چه میزان خواب نیمروزی برای بدن مناسب است؟ [اینفوگرافیک]

چه میزان خواب نیمروزی برای بدن مناسب است؟ [اینفوگرافیک]

همه ما خستگی ناشی از کار را در میان روز تجربه کرده ایم. گاهی اوقات مسائل زندگی روزمره بیش از حد به ما فشار می آورند و باعث می شوند که انرژی مان تحلیل رود. اما در این گونه مواقع، چه کاری باید انجام دهیم و راه حل مناسب چیست؟

بسیاری از اشخاص به هنگام خستگی، به سراغ نوشیدنی های رفع کننده آن یعنی چای و قهوه می روند. آن ها کافئین را چاره کار خود می دانند و اعتقاد دارند که این ماده می تواند نجات بخش باشد. اگر به یاد داشته باشید، دو روز پیش در مطلبی نحوه عملکرد کافئین را برای شما تشریح کردیم. اما راه حل بهتر و موثرتری نیز وجود دارد.

خواب نیمروزی می تواند خستگی ناشی از کار را برطرف نموده و شادابی را دوباره به ما باز گرداند. اگر تنها ۲۰ دقیقه خواب نیمروزی را تجربه نمایید، تاثیر فوق العاده آن را احساس خواهید کرد. اما نکته اینجاست که میزان مناسب خواب چقدر است و چگونه می توان تاثیر طولانی شدن خواب نیمروزی بر روی بدن را تشریح نمود؟

اینفوگرافیکی که در ادامه قرار داده شده، فواید خواب نیمروزی و چگونگی تاثیر آن بر روی بدن را به طور کامل توضیح می دهد. به علاوه، میزان مناسب خواب و مسائل ناشی از آن نیز به طور علمی مورد بحث قرار می گیرد. پیشنهاد می دهیم مطالب آن را به دقت بخوانید تا بتوانید میزان خواب خود را تنظیم نمایید.

hamed20

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
یک نظر

ورود