان تان را نجات داده و زندگی را به شما باز گردانند.

کانال یوتوب «BlackScoutSurvival» به تازگی ویدیویی منتشر کرده و در آن روشی جدید برای رهایی از شرایط ذکر شده ارائه نموده است. با این ترفند زیرکانه می توانید از شلوار خود برای ساخت جلیقه نجات استفاده نمایید. هنگام قرارگیری در شرایط بحرانی، شلوار خود را درآورده و دو سر آن را به هم گره بزنید و سپس آن را از وسط (کمر شلوار) بگیرید. شلوار را با حرکتی سریع از آب بیرون بکشید تا در آن هوا جمع گردد.

ممکن است لازم باشد چند بار این کار را انجام دهید تا شلوار به طور کامل از هوا پر شود. بعد از اتمام این فرایند می توانید شلوار خود را به گردن انداخته و از آن به عنوان جلیقه نجات استفاده کنید. مرطوب بودن شلوار می تواند به بیشتر نگه داشتن هوا در آن کمک نماید. به این ترتیب می توانید مدت بیشتری بر روی آب مانده و جان خود را نجات دهید. ویدیوی زیر جزئیات این ترفند را به تصویر می کشد، بنابراین از شما دعوت می کنیم آن را تماشا کنید.

منبع: lifehacker
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۲ نظر

ورود