بدون نظر

آنجلینا جولی ستاره سرشناس هالیوود به طور رسمی درخواست خود برای طلاق از برد پیت را به دادگاه ارائه نموده است، بنابراین این زوج قصد دارند بعد از سال ها زندگی مشترک به آن پایان دهند. سوء مصرف مواد و عصبانیت، از جمله دلایل جولی برای طلاق به شمار می رود. وی از دادگاه درخواست نموده تا حضانت بچه ها را به او واگذار کنند.

اطلاعات درز کرده نشان می دهند که اصلی ترین علت ارائه این دادخواست، رفتارهای برد پیت در قبال فرزندان و نحوه تربیت آن ها بوده است. ظاهرا خانم جولی از مصرف بیش از حد مواد و الکل توسط برد پیت خسته شده و دیگر نمی تواند این وضعیت را تحمل کند. به علاوه، نوعی عصبانیت خطرناک نیز در آقای پیت مشاهده شده که بر اساس ادعای آنجلینا جولی، می تواند برای بچه ها خطرناک باشد.

وکیل خانم جولی می گوید وی برای حفظ سلامت خانواده تصمیم گرفته دست به چنین کاری بزند. زوج مشهور هالیوود از سال ۲۰۰۴ با یکدیگر بوده اند و ۲ سال پیش به صورت رسمی ازدواج کردند. آن ها آخرین بار تقریبا دو ماه پیش با یکدیگر دیده شده اند. بنابراین به نظر می رسد زندگی مشترک یکی از موفق ترین زوج های هنری به بن بست رسیده و دیگر ادامه نخواهد یافت.

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود